2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفته 19 تازه اعضای جنسی مشخص می شه شما هفته 20 برو که دقیق باشه ولی من غربالگری هفته 12 بهم گفت پسره و درست هم ب ود
پسر عزیزم! بودن تو بزرگترین نعمت زندگی و خندیدن تو قشنگ ترین لحظه زندگی ماست.
2728
اگه بگه پسره 100 درصد درسته چون اندام جنسی پسر کاملا مشخصه اگه بگه دختره ممکنه بچه پاهاشو جفت کرده باشه و اندام جنسیش مشخص نبوده باشه گفته 80 درصد دختره

من تو 7 ماهگی هم بهم میگفتن 80 درصد دختره تو 8 ماهگی معلوم شد پسره

چون پسر من پاهاشو به هم میچسبوند و آلت تناسلیش معلوم نبود
..لا حول ولا قوه الا بالله علی العظیم
من هفته شانزده رفتم ...چند دفعه به پهلو و شکم شدم تا خوب حرکت کنه و سونولوژیست ببینه ...در آخر گفت به به ...یه چیز اضافه وسط پاهاش پیدا کردم...آره ...پسره...شیرینی بیار برام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!جالب اینجاست که این حضرت آقا جز سونولوژیست های محبوب بوشهره....همسری گفت خدا رحم کنه....وقتی دکتر این باشه... وای به حال بقیه.....
نور
فامیلمون ٤ بار رفت سونو گفته بودن دختره کلی $ فرستاد براش سیسمونی دخترونه از اونور اوردن
روز زایمان پسر داده بودن دست باباهه اونم گفته بود نه این. بچه من نیست مال ما دختره
ماما هم گفته بود آقا ما امروز فقط همین یه زایمان رو داریم
ههههههههههه
الانم یه پسر مو بلوند چشم آبی دختر کش شدهههههه ماشالاااا
2738
اره عزیزم . احتمالش زیاده . به منم گفتن تو هفته 16 احتمالا دختره. ولی دکترم گفت ممکنه تغییر کنه. ولی نی نی ام پسره
تا هفته 20 صبر کن.
ضحک ربنا من قنوط عباده وقرب غیره
خداوند از نا امیدی بنده هایش خنده اش می گیرد
رسول اکرم (ص)