2733
2734
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3010822 بازدید | 41767 پست
حجت الاسلام فاطمی نیا نقل می کنند: حضرت آیه الله العظمی اراکی که عالم بسیار باطن دار و بزرگواری بودند و من خیلی خدمتشان رسیده بودم، فرمودند: هرگز نشد که من مشکلی داشته باشم و یک سوره قرآن برای میرزای قمی بخوانم و مشکل من حل نشود!
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پری جون ذکرهای مربوط به پول و ثروت رو بخون . تا 40 روز سعی کن هر روز یک بار سوره های ذاریات - طلاق-مزمل و حشر رو بخونی . سوره ق هم برای ثروته و ختمش هم در روز 3 باره . 40 روز سوره حشر رو هم روزی یکبار به نیت مال خوندن موثره . خیلی از سوره های قرآن برای ثروت اند . ادعیه برای پول فراوون اند . اما این سوره ها واقعا موثرند. من هم یک مدت اوضاع مالی ام به هم ریخته بود . البته می دونم که انرژی منفی افرادی باعث شده بود . اما تین سوره ها خیلی خوبند .
بعضی وقت ها هم مشکل مالی به خاطر گناهان ما هستند و باید استغفار کنیم
به دست های او نگاه می کنم ، که می تواند از زمین ، هزار ریشه ی گیاه هرزه را برآورد ، و می تواند از فضا ، هزارها ستاره را به زیر پر درآورد ، به دست های خود نگاه می کنم ، که از سپیده تا غروب ، هزار کاغذ سپیده را سیاه می کند ، هزار لحظه ی عزیز را تباه می کند ، مرا فریب می دهد ، تو را فریب می دهد ، گناه می کند ، چرا سپید را سیاه می کند ، چرا گناه می کند ؟
فریدون مشیری
2731
یکی از دوستان گل به نام سحورا در تاپیک بسیار خوبی این ادعیه و سوره ها رو برای ثروت ذکر کرده

دوست عزیز(محمدم) ان شا الله در این ماههای پر برکت بسیار بسیار دعا کن..خداوند حتما اجابت میکنه و صدات رو میشنوه.چرا که خودش گفته تو این ماه هر کی از من هر چی بخواد بهش میدم.اگه هدایت بخواد، اگه بخشش بخواد و ... البته یکی از شرایط اجابت دعا این است که از خلق کاملا قطع امید کند و در اجابت دعا تردیدی نداشته باشد که ان شا لله حتم به نتیجه می رسد.
1) هر کس روزی 110 مرتبه سوره ی والعادیات را بخواند روزی فراوان و حلال نصیبش می شود . و اگر کسی این سوره را بنویسد و همراه داشته باشد در امان الهی باشد و اسباب رزق برای او فراهم می شود.
2) اگر کسی به هر دری زد و کارش درست نشد 30000 مرتبه بگوید استغفرالله ربی و اتوب الیه. که ان شا الله به زودی کار بسته ی او گشوده میشود.
3) 6 روز روزی 330 مرتبه : یا الله لطیف بعباده یرزق من یشا ء و هو القوی العزیز
4) سوره ی حشر 41 روز روزی یک بار
5) جهت خلاصی از سختی ها : 3 روز ، روزی 544 بار ( یا رئوف یا رحیم)
6) خواندن سوره ی قدر و مداومت به آن در حل مشکلات مالی موثر است.
7) برای وسعت رزق بعد از نماز صبح 10 مرتبه ( سبحان الله العظیم و بحمده استغفرالله و اتوب الیه و اسئله من فضله)
8) از امام صادق (ع) روایت است که هر که این دعا را دو ماه متوالی روزی 100 بار بخواند خداوند گنجی از مال یا گنجی از علم به او عطا کند:( استغفرالله الذی لااله الا هوالحی القیوم بدیع السموات و الارضض من جمیع ظلمی و اسرافی علی نفسی و اتوب الیه)
9) جهت گشادگی کارهای بسته مداومت بر آیه 186 سوره بقره بسیار موثر است..
10) بعد از نماز صبح پیش از سخن گفتن با کسی آیه 10 سوره کهف را:( فسیکفیکهم الله و هو السمیع العلیم) 7 مرتبه بخوانید.
11 ) جهت توسعه ی رزق با وضو و روبه قبله 3 بار سوره ی طلاق را بدون اینکه در وسطش با کسی صحبت کنید بخوانید.بسیار موثر است.
12) از امام صادق روایت است که هر کس بعد از نماز عشاء بر سوره ی واقعه مداومت کن هرگز محتاج نمی شود.
13) هر روز دعای هفتم صحیفه سجادیه را بخوانید.
14) برای گشایش روزی 1000 مرتبه در نیمه شب بگویید :سبحان الملک الحی القیوم الذی لا یموت
15) مداومت بر سوره ق باعث ازدیاد ثروت می شود.
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=10851&PageNumber=4
به دست های او نگاه می کنم ، که می تواند از زمین ، هزار ریشه ی گیاه هرزه را برآورد ، و می تواند از فضا ، هزارها ستاره را به زیر پر درآورد ، به دست های خود نگاه می کنم ، که از سپیده تا غروب ، هزار کاغذ سپیده را سیاه می کند ، هزار لحظه ی عزیز را تباه می کند ، مرا فریب می دهد ، تو را فریب می دهد ، گناه می کند ، چرا سپید را سیاه می کند ، چرا گناه می کند ؟
فریدون مشیری
یکی از راه های باز شدن دروازه های نعمت و ثروت اینه که اسم خودتون رو به حروف ابجد حساب کنید و به اون تعداد آیه الکرسی بخونید
خیلی باعث بهبود اوضاع میشه .

باز هم تاکید میکنم اون نماز 5شنبه رو بخونید . بی بر و برگرد انشالله حاجت می گیرید
فریدون مشیری
من یک بار از کسی پول طلب داشتم . بهم نمی داد . البته آدم نادرستی نبود اما اوضاع بدهکاری اش ناجور بود . خیلی هم بهش می گفتم .
آخرسر نماز روز 5شنبه و نمازی که امام صادق معرفی کردم رو خوندم . طی 10 روز پولم رو داد و کلی هم عذرخواهی کرد
فریدون مشیری
2738
سلام لیلی جون مرسی از محبتت .درسته یس ختومات مختلفی داره این ختمی رو که گفتم خودم ازش حاجت گرفتم چند سال پیش یکی از نزدیکانم بیماری گرفته بود .دکترا گفته بود خیلی بمونه 6 ماه .من 40 روز این ختم و انجام دادم .وقتی مجدد رفت دکتر ،‌گفتند معجزه شده .امیدوارم همتون حاجت بگیرین .خوندن 40 روز الرحمن هم خیلی مجرب تو این قضیه هم تجربه خوبی دارم .
ناراحتید ؟ غمگینید ؟ احساس نا امیدی می کنید ؟ من فقط با شما به انداره ى یک دعا فاصله دارم ، با من حرف بزنید خدا
دوستای گلم .تمام این ختم ها درسته مارو به خدا نزدیک میکنه ولی چیزی و که لازمه داشته باشیم تا از خدا حاجت بخواهیم خلوص نیت یک بار با دل شکسته دعا کنید و خودتون و مشکلات رو کامل به دست خودش بسپارید .ازش بخواین اگه صلاحتون نیست که این حاجت و بگیرین بهتون آرامش و تحمل سختی و بده .مطمئن باشید موفق میشید .
ناراحتید ؟ غمگینید ؟ احساس نا امیدی می کنید ؟ من فقط با شما به انداره ى یک دعا فاصله دارم ، با من حرف بزنید خدا
سلام دوستان
اگر امکان داره دعا یی برای فروش ماشین میخوام ممنون میشم اگر راهنماییم کنین
درضمن دست لیلی خانم و بقیه دوستان درد نکنه خیلی استفاده کردیم

وخانم داوودی عزیز منتظر اون ختمی که گفته بودین هستم ص 1 ختم تسبیح حضرت زینب س
سلام دوستای خوبم

سانازجون . داوودی جون ناامید نباشید
خدا گاهی ما رو امتحان می کنه . هرچه بیشتر دوستت داشته باشه امتحان های سخت تری می کنه . بعدا پاداش هایی می ده که همه حیرون بمونند .

می گویند هرگاه خدا بخواد به بنده اش هدیه ای بدهد آن را در کاغذکادوی مشکلات می پیچد . هر چه پیچیدگی های کاغذکادو بیشتر باشد ، هدیه بزرگتر و ارزشمندتر است .

به خدا اگه بدونید من خودم چه روزهایی رو کشیدم
خدا بنده صبور رو دوست داره و در قرآن از صبر با صفت جمیل یاد شده .
فریدون مشیری
ساراجون دستت درد نکنه

بچه ها به گفته های سارا توجه کردید . به خواست خدا کسی که باید مرده باشه زنده شد !
فریدون مشیری
؛این تسبیح حضرت زینبه که ردخور نداره . به خدا من تاحالا به هرکی گفتم نتیجه گرفته. بیست ویک شب پشت سرهم با یه تسبیح یه دور صلوات میفرستی به نیتی که داری. می دونم که زود نتیجه میگیری . بعد از برآورده شدن حاجتت بیست ویک تسبیح رو پخش کن بین مردم.سلام اینو دوست گلم شادی جون گفته بودند من اشتباهی گفتم گل یاس عزیز فرق نداره به هر حال. التماس دعا
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706