2726
عنوان

مامانای تیر 92

| مشاهده متن کامل بحث + 271759 بازدید | 11891 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حالت تهوع بسیار خفیف,بیشتر موقعی که معدم پر باشه.
توی هفته شش سونو واجینال انجام دادم ,قلب جوجو میزد.
این بارداری دوم منه.پسر اولم 14 ماهه هست واین بارداری برای من سورپرایز بود که خیلللی خوشحالم کرد.
انشاالله بتونیم کنار هم بارداری سالمی رو بگذرونیم.
CafeMom Tickers

CafeMom Tickers
دکترم ویتامین B6
رو برام تجویز کرده .میگه این ویتامین باعث میشه ویارمون کمتر بشه.
فولیک اسید5 میخورم چون توی هفته 6 متوجه شدم باردارم. برای جبران اون 6 هفته فولیک 5 میخورم.
هنوز ازمایش بارداری انجام ندادم,چون وقت نکردم برم بیرون.
CafeMom Tickers

CafeMom Tickers
سلام به مامان های گل منم خدا رو شکر خیلی خوشحالم که مامان شدم شاید این بهترین نعمت زندگیم هست منم 15 آبان فهمیدم که نی نی دارم الان هفته 5 تموم کردم قرار سه هفته دیگه برم سونو دکتر هم به فولیک اسید و ویتامین پریناتال تجویز کرده چقد ر این سه هفته دیر میگذره دوست دارم زود برم سونو
سلام بچه ها به همتون تبریک می گم منم 8 آبان فهمیدم باردارم الان هفته هشتم هستم حالات تهوعم کم بود داره کمتر هم میشه بعضا کمر درد هم دارم دکتر گفت طبیعیه ولی من خیلی نگرانم 3 روز پیش رفتم سونو قلب نی نی داشت میزد وهمه چیز نرمال بود دکی گفته 1ماه بعد بیا به نظرتون ابن کم شدن تهوع خطرناکه؟
CafeMom Tickers
سلام به نلی عزیز ومینا جون
تبریک میگم,ان شاالله بسلامتی.

فکر کنم منم توی هفته 8 باشم.والا حساب از دستم رفته.برعکس بارداری دو سال پیش که برای بدنیا اومدن جوجو روز شماری میکردم!

نلی عزیز کم شدن حالت تهوع علامت بدی نیست.شاید شما یک مامان خوش شانس باشید.
در بارداری قبلیم ویارم شدید بود.حالم از بوی پیاز بهم میخورد.رنگ وبوی گوجه در غذا,طعم چای وخیللی چیزای دیگه حالمو بهم میزد.
ایندفعه ویار وتهوع خیلی خفیف دارم,امیدوارم تا اخرش اینطور باشه.
CafeMom Tickers

CafeMom Tickers
2706