2733
2734
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3010903 بازدید | 41767 پست
زندگی جونم من موضوع این چله رو سال قبل خونده بودم ولی وقتی بود که گذشته بود.دیشب برحسب اتفاق داشتم مطالب سیو شده مو میخوندم بهش برخوردم وخیلی خوشحال شدم که شروع چله زیارت عاشورای ما بااین چله همزمان شده.برای همین گفتم به بچه ها بگم که اگه کسی خواست ختمی برداره ازفردا شروع کنه.حالا ماازامروز میخونیم تا روز عید قربان.من چله دعای توسل برداشتم
رز جان مرسی گلم
اما به نظرم اینجوری که می گی میشه دیشب اخه ختم سورع واقعه هست که ماه از دوشنبه شروع بشه م یخوانند از شبش شروع می کنند
اما با این وجود بد به دلمون راه نمی دم شروع می کنیم منم چون زیارت عاشورا با بچه هاست دعای توسل بر می دارم انشا لله که همه حاجت روا می شویم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگی جون منم یه سوال دارم
من از روی قرانی که میخوام هدیه بدم میخونم ولی چون سرکارم نمیتونم ببرم خونه و بیارمش چون یه مقداریش میمونه برای خونه میتونم تو خونه بایه قران دیگه بخونم ادامشو
یا باید حتما با همون قران باشه؟
زندگی جون منم یه سوال دارم
من از روی قرانی که میخوام هدیه بدم میخونم ولی چون سرکارم نمیتونم ببرم خونه و بیارمش چون یه مقداریش میمونه برای خونه میتونم تو خونه بایه قران دیگه بخونم ادامشو
یا باید حتما با همون قران باشه؟
2728
مامانی گلم تا جایی که امکان داره از روز یک قران بخوان گلم اما اگر واقعا امکان نداره اشکالی نداره گلم
خیلی خوشحالم که اینقدر با عشق قران می خوانید که نمی خواهید هیچ ایرادی پیدا کنه
زندگی من میگم امروز که داریم شروع میکنیم 2بار بخونیم که اگه ازدیشب بوده برای دیشب هم حساب بشه.ولی اخه جایی ننوشته ازشب اول ماه ذی القده همه جا گفتن ازروز اول ماه.من ازامروز شروع میکنم.امروز 2بار میخونم یکی به نیت دیشب یکی هم به نیت امروز وتا روز عید قربان هم میخونم.

واااااااای برم که از گرسنگی مردم.فعلا خدانگهدار
2738
گزینه اول اگر نداشتی یعنی پارتی کفش اهنین به پا کن اما توی کارم به خدا توکل کن
من یک مدت وقتی می خواستم تازه شروع کنم می گفتند سابقه داری می گفتم اگر برم زندان اگر همه همینو می گن اما از کجا بیارم فقط زندان زود سابق میشه
اما توکل کن یک کار مناسب بسبار بخدا و دنبالش بگردد یعنی تلاش با توکل پیدا میشه اگر میای شیراز بگو واست کار پیدا میکنم
سلام دوباره

زندگی جون مسافرت رفتن دقیقا یکی از مواردیه که میتونی و حتی بهتره برای انجام اون استخاره کنی. من تلفن یک آقایی رو دارم که استخاره هاش خیلی خیلی دقیقه
اسمش حاج آقا خوانساری هستش تلفنش هم اینه:021-44095411
حدیث چی شده چقدر بی تابی دختر!!!

عزیزم من اگر جای تو بودم برای پیدا کردن کار ختم 60بار یس هدیه به حضرت حمزه رو برمیداشتم . خیلی سریع جواب میده لااقل برای من که اینطور بود.

اگر این ختم رو برداری خود به خود برات یه کار خوب و آبرومندانه جور میشه . من خیلی انجام ختم های مختلف رو به بچه ها پیشنهاد نمیکنم ولی این ختم ، ختمیه که انجامش رو به همه توصیه میکنم .
2706