2410
2553
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3009459 بازدید | 41767 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایا ... ای آفریدگار مهربون ... دلهایی که با شنیدن اسم تو میلرزن .... چشمهایی گریه های دل شکستگیشون رو پیش تو میکنن ... دستهایی که برای طلب حاجت پیش تو درازند.... امیدهایی که فقط به تو بسته شدند .... مگه میشه بی جواب بمونن ! محاله .... ما هم خودمون رو مشناسیم ... که چه قدر گناهکار و ناسپاسیم ... هم تو رو که چه قدر بنده نواز و دل رحمی .... پس چه طور میتونیم به برآورده شدن حاجتمون ایمان نداشته باشیم ... ؟ مطمئنیم که هوای ما رو داری ... تو این دنیای وانفسا ... ما چنگ به کلام خودت زدیم واسه رهایی از مشکلات.. کلام تو که برترین چیزیه که دستمون بهش میرسه ... تو رو به همون قسم ما رو دریاب
2720
گلهای خوبم من باید جمعه برم تهران اما دودل هستم نم یدانم چیکار کنم م یترسم بیام و بی نتیجه چون دارم با شرایط سختی باید بیام رای یک امتحان می ترسم می شه تو این مورد استخاره کرد اگر میشه کسی سراغ دارید که خیلی قبولیش دارید به من معرفی کنید
بچه ها کمک کنید از بلاتکلیفی در بیام
2714
گلم من باید تنها برم اخه اونجاهم هیچکس ندارم اما باید هماهنگی کنم برم مهمانسرای کار پدرم اخه خودم واسه یک امتحان خیلی اماده کردم خیلی اونچنان که فکر نمی کردم اسمم نباشه وقتی نگاه کردم اسمها را م یزنند که اینها حق امتحان دارند اینترنتی ثبت نام کرده بودیم شرایطم خوب بود فکر نمی کردم باور نشد می ترسم این بار تو ذهنی بشم نمی دانم استخاره قبول یا نه تو این مورد ؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوستای گلم
با توجه به شناختی که از دوستای گلم دارم دلم می خواد یه راز شگفت انگیز که بی بر و برگرد حاجت میده رو به همه بگم
و اون قرآنه .
خواندن 20 روزه قران خیلی حاجت روایی داره
قرآن معجزه پیامبر ماست و موندگاره
پس قدرت معجزه گری رو همیشه تو خودش داره
خواندن قران رو 20 روزه تموم کنین
حتما حاجت میگیرین
از همون اول که به خوندن قران شروع می کنین گشایش و تغییرات تو زندگیتون پیدا میشن
فقط ثابت قدم باشین و تا انتها بخونین حتی اگه تو جز های اول حاجت گرفتین
من خودم یه کیست 55 میلی متری داشتم از نوع نیمه جامد !
11 روزه تموم کردم قرآن رو و رفتم سونو
باورتون نمیشه
به دو روش کل دلم رو سونو کردن و هیچ اثری از کیست به اون گندگی که از روی شکمم هم معلوم بود، نبود
معجزات دیگر هم هست اگه دوست دارین می گم براتون
من دارم میخونم .
اگه بخواهین میتوئنیم با همدیگه بخونیم . هر کی که میخونه هر روز بیاد و بگه تا کجا خونده
20 روز رو من از کسی که خودش با قران خوب شده بود شنیدم
یه دلیلش اینه که شما با 20 روزه خوندن سطح زیادی از انرژی رو جذب میکنین .

روزی 1 جز و نیم میخونم .
بارها خوندم
توجه
توجه
توجه
دوستان حتما باید طوری بخونین که گوشتون صدای خودتون رو بشنوه
بلند خوندن قرآن رو تک تک سلولهای بدنتون تاثیر مثبت میذاره
انرژی های منفی اطرافتون رو از بین میبره

تو قران اومده:
"قرآن هدایت و برکت است برای بندگان "

با یقین بخونین برای هر چند تا حاجت که دارین بخونین و مطمئن باشین که اگه صلاح باشه خدا هدیه میکنه بهتون
و بیش از آنچه که خواستین رو تو زندگیتون می بینین

کسی که میگم خوب شده بود :
سرطان خون داشته و تو بدترین شرایط بوده و صداش در نمی آمده
وقتی بهش می گن با صدا بخون
به زور صدای نفسش میخونده
الان 18 سال از شفا یافتن اون خانوم میگذره و سلامت و خوش تو راه کمک به آدمهای سرطانی و هدایت به خوندن قرآن تلاش می کنه
یه جز قرآن تو کتاب شما 20 صفحه است
باید روزی 30تا بخونی

10تا صبح 20تا عصر تا شب
برای اینکه خسته نشی 15 تای عصر را 4تا 5 صفحه بخون عزیزم

فارسی یا عربی خوندنش با خودتون
من بعضی وقتا فارسی می خونم بعضی وقتا عربی
عربی سطح انرژی بالایی داره
فارسی هم خوبیش اینه که شما می فهمی معنی ایات چیه هم تو زندگی و هم تو فکرت تاثیر میذاره
یکی از معجزاتی که ما خودمون دیدیم رو براتون مینویسم :
یه خانوم پرستاری بود که وقت اذان داشت گریه می کرد وقتی دیده بود که مامانم داره ذکر می گه به مامانم گفته بود برام خیلی دعا کن .. من خیلی محتاجم
مامانم یه کتاب قرآن بهش هدیه داد
بعد از چند وقت شماره مامانم رو گیر اورده بود و زنگ زد خونه و که کلی قربون صدقه و گریه و.....
مامانم نپرسید که چه مشکلی داشتی فقط گفت اگه قرآن رو خوندی به بقیه هم بده بخونن
باز یه مدت دیگه زنگ زد که باز کلی تشکر و ... وخودش شروع کرده بود به گفتن مشکلاتش :
که بچه دار نمیشده و با شوهرش مشکل داشته و شوهرش بیکار بوده و داداشش مریضیه سختی داشته .. و فقط با خوندن قرآن هم یه بچه پسر خدا بهش داده بوده هم شوهرش یه کار خوب گرفته بوده و هم داداشش شفا گرفته بوده

می گفت قرآن شده بهترین دوستم
و قرآن رو دست به دست بین کلیه بچه ها چرخوندیم و هر کی حاجت میگیره باز برای حاجتش قران میگیره و می خونه
روزی نیست که چند صفجه از قیان نخونم

خدا رو شکر
ان شالله که همیشه شاد باشه
و ما رو هم دعا کنه
شما هم هم من و هم مامانم رو از دعای خیرتون فراموش نکنین

همتون رو خیلی دوست دارم

خدارو به کلمات قرآن قسم می دم....
اشکم رو در آوردی
خدایا کلمات قرآن خودته
مگه میشه پیش قاضی بری
حرف خودشو واسط قرار بدی
دست خالی ردت کنه

خدایا
ما بنده های ناچیزت
تو رو به همه چیز زندگی مون! کلام خودت ! عشق ما !‌قرآن تو
قسمت میدیم

دست خالی برمون نگردون

خدایا ... ای آفریدگار مهربون ... دلهایی که با شنیدن اسم تو میلرزن .... چشمهایی گریه های دل شکستگیشون رو پیش تو میکنن ... دستهایی که برای طلب حاجت پیش تو درازند.... امیدهایی که فقط به تو بسته شدند .... مگه میشه بی جواب بمونن ! محاله .... ما هم خودمون رو مشناسیم ... که چه قدر گناهکار و ناسپاسیم ... هم تو رو که چه قدر بنده نواز و دل رحمی .... پس چه طور میتونیم به برآورده شدن حاجتمون ایمان نداشته باشیم ... ؟ مطمئنیم که هوای ما رو داری ... تو این دنیای وانفسا ... ما چنگ به کلام خودت زدیم واسه رهایی از مشکلات.. کلام تو که برترین چیزیه که دستمون بهش میرسه ... تو رو به همون قسم ما رو دریاب

2706