نی نی سایت > تبادل نظر > پيش از بارداري > ناباروري، تجربيات درماني، مشكلات روحي و رواني ناشي از ناباروري > اونايي كه فقط و فقط با قرص پريود ميشن تورو خدا كمككككككككككككككك

موضوع: اونايي كه فقط و فقط با قرص پريود ميشن تورو خدا كمككككككككككككككك + اظهار نظر

صفحه 1 از 522  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 1 مهمان
eli پست ها : 4491عضویت:1389/1/13
1389/2/1 - 7:01 عصر
سلام بچه ها، ازتون ميخوام هر كسي كه فقط با قرص پريود ميشه بياد اينجا به من بگه كه ايا درمان شده؟باردار شده؟تو رو خدا دارم ديوونه ميشم
من فقط با قرص پريود ميشم 24 سالمه و 1.5 ساله كه ازدواج كردم بچه دارم نشدم
دكترم گفته كه تخمدانهام كوچكتر از حد معموله يعني الان كه سنم 24ساله تخمدانهام اندازه يه دختر6ساله است
كم كاري تيروييد دارم 2 ساله دارم دارو ميخورم خسته شدم دكنر ميگه تا خودت پريود نشي باردار نميشي
تو رو خدا هر كسي اين مشكل رو داره يا داشته بياد توضيح بده ؟
1389/2/3 - 3:55 عصر
دوستای عزیزم قدیمی و جدیدمون در اینده :

این تایپیک به ادرس زیر منتقل شد:
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=453207&PageNumber=1

اسم........سن....... مدت ازدواج........مدت اقدام.........شهر........دکتر معالج.........سابقه درمان.......مشکل

عسل بانو........30.............6سال................3سال.............تهران................مرکز ابن سینا...............................یک بار زیفت - یک بار میکرو و دفعه آخر هم انتقال جنین فریز حاصل از میکرو.......................هایپوتالامیکآمنوره اولیه + آندومتریوز مشکل مرد: واریکوسل

************* مامان دوقلو ها شده *******************

elma......سن..35..... ...7سال......البته از اول دکترها بودم به حساب اینکه طبیعی باردار بشم اما برای آی وی اف ..2سال..اقدام کردیم......تهران.....در حال حاضر (اوستا کریم) و بیتک طرازی..........2 دوره سیکل ناموفق داشتم(پیش دکتر چوبساز و دکتر معینی) بدلیل اینکه تخمک هام خوب نبودن.....هایپو تالامیک هستم (آمنوره اولیه)عدم تخمک گذاری فقط با دارو محرک تخمدان تخمک میسازد.

***************مامان شده *****************

بهار................34....................13..............کرمانشاه..................... دکتر چویساز..............دوبار ای یو ای.................هایپوتالامیک (امنوره ی اولیه)........................

**************مامان شده********************

نانا...................32...................5 سال.................دو تا سه سال.................تهران...............دکتر معینی..............چند بار ای وی اف...............هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه)

************ مامان شده�*********************

شهرزاد.................31.................7سال...............3 تا 5 سال..................تهران...................دکتر معینی..............چند بار ای وی اف.................. هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه)

الی.....26.........3 سال و سه ماه..............به تازگی............تهران...........مشخص نیست...............درمان نداشتم.............امنوره ی اولیه

باران.........31................6سال...............مشهد......................چند بار ای وی اف و ای یو ای....................... هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه)

************ مامان شده�*********************الینای ناز من ده ماهه شده

مانانا........24....... 2سال........3ماه.........کلانتر (اصفهان).........یک دوره داروی کنسلی به خاطر اینکه تخمکهام بالغ نشدن.......هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه)

نهال......27سال.........3 سال.....................تهران..........موسسه ابن سینا............یک بار ivf ناموفق و در اخر انتقال جنین موفق...........امنوره اولیه

******************مامان شده **************************************

مرسده....... 34 ....3سال....... انستیتو نوید........ دوسال بیش زیفت کردم.....دو ماه دیگه دوباره زیفت دارم....... آمنوره اولیه

کوچولو....29 سال.......10 سال..... 5 سال اقدام.....کلینیک ابن سینا............1 iui و 1 میکرو ناموفق ....8 جنین فریز.....تیرویید کم کار و تخمدان پلی کیستیک و آمنوره ثانویه

عسدل..............30...........5سال...................ارومیه...........دکتر معصومه حاج شفیعها.............. با یکبار ای یو ای................. ....... هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه).......................

.************مامان شده**************

میسا................30.............3سال..............قم.....................دوبار ای یو ای....................... هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه)

فائقه............25..............3سال.................بندرعباس................دکتر خشاوی.....................دو بارداری ناموفق داشتم(دوبار ای وی اف ).................هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه)

هیوا............25..........مشهد.......................نامزدههههههههههههههه...................هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه)

میناگلی............24........3 ماه.....................تهران.......................اقدامی نکرده...........................

سیسی............28...........تهران.............دکتر ازیتا صفارزاده.......... عمل iui فقط یک بار آن هم به صورت آزمایشی.................................. بالا بودن هورمون fsh وتشخیص تخمک اهدایی(امنوره ی ثانویه)

نسرین.............27....................خراسان جنوبی....................یزد(دکتر عباس افلاطونیان.)..............یکبار ای یو ای ناموفق و یکبار میکرو............هایوتالامیک(امنوره ی اولیه)............************مامان دوقلوها شده*************

سرشار..... 27 سال ... 7 سال ...تازه شروع کردم....مشکل امنوره اولیه (سندرم راکی تانسکی:فقدان رحم)

ساراسادات..............................

نسیم بهاری............27..................اصفهان .................اقدامی نکرده...........

گلناز..............30..............6.............تازه اقدام کردم.............تهران..............طاهری پناه............فقط عکس رنگی انداختم وپیدا کردن تخمک اهدایی...................مشکلم امنوره ثانویه و استفاده از تخمک اهدایی و همسرم واریکوسل داشته که عمل کرده وخوب شده

تپل مپل..............29..............2.............از مهر 90 شروع کردم ولی از 5 سا پیش میدونستم مشکلم اینه.............تهران..............طاهری پناه............یه ای وی اف نا موفق داشتم و یه سیکل ای وی اف کنسل شده بدلیل آماه نبودن رحم انتقال انجام نشد...................مشکلم امنوره ی ثانویه(fsh و lh بالا) و استفاده از تخمک اهدایی

لوکه.................27............7...............تازگی اقدام کردم.......................دکتر سیدالشهدایی................هایپوتالامیک(آمنوره اولیه

مهیشا ............. 34 ............ 3 سال ................9 ماه ......................اراک .............دکتر پرهیزگار ............................از 19 سالگی ولی نه به طور منظم و پیوسته هر وقت که حوصله ام میومد مشکل : تا 21 سالگی مشکلی نداشتم ولی یکباره دیگه پری نشدم و فقط با دارو پریود می شم نه مشکل هورمونی داشتم و نه توی سونوگرافی چیزی بود(کیست و ...) دکترم میگه تنبلی تخمدان دارم این اخیر یکبار توی سون گرافی سایز رحم رو کوچیک نوشته بود که خدا رو شکر حل شد
shahrzad پست ها : 379عضویت:1387/12/17
1389/2/4 - 11:09 صبح
عزيزكم تو هنوز اول راه هستي اين مشكل را هم اگر نداشتيم شايد تو سن بالاتر يه مشكل بزرگتر خدا سر راهمون قرار ميداد اخه زندگيه ديگه هزار تا پستي و بلندي داره

ببين من 2 سال هست دكتر سعادتمند ميرم ولي هنوز متاسفانه جوابي نگرفتم ولي قبل از اينكه بيام پيشش ميگفتن دكتر خوبيه و دستش سبكه ميگم كه از روي مساله من نميشه قضاوت كرد چون نه جواب گرفتم و نه اثبات شده كه كارش خوب نيست

ولي اسكن تيروييد اصلا كاري نداره حتما هم بهت گفتن بري بيمارستان جم ولي يه امپول كوچولو ميزنن به دستت بعد هم يه عكس ساده

راستي من خيلي از دكترهاي طب سنتي تعريف شنيدم مثل دكتر روازاده ولي شوهرم فعلا مخالف برم ولي تا اونجاييكه من شنيدم خيلي مريضهاي شبيه من و تو و كلا ناباروري جواب گرفتن
در مورد شوهرت بگو به اين مساله بچه حساس هست؟من شوهرم 46 سالشه و خيلي اين مساله اذييتش ميكنه

ولي همه به من هم ميگن و ميدونم خيلي سخته ولي فكر و خيال بزرگترين سد هست براي رسيدن به مقصد

من منتظر خبرهاي خوب از تو هستم
مواظب خودت باش
1389/2/6 - 1:25 عصر
كجايي الي جان؟
1389/2/6 - 5:15 عصر
سلام شهرزاد جون
خيلي بي حوصله ام اصلا اميدي ندارم
خسته شدم من خوب نميشم ميدونم
دلم ميخواد بميرم حوصله ي تيكه انداختن اين و اونو ندارم
نمي دونم چيكتر كنم
همش گريه ميكنم ميخوام بميرممممممممممممممممممممممممممممممم
چرا خدا اينجوري ميكنه با من...........................
هستي پست ها : 20827عضویت:1389/2/1
1389/2/6 - 5:19 عصر
سلام/من هم تخمك گذاري نداشتم/ولي الان يه پسر دو ساله دارم
هستي پست ها : 20827عضویت:1389/2/1
1389/2/6 - 5:20 عصر
دارو ميخوردم/وت دارو را قطع كنم اصلا پريود نميشم/خودم هم دو سال تحت درمان بودم/ولي شكر خدا اصلا وقتي كه انتظارش را نداشتم فهميدم كه باردارم
1389/2/6 - 7:57 عصر
سلام هستي جان خوشبحالت كه مامان شدي؟
ميشه بگي چند سالته؟از كي دارو ميخوري؟دكترت كيه؟ علت پريود نشدنت چي بود؟الان خودت پريود ميشي؟ميشه كامل توضيح بدي
واسه درمانت كجا رفتي؟تورو خدا جواب بده............
منتظر جوابت هستم
فاطمه پست ها : 116عضویت:1389/2/4
1389/2/7 - 9:09 صبح
سلام ELI جون
من هم پريود نمي شم 26 سالمه و لاپراسكوپي كردم و اصلاً تخمك گذاري ندارم دو بار بارداري پوچ داشتم .اعصاب من هم مثل مال شماست داغونه داغون 8 سال ازدواج كردم . دلم مي خواد پريود بشم ولي نمي شه فقط با آمپول و قرص مي شه دكتر كشاف تشخيص داده زيفت كنم ولي مي ترسم .
1389/2/7 - 12:58 عصر
سلام فاطمه جان
ميشه بگي زيفت چيه؟
دكترت گفته اگه زيفت كني خوب ميشي؟پريود ميشي؟علت پريود نشدنت چيه؟ميشه توضيح بدي عزيزم؟
ASDAL پست ها : 66عضویت:1388/11/10
1389/2/8 - 1:14 صبح
سلام الي جون منم مثل تو با قرص پريود ميشم وتخمدانهام كوچكتر از حد معموله ومتولد1361هستم و4ساله ازدواج كردم امسال رفتم دكتر واسه بچه الان زير نظرم دكتر اولاش گفت رحمت انازه يه دختر 5ساله ست وتخمدانهام همينطور و2ماه زير نظردكتربودم بعدخسته شدم تااين ماه دوباره شروع كردم ديروز دكتر گفت رحمم با امپولهانرمال شده ولي تخمدانهام رشد انچناني نكرده هفته ديگه بايد عكس رنگي از رحمم بگيرم بعد دوباره درمان را شروع ميكنم وتا بچه دار نشم دست بردار نيستم تو هم نا اميد نشو اميد به خدا داشته باش موفق ميشي عزيزم
ASDAL پست ها : 66عضویت:1388/11/10
1389/2/8 - 1:23 صبح
راستي يادم رفت بگم چرا نوشتي ميخاي بميري اين ناشكري حكمت اينه منم اينطور بودم از دنيا بيزار بودم وقتي ميديدم همه بعد من ازدواج كردن وبچه دار شدن گريه ميكردم واز اينكه هركسي دلش به حالم بسوزه خسته شده بودم ولي يهو تصميم گرفتم نااميد نشم وهرشب قران ميخونم وهرروز نماز ميخونم واميدم به خداست وتا بچه دارنشم دست بردار نيستم پس به من قول بده تو هم مثل من عمل كني باشه گلم
درسا پست ها : 2349عضویت:1386/9/14
1389/2/8 - 11:15 صبح
سلام بچه ها.منم پريودام خيلي نامنظمه يا دير به ديره يا اصلا نميشم.يكي از دوستانم مشكل شما رو داره رحمش كوچيكه .شما گفتي با امپول ميشه رشد كنه و نرمال بشه.واسه همه اينجوري ميشه .اخه درمان نميكنن بيخيال شدن.خيلي دلم ميخواد اميدوار بشن دوباره.اگه ميدونين بهم بگيد بايد چيكار كنه و يه دكتر خوب بگيد با اطلاعات؟ممنون ميشم.اخه واسه همين موضوع يه جورايي زندگيش داغونه.
من تو را هنوزززز مثل تمام شدن مشق شبم دوستتتتتتتتتتتتت دارمممممممممممم!
درسا پست ها : 2349عضویت:1386/9/14
1389/2/8 - 11:23 صبح
در ضمن بچه ها اينقدر غصه نخورين.ما حكمت كارو نميدونيم .نبايد نگران باشيم.ما ادمها اگه اينم داشته باشيم باز واسه يه چيزه ديگه ناراحتيم.انشالله زود زود به ارزومون ميرسيم من واسه همتون هر شب دعا ميكنم.وقتي قران ميخونم.هميشه بايد به اين فكر كنيم خيلي ها وضعيتشون از ما بدتر ه .بچه دار شدن يا نشدن كه همچين چيز بزرگي نبايد واسمون باشه اگه نشد هم نشد چه ميشه كرد.خدارو شكر كه بيماري بدي نداريم.شعار نميدم واسه خودم هم ميگم چون 90 درصد غصه ما واسه حرف مردمه والا خيلي راحتر ميتونيم كنار بيايم با اين مسئله.شايد خدا ادمهايي كه دوست داره رو بهشون بچه ميده واونهايي كه خيلي بيشتردوست داره رو بچه نميده كه هم اين دنيارو داشته باشن هم اون دنيارو.كه يه بچه بي سرپرست رو بياريم كسي چه ميدونه.اميدوارم خدا دل همه ماهارو شاد كنه
من تو را هنوزززز مثل تمام شدن مشق شبم دوستتتتتتتتتتتتت دارمممممممممممم!
1389/2/8 - 11:44 صبح
سلام asdal عزيز
مرسي از دلداريت تحمل كردن اين مشكل واسم خيلي سخته سخت تر از اون چيزي كه فكرشو بكني
به حرفات فكر ميكنم عزيزم
ميشه بگي تو هم مثل من اصلا پريود نميشي؟دكترت گفته خوب ميشي؟ علت پريود نشدنت رو چي گفته؟
اگه ميشه توضيح بده خانومي...............
1389/2/8 - 11:47 صبح
راستي asdal عزيز
ميشه بگي چند تا امپول زدي تا رحمت نرمال شده؟از كي زدن امپول رو شروع كردي؟دكترت كيه؟
1389/2/8 - 11:48 صبح
شهرزاد جان كجايي؟چرا خبري ازت نيست؟
1389/2/8 - 11:53 صبح
سلام هستي جان
چرا جوابمو ندادي عزيزم؟
به خدا منتظر جوابت هستم ...........
تورو خدا بيا و جواب بده
تا اونايي كه اين مشكل و دارن مثل من يه كم اميدوار بشن براي درمان
ميدونم كوچولو داري و وقت نداري اما ازت خواهش ميكنم بيا وجواب بده خانومي..............
1389/2/9 - 1:01 عصر
بچه ها كجاييد؟
چرا نمي ياييد جواب بدبد
1389/2/10 - 11:14 صبح
سلامeli
چطوري خوبي؟راستش من هم ميام تورو دلداري بدم اما دل خودم خونه
منم هي سعي ميكنم بي خيال بشم ولي انگاري خدا منو افريده واسه ايني كه فقط بچزم
اينقدر حرف از مردم شنيدم اينقدر خانواده شوهر نازنين بهم تهمت زدن
ولي نميدونم بي غيرت شدم يا پوست كلفت كه باز هم سعي در حفظ زندگيم دارم/نميدونم واقعا شوهرمو دوست دارم يا وابسته هستم يا شايد از شروع دوباره از حرفهاي جديد مردم و... ميترسم
فكر ميكنم اگر خدا نميخواست من يه نفر اينقدر اذييت بشم ويه حكمتي توش بود پس چرا من بايد مريض باشم چرا من بايد از زندگيم بيرون برم يا چرا من بايد تحمل كنم اگر زندگيمو ميخوام بايد يكي ديگرو تحمل كنم؟
چرا همه چيز و همه مشكلات اين زندگي ماله من باشه
الي جان من از تو داغونتر وخسته ترم ولي ميدونم راهش اسيب زدن به خودمون نيست راهش غصه و گريه نيست(البته منم هم غصه ميخورم هم گريه ولي اگر با اين چيزها قرار بود حاجتمو بگيرم تا حالا ميگرفتم)
نميدمنم واقعا چي بگم
يه وقتايي فكر ميكنم اخه اين خدايي كه خودش منو اينجوري افريده پس چرا به فكرم نيست؟اون كه شوهرمو ميشناخت اخلاقاشو ميدونست خانوادشو ميشناخت پس چرا اينهمه بار غصه را رو دوش من تنها گذاشت
مگه من به اين خلقت به اين بزرگيش چي كار كرده بودم/
نميدونم .......................
باز هم ميگم شكرت
تو را به بزرگيت اين ماجرا را ختم به خيرش كن و منو دشمن شاد نكن
الي جان وقتي شوشوت اذيتت نميكنه خيلي بيشتر از اين بايد ارامش داشته باشي عزيزم
مواظب خودت باش خانمي
صفحه 1 از 522  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: