2703
2553
عنوان

اونایی که فقط و فقط با قرص پریود میشن تورو خدا کمککککککککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 775798 بازدید | 9956 پست
یکی از دوستای من هر چند ماه باید قرص میخورد یا آمپول میزد تا پریود بشه ...ازدواج کرد فرقی نکرد اوایل جلوگیری میکرد اما بعد سه ماه فطع جلوگیری بطور طبیعی حامله شده الان ماه 4 هست
گاهی گمان نمی کنی ولی می شود
گاهی نمی شود، نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می شود...
مرسی نانا جون

ممنونم که جواب سوالامو میدی

خوشبحالت نانا جون

چه دل گنده ای داری که 34 سالگی تصمیم به بارداری گرفتی

واقعا خوش به حالت

من که انقدر استرس دارم نمیدونم اصلا خوب میشم باردار میشم یا................

یعنی میشه منم باردار شم

برام دعا کن نانای عزیز

امروز میخوام برم پیش دکتر نیلفروشان

و چیزی رو که دکتر امداد گفت رو بهش بگم ببینم چی میگه

خیلی دلم میخواد برم پیش دکتر معینی
ببینم چی میگه.........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نانا جون رفتم پیش نیلفروشان

گفت که چون یه هورمون از مغزت ترشح نمیشه و اون هورمون رو تخمدان اثر داره واسه همین پریود نمیشی

بعد یه نامه داد که برم پیش دکتر معمارزاده گفت کارش تو همین موارده همه ازمایشاتم نشونش بده دکتر خوبیه اون بهت امپول اینا میده...............

اسکن دکتر امدادم نشونش دادم گفت اصلا به این چیزا نیازی نیست

گفتش لووتیروکسین همون نصف قرص رو بخور

شما میشناسی دکتر معمارزادرو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

3 شنبه بعدازظهر وقت گرفتم برم

خدا کنه اینهمه دکتر رفتنا جواب بده......................

نانا جون میشه بگی چند سالتونه؟

شما از 29 سالگی تحت نظر دکتر معینی بودی و 34 سالگی خواستی باردار شی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظرت مشکل من و پریود نشدنم شبیه مشکل شماست؟

ببخشیدا میشه بگی دکتر غددت چه دارویی به شما میداد؟الانم مصرف میکنی؟از همون 29 سالگی هم میرفتید غدد؟

شرمنده وقتتونو میگیرما عزیزم............
2456
نانا جون میشه بگی چند سالتونه؟
ج)36 سالمه

شما از 29 سالگی تحت نظر دکتر معینی بودی و 34 سالگی خواستی باردار شی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ج)بله

به نظرت مشکل من و پریود نشدنم شبیه مشکل شماست؟
ج)همون طور که دکتر هم بهت گفت ومن هم بهت گفتم ما از قسمت مغزی دچار مشکل هستیم در واقع فقدان عملکرد هیپوفیز و هیپوتالاموس این مشکل رو ایجاد کرده و تا به حال خدمت دکتر معمارزاده نرسیدم و نمی دونم روش برخوردش با این مشکل چیه

ببخشیدا میشه بگی دکتر غددت چه دارویی به شما میداد؟الانم مصرف میکنی؟از همون 29 سالگی هم میرفتید غدد؟
ج) من از بیست سالگی تحت نظر دکتر نیلفروشان هستم و لووتیروکسین مصرف می کنم روزی یکی به جز جمعه و دوشنبه نصف قرص
در ضمن من رو از روش درمانت بی خبر نگذار و نظر دکتر معمارزاده رو بهم خبر بده
اگر خواستی از دکتر معینی هم برات وقت بگیرم که زیاد معطل نشی
سلام به همگی eli جون خوبی سلام نانا جون از حرفات خوشم اومد پس خواهشا منو راهنمای کن eli جون به خدا با این عکس رنگی مردم وزنده شدم جوابش خدا رو شکر خوب بود مشکلی نداشتم راستی نانا جون من که رحمم نرمال بود و گرMRI از مغزم گرفتم اونم مشکلی نبود دکتر گفت تخمدانهات کوچک اند گفت استروژن بخور پریود که شدی امپول مینویسم تا تخمدانهات رشد کنند گفت حدود 50تا امپول میخای بعد IUIمیکنم میشه بگی مشکلم جدی یا نه ممنون
2714
سلام asdal جون

خدارو شکر که رحم و لوله هات سالمه این خودش کلی ارزش داره و تقریبا نصف مشکلات حله در مورد اینکه تخمدانهات کوچیکه علتش کار نکردنه که با همون آمپولهای hmgفعال میشن و پر تخمک می شن جای نگرانی نیست احتمالا با نوع مریونالش میخواد شروع کنه چون این آمپولها دو نوع هستن منوپور و مریونال که نوع اول خیلی قوی و احتمال چند قلو شدن بیشتر از نوع دوم قیمتش هم دو برابر از روز سوم پریود باید شروع کنی راستی دکترت کیه؟
eli جان سلام
میبینم که همه رو تخلیه اطلاعاتی می کنی نگران نباش جوابش زیاد طول نمی کشه هزینه اش هم اگر بری کاخ با بیمه زیاد نیست من اونجا رفتم انشالله شما هم مشکلی نداشته باشی
سلام نانا جون

حتما از اینکه ازت زیاد سوال پرسیدم خسته شدی

واقعا ازت معذرت میخوام که اینهمه وقتتو گرفتم..............

علت اینکه سوال میپرسم اینکه چون ما چند نفر مشکلمون شبیه همه میخوام ببینم روشهای درمانی چه جوریه؟

ایا روش های درمان ما مثل همه یا فرق میکنه......................................

اخه خیلی نگرانمممممممممممممممممممممممممم..........
سلام نانا جون

حتما از اینکه ازت زیاد سوال پرسیدم خسته شدی

واقعا ازت معذرت میخوام که اینهمه وقتتو گرفتم..............

علت اینکه سوال میپرسم اینکه چون ما چند نفر مشکلمون شبیه همه میخوام ببینم روشهای درمانی چه جوریه؟

ایا روش های درمان ما مثل همه یا فرق میکنه......................................

اخه خیلی نگرانمممممممممممممممممممممممممم..........
نه عزیزم من اصللا ناراحت یا خسته نشدم برعکس من شماره تلفنمم برات گذاشتم تا هر وقت سوال داشتی بپرسی من کاملا درکت می کنم و از اینکه انقدر دقیق سوال میکنی خوشم مییادتازه من می خوام اگه خواستی تو دکتر رفتن هم بهت کمک کنم که مسیر درمانت کوتاه تر بشه هر وقت دوست داشتی سوال کن من تمام این روزها رو گذروندم و بهتر از هر کسی درکت می کنم خیلی دوستت دارم از این فکرها هم نکن حداقل در مورد من
2706