2733
2734
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3010910 بازدید | 41767 پست
نه حدیث جون چرا باید ناراحت بشم ؟ خیلی آروم شدم . باور کن دارم از دست اینا دیوونه میشم . خواهش می کنم بچه ها تو دعاهاتون یاد من هم بکنید . چون خیلی دارم عذاب می کشم .
آخه من نمی دونم خاله مامانم با چه عقلی این خواستگارا رو برای من می فرسته ؟ تازه اصرار هم می کنه که به یکیشون جواب بدم . دخترای خودشم همین جوری دیوونه کرد همشونو قبل از 20 سالگی به زور شوهر داد حالا به فکر شوهر دادن من افتاده . ای خدا جون به دادم برس. آخرین نخاله ای که برام فرستاده بود یک پسر لیسانسه بود که گفته من با درس خوندن و کار کردن خانمم مخالفم در صورتی که من هم درس می خونم هم کار می کنم . آخه من به کی بگم من یکی دیگه رو می خوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دستت درد نکنه حدیث جون راضی به زحمتت نیستم از اینکه دوستای به این دلسوزی اینجا دارم واقعا احساس غرور می کنم . الان بهت یک مسیج میدم که شماره ی منو دوباره داشتی باشی عزیز دلم . خیلی دعام کن از این وضع خلاص بشم کلمه ی خواستگار برام شده یک کابوس
2738
ببخشید زندگی جون اینقدر سوال میکنم
من ختم قران و شروع کردم الان تا ایه 150 سوره بقره خوندم که میشه یک جزئ البته به فارسی .
میخوام مطمئن بشم که میشه فارسی خوند. اخه نه اینکه همش عربی خوندیم دلم یه جوریه
میگم شاید عربی بهتر باشه؟
مرسی حدیث جون در مورد سوالت چون عشقم اسکاتلندی هستش ( بریتانیا ) وقتی من باهاش تماس میگیرم دقیقه ای 400 تومن می افته با ایرانسل . اس ام اس های من رو اون دریافت می کنه ولی من اس ام اس هاش رو دریافت نمی کنم اس ام اس 150 تومن هستش .
اون میگه وقتی به من زنگ می زنه حدود 1 پاونند براش می افته که متغیره بستگی به ساعات روز داره ولی تو کریسمس که بهم زنگ زد 2 دقیقه حرف زدیم بعدا گفت 11 پوند از شارژش کم شده . بیشتر با skype حرف می زنیم چون هزینش خیلی کمتر از تلفنه آخه ما هر شب دو ساعت حرف می زنیم تلفنی ورشکست می شه . به دلیل اختلاف زبانمون هم من ترجیح میدم حرفهاش متنی باشه چون انگلیسی رو تند حرف می زنه لهجه ی غلیظ اسکاتلندی هم داره به خاطر همین حرفهاشو سخت می فهمم .
2706