2410
2553
عنوان

اونایی که فقط و فقط با قرص پریود میشن تورو خدا کمککککککککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 775801 بازدید | 9956 پست
وای بچه ها من خیلی نگرانم......به خدا میدونم نصف بیشتر راهو رفتما

به خدا همیشه شکرگذار خدام و ناشکری نمیکنم

ولی چه کنم که هر دفعه این نی نی سایتو باز میکنم با یکی مواجه میشم که قلب بچه یا تشکیل نشده یا مثلا تو 11 هفتگی

دیگه نزده و باید سقط کنه

به خدا دنبالش نیستما ولی یهو میاد جلو چشمم

نمیدونم فقط میگم خدایا خودت رحم کن به هممون

من مثلا نمیخواستم به هیچ کدوم از فامیلامون بگم

همه جا پرشده من حاملم 2 ماهمم هست..........والا ادم شاخ درمیاره من تازه یه ماهمه

به هیچ کسی هم نگفتیم نمیدونم از کجا فهمیدن
Lilypie Pregnancy tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه فکر نکنم راه دیگه ای باشه البته واسه خدا کاری نداره

انشالله که نتیجه میگیرید

درمان گیاهی هم شاید خوب باشه براتون

بعدم این بچه از خون همسرتون تغذیه میکنه 9 ماه تو شکمش نگه میداره چرا بچه خودتون نمیشه
Lilypie Pregnancy tickers
نهال بار آخرت باشه از این فکرا میکنی هااااااااااااا

خجالتم نمیکشه .

هرزمان از این فکرا یا مشابه این فکرا اومد سراغت برو سریع قرآن بردار و بشین چند خط بخون و از خدا بخواه آرامش رو بهت بده . یا یه دفتر بردار . بشین واسه بچه ی طفلی که هی از دست تو داره حرص میخورده بنویس . درد دل کن . خدا رو شکر کن . باهاش حرف بزن ... از آرزوهات براش بگو . از خاله هیوا براش بگو

نبینم دیگه حرف بد بزنی هاااااااااااا
خداجونم ممنونم ...
2720
سلام دوستای گلم خیلی خوشحالم اینجا رو پیدا کردم.
منم هم فقط با استروزن و پرو ژسترون پری میشم و مدتها خیلی ناامید بودم الانم هم هستم مخصوصا اینکه به نظر شما باید به کسی که میاد خواستگاریم اینو بگم و . و شما چه کردین که ازدواج کردین؟ دارم دیونه میشم. از طرفی از همون موقع که این دارو ها را شروع کردم ریزش موم هم شروع شد و الان دیگه دارم کچل هم میشم و من استرووژژن 0625 و پروژسترون 5 میلی گرم مصرف میکنم. به نظر شما این دوز مناسبه و یا کمه
شما چه قدر مصرف میکنید تو رو راهنمایی کنید تو رو خدا.اخه دیدم بعضی گفتن که دو برابر اینو مصرف میکنن
سلام دوستای گلم خیلی خوشحالم اینجا رو پیدا کردم.
منم هم فقط با استروزن و پرو ژسترون پری میشم و مدتها خیلی ناامید بودم الانم هم هستم مخصوصا اینکه به نظر شما باید به کسی که میاد خواستگاریم اینو بگم و . و شما چه کردین که ازدواج کردین؟ دارم دیونه میشم. از طرفی از همون موقع که این دارو ها را شروع کردم ریزش موم هم شروع شد و الان دیگه دارم کچل هم میشم و من استرووژژن 0625 و پروژسترون 5 میلی گرم مصرف میکنم. به نظر شما این دوز مناسبه و یا کمه
شما چه قدر مصرف میکنید تو رو راهنمایی کنید تو رو خدا.اخه دیدم بعضی گفتن که دو برابر اینو مصرف میکنن
2714
بفرین جان سلام عزیزم خوش اومدی خوشحالم از اینکه اینجا رو پیدا کردی یکم و دیدی که تنها نیستی که این خودش خیلی خوبه و بهت روحیه میده

عزیزم من خودم شخصا 1.25 میخوردم ون با 625 خیلی لک بینی داشتم و دکی گفت 1.25 بهتره پرو رو هم همون 5 میلی میخوردم ........... بازم بستگی به وضعیتت و تجویز دکی داره

درمورد خواستگار هم نمیدونم هر کس یک جوریه بستگی به طرفت داره که چه جوری باشه من خودم شخصا مشکل

اصلی بهش نگفتم و براش باز نکردم و هیچ وقت هم این کار نخواهم کرد چون به نظر من ذات مردا جوریه که اگه احساس

کنن همسرشو ن کمبودی داره ممکنه دیگه اون حس و عشق براشون بمیره و این دست خودشون نیست عزیزم اینا همه

بستگی به فرد داره و نمیشه درمرود همه صدق کنه

به نظر من همه درمورد خواستگارهات جوانب دبگه رو در نظر بگیر و وقتی از همه لحاظ دیدید تفاهم دارید در نهایت تصمیم بگیر که این موضوع رو بهش بگی یا نه

درمورد بچه دار شدن همه با قطعیت می گم که همه ما صاحب نی نی میشیم فقط یکم دردسر داره و پذیرش این دردسر بهتر از قبول یک عمر تنهایی

درمورد ریزش مو هم تا حالا هیچ کدوم از دوستامون از این موضوع شکایت نکردن به نظرم ممکنه ریزش مو دلیل دیگه ای

داشته باشه که تو بیماری ربطش میدی در ضمن میتونی با یکم رسیدگی مو های ریخته شده رو برگردونی

عزیزم اگه سوالی داشتی بپرس

بفرین جون زندگی خیلی سخت گرفتی
بفرین جان جواب منم همه اینیه که باران گفت فقط من یه 5 میل پرو شب میخوردم یه دونه صبح اونم از روز 15 پری استرو هم که 1.25 میخوردم

ای ولله باران

عزیزم فعال شدیاااااااااااااااااااااااااااااااااا

چند وقت که نبودی جات واقعا خالی بود

الان بازم داری میشی باران سابق

شما که میتونین بیاین و پست بذارین و بقیه رو راهنمایی کنین ترو خدا کوتاهی نکنین

میدونم بعضی وقتا سوالای تازه واردا خیلی تکراری و پیش پا افتادست ولی برای اونا حیاتیه

لطفا اونایی که فرصت دارن کوتاهی نکنن و جوابشونو بدن

من که همه میدونن عذرم موجهه ولی با این حال اگه یه وقت بتونم جواب میدم
سلام دوستان
شرمنده دیر اومدم تا امروز همش درازکش بودم از امروز دیگه کمی راه می رم و می شینم.از همتون ممنونم به خاطر دعا هایی که کردید و بخاطر اینکه به یادم بودید انشالله قابل باشم و بتونم براتون تلافی کنم و از خدا می خوام به زودی زود همتون بیاید تاپیک و خبر مامان شدنتون رو برامون پست بگذارید.منم امروز روز ششم انتقالمه ولی نمی دونم چرا اصلا امید ندارم دست خودم نیست سری های قبل یک جورایی دلم روشن بود ولی این دفعه نه.دو روز بعد انتقالم گلاب به روتون وقتی رفتم دستشویی دیدم دو تا چیز سفید ریز ازم اومد همونجا به دلم افتاد جنینام بودن که دفع شدن چند روز بعد با مطب دکترم تماس گرفتم و از مامای مطبش پرسیدم گفت نه حتما عفونت قارچی بوده فکر کردی جنینا هستن چون جنینها اینقدر ریزن که به چشم دیده نمی شن از جنین شناس بیمارستان هم که پرسیدم گفت امکان نداره ولی یک جورایی تو دلم افتاده همونا جنینام بودن حالا 8 روز دیگه همه چیز معلوم می شه.برام دعا کنید دوست جونیا دیگه طاقت شروع دوباره را ندارم خیلی سخته.ولی بازم توکل به خدا تا ببینیم اون چی می خواد.دوستتون دارم
روز خوش.خدانگهدار و التماس دعا
هر جا که افتادم ز پا ، ناگه تو را کردم صدا/غافل که آندم هم مرا ، نوعی هدایت کرده ای.
لطف داری عسل بانو جوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووونننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن

فائقه جون لحظه هارو میشماریم تا خبر نی نی دار شدنت و بهمون بدی ......... عزیزم یعنی چی که نی نی دفع شد توروخدا

اینقده فکر منفی نکن که همش سمه امیدوار باش بندر هم که این روزها هواش عالیه برو کنار دریا با همسری قدم

بزن هم روحیت عوض میشه و هم استفاده بهینه رو از اخرین ماههای زندگی دونفره ببر که دیگه وقت سر خاروندن هم

نخواهی داشت
سلام من رو هم به دریا برسون بگو خیلی دلم براش تنگ شدهههههههههههههه

الی جون خوشالم که قدم اول برداشتی امیدوارم در اولین اقدام جواب مثبت بگیری

مامان الما مامان نهال هیوا جون مرسده الهه نفس مامان بهار ناناجون نسرین جون میسا جون و همه دوستای گلم دوستون دارم

منتظر خب مامان شدن تک تکتون هستیم

2706