2703
2553
عنوان

اونایی که فقط و فقط با قرص پریود میشن تورو خدا کمککککککککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 775801 بازدید | 9956 پست
سلام asdal عزیزم
asdal جان سوره یاسین رو صبح ظهر شب کی باید بخونیم؟
هر بار به اب فوت کنیم؟ اب رو بخوریم؟
اگه میشه توضیح بده......
ایشالا که هممون حاجتمون رو میگیریم خانومی..............

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام الی جون انشالله قبل از منم بچه دار بشی eli جون فرق نمیکنه کی بخونی ولی باید هرروز بخونی بله عزیز بعداینکه سوره تموم شد فوت کن به یه لیوان اب بعد اب رو بخور . راستی فردا صبح عکس دارم نمیدونم چرا استرس دارم برام دعا کنید الی جون میشه بگی کدوم شهری؟ شهرزاد جون شما چی ؟ البته اگه فضولی نباشه .
2456
سلام به همگی
باید بگم کسانی که این مشکل رو دارن بهشون آمنوره هایپوتالامیک میگن وبه راحتی میتونن باردار بشن
و تمام کسانی که این مشکل رو دارن دارای رحمهای کوچیک هستن که بعد استفاده از داروهای تحریک تخمدانها خود رحم شروع به رشد کرده و بعد از بارداری داروهای بعد از سه ماه اول تجویز میشه که از زایمان زود هنگام جلو گیری میکنه بهترین دکتری هم که الان در این زمینه مشغول به کاره خانم دکتر اشرف معینی هست تقریبا 95در صد کسانی که با این مشکل بهشون مراجعه کردن بارداری داشتن از جمله خود من پس جای هیچ نگرانی نیست
ELI جون سلام
دکترم( دکتر کشاف) گفته که باید زیفت کنم ولی دکتر شهرمون گفته حالا صبر کنم گفت که من حالا سنی ندارم واسه این کار ولی من که می دونم کسی که پریود نشه تخمک گذاری هم نداره زیاد به حرفش اهمیت نمی دم .حالا این خانوم که طب گیاهی داره دو سه نفری پیشش جواب دادن اما من نمی دونم اونها چه مشکلی داشتند.
سلام نانا خانومی
میشه ازت خواهش کنم در مورد خودت و مشکلت توضیح کامل بدی؟
اگه پریود نمیشدی مثل ما علتش چی بود؟

از چند سالگی و چند سال تحت درمان بودی؟
الان خودت پریود میشی؟
و.......................

خواهشا بیا و جواب بده عزیزم

منتظرم .....................
2714
لام بچه ها خوبین
2 روز سر نزدم دلم کلی واستون تنگ شد
من امروز دارم میرم سفر احتمالا اونجا دسترسی به اینترنت ندارم ولی همش یادتون هستم
ایشالا 1 هفته دیگه بر میگردم مادر بزرگتونو فراموش نکنین این مدت که نیستا(اخه من از همه بزرگترم انگار)عسدل جون ایشالا من هم برگشتم شروع به خوندن یاسین میکنم همانطوری که گفتی
فاطمه جان راجع به دکتر گیاهی من هم خیلی شنیدم خوبه ولی باید خیلی حاذق باشه یه کمی صبر کن اول خوب تحقیق کن راجبش بعد اگر خواستی شروع کن من در تهران هستم و اینجا دکترهایش را میشناسم
الی خانم دیدی هیچ ترسی نداشت.رو حرف دکتر امداد خالی حساب نکن چند تا دکتر حاذق دیگه هم ازمایش وعکستو نشون بده بعد دارو شروع کن به نظر من البته !
امیدوارم نانا جون هم بیاد درست توضیح بده
کلی دوستون دارم وامیدوارم که خدا خواسته باشه هممون را با هم یه جا جمع کنه که با هم زود زود حاجتمونو بده
میبوسمتون
مراقب خودتون باشین
سلام به همگی
اول از همه در مورد خودم میگم : من هم مثل شما فقط با دارو پریود میشم و از شانزده سالگی هم پیگیری کردم در این مورد هم که می گن اگه از سن کمتر میومدی درمان میشد الکیه چون این مشکل مشکلی در مغزه در واقع غده هیپوتالاموس میانی سیگنالهای رو باید از خودش منتشر کنه که نمیکنه تا هورمون مخصوص تخمک گذاری آزاد بشه و این کمبود عاملی میشه که ماها به صورت عادی و روتین پریود نشیم و در زمانی که تصمیم به بارداری داشتیم باید تحت درمان هورمونی قرار بگیریم تا تخمک گذاری صورت بگیره چون هزینه داروها بالا هست دکتر اول پیشنهاد آی یو آی رو میده که تا چهار بار این کار تکرار میشه و اگر موفقیت آمیز نبود که من دفعه دوم حامله شدم دکتر پیشنهاد آی وی اف رو میده که در ما که این مشکل رو داریم اکثرا خیلی زود جواب میده ولی خواهش می کنم بی راهه نرید با داروی گیاهی شاید مشکل بعضیها حل بشه ولی زمان بر و بسیار ریسک پذیر هست باید اول از هر چیز یک عکس رنگی از رحم و تخمدانها گرفته بشه تا دکتر مطمعن بشه که مشکل فقط کم کاری غده هیپوتالامس هست چون بعضیها چند مشکل رو با هم دارند مثل بسته بودن لوله ها یا شکل غیر عادی رحم البته باید بگم که رحم اکثر ماها کوچیک هست ولی کوچیک بودن رحم مشکلی در حاملگی ایجاد نمیکنه با دارو رفع میشه انشاالله مشکل فقط همین باشه در ضمن دختر برادر شوهر م هم این مشکل رو داره و اون هم به راحتی حامله شد در ضمن در این سایت هم مفتاح هم با همین مشکل الان یه دو قلو داره خواهش میکنم پیش دکتر متخصص دلسوز برید که براتون کیسه ندوخته باشن من دکتر اشرف معینی رو پیشنهاد میدم ودر مورد کارش هم کاملا اطمینان دارم و بسیار دلسوز و بی چمداشت کار میکنه باز خودتون می دونید من فقط خواستم بهتون بگم با تمام بزرگ بودن مشکل ما بسیار راحت قابل درمان هست غم به دلتون راه ندید که اگر غم به دلتون راه باز کنه مونس شیطان میشید من به این حرف خودم ایمان دارم
سلام دوستای خوبم
ممنون از پست هاتون
بچه ها من دیروز رفتم پیش دکتر امداد اسکن و ازمایشمو دید بعد گفت که هورمون زنانت(LH,FSH) خیلی کم ترشح میشه اندازه ی یه دختر 2 ساله گفتش مگه دختر 2 ساله پریود میشه
بعدش گفت هورمون مردانت هم خیلی ترشح میشه واسه همین خیلی عصبی میشی
اسکنم رو هم دید و گفت که سمت راستت یک سال طول میکشه تا خوب شه اما سمت چپ اصلا ترشح نداره و 3 یا سه سال و نیم اینا طول میکشه تا خوب شه..........
لووتیروکسین سه چهارم داد
واسم امپول نوشت ماهی 3 تا بزنم تا تخمدان هام رشد کنه
فولیک اسید داد بعد از ناهار یه دونه
قرص مدروکسی پروژسترون نوشت تا پریود شم گفتش که از ماه ششم به بعد هورمونای زنانت شروع به ترشح میکنن
میگه اگه مرتب داروهاتو بخوری ایشالا خوب میشی.......

شوهرم میگه بریم به یه دکتر سومی هم نشون بدیم ببینیم چی میگه
اما من میترسم اونم یه چیز دیگه بگه منم بمونم وسط اینا ندونم چیکار کنم

به نظر شما من چیکار کنم؟برم پیش یکی دیگه؟تورو خدا راهنماییم کنید..........

پیش کی برم؟شما متخصص غدد خوب میشناسید؟

کمکم کنید بچه ها
نانا جون سلام
میشه شما که خدارو شکر مشکلت حل شده ما رو راهنمایی کنی؟

میشه بگی به نظرت برم پیش کدوم دکتر؟

من که کم کاری تیرویید دارم اگه بخوام برم پیش دکتر معینی میتونه کمکم کنه؟

همون سوالای بالا...........

میشه بگی اگه پریود نمیشدی مثل ما علتش چی بود؟

الان خودت پریود میشی؟

از اول رفتی پیش دکتر معینی؟

خواهش میکنم توضیح بده.....

با حرفایی که زدی امیدوار تر شدم عزیزم

2706