2703
2553
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3009486 بازدید | 41767 پست
سلام خانمها
ممنون از همتون بابت دعاهای قشنگی که نوشتید
من فقط می خواستم یه نکته رو اضافه کنم . شرط اجابت هر دعایی اینه که 1- اعتقاد کامل داشته باشید 2- فقط و فقط و فقط خدا را راهگشا و مشکل گشای کارهای خود بدانید و عاجزانه از او درخواست کنید. بعد ببینید که خدا همه امور از طریق بندگانش برای شما هموار میکنه.
ولی اگر از یه طرف دعا کنید و از طرف دیگه مشکل خودتون رو پیش دیگران ناله و فغان کنید مثل اینه که به قدرت و بزرگی خدا اعتماد نداشته اید.

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبيم        دولت صحبت آن مونس جان،  ما را بس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از ختمهای مجرب که من خودم ازش معجزه دیدم و در مشکلی که برام پیش اومده بود و نمیتونستم با هیچ کس درباره اون حتی صحبت کنم چه برسه به این که کسی بتونه کمکم کنه از این ختم استفاده کردم و خدا را هزار مرتبه شکر مشکلم ظرف مدت کوتاهی حل شد:
به جهت حاجات بسیار دشوار در ثلث آخر شب دو رکعت نماز بخوانید و بعد از نماز هفتاد مرتبه بگوید: یا ابصر الناظرین و اسرع الحاسبین یا اسمع السامعین یا اکرم الاکرمین یا احکم الحاکمین و بعد دست بلند کند و حاجت خود را بخواهد.

هنگام خوندن این دعا به مفاهیم و معانی اون توجه کنید و حواستون باشه دارید با چه کسی صحبت می کنید.
التماس دعا

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبيم        دولت صحبت آن مونس جان،  ما را بس

2720
صلوات بر حضرت زهرا (ع)
از کتاب فاطمه الزهرا به نقل از آیت ا... العظمی ملا علی معصومی و کتاب کرامات فاطمیه نقل از شیخ علی میر خلف 530 مرتبه برای کلیه حوائج مجرب است:

اللّهمّ صلّ علی فاطمة و ابیها و بعلها و بنیها و السّرّ المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک
سلام خانمها ،منم ذکرها ونمازها رو یاداشت کردم که بخونم ازتون می خوام منم دعا کنید یه مشکل بزرگ دارم.البته توکلم به خداست انشاءا... حاجت همه براورده بشه. خیلی ممنون
چه " بی حساب " می بخشی و چه " با حساب " تسبیح ات می گویم ! (الله اکبر 34مرتبه ، الحمدلله 33مرتبه ، سبحان الله 33 مرتبه )

2714
سلام عزیزانم
دوست دارم برای همه تون دعوتنامه بفرستم . ولی این که کلوب نیست . یک صفحه تبادل نظره . اگر می شه از یکچنین صفحه ای هم دعوتنامه فرستاد من رو راهنمایی کنید تا این کار رو انجام بدم
به دست های او نگاه می کنم ، که می تواند از زمین ، هزار ریشه ی گیاه هرزه را برآورد ، و می تواند از فضا ، هزارها ستاره را به زیر پر درآورد ، به دست های خود نگاه می کنم ، که از سپیده تا غروب ، هزار کاغذ سپیده را سیاه می کند ، هزار لحظه ی عزیز را تباه می کند ، مرا فریب می دهد ، تو را فریب می دهد ، گناه می کند ، چرا سپید را سیاه می کند ، چرا گناه می کند ؟
فریدون مشیری
تو یکی از نوشته های حضرت علی دعایی اومده که ایشون فرمودند اگر به صخره بگی می شکافه . اگر کسی مرگش فرا رسیده باشه چند روز عقب می افته . در صورت کمی گناهان کبیره خیلی زود به خواسته تون میرسید

100 آیه از هرجای قرآن خواستید بخونید سپس دست ها رو به حالت دعا بالا بگیرید و 7 بار بگویید یا الله
سپس حاجتتون رو بگویید . سپس 40 صلوات بفرستید

این دعا خیلی توصیه شده . می تونید در کنار دعاهای دیگر برای یک خواسته بخونید و خیلی به اجابت کمک می کنه
به دست های او نگاه می کنم ، که می تواند از زمین ، هزار ریشه ی گیاه هرزه را برآورد ، و می تواند از فضا ، هزارها ستاره را به زیر پر درآورد ، به دست های خود نگاه می کنم ، که از سپیده تا غروب ، هزار کاغذ سپیده را سیاه می کند ، هزار لحظه ی عزیز را تباه می کند ، مرا فریب می دهد ، تو را فریب می دهد ، گناه می کند ، چرا سپید را سیاه می کند ، چرا گناه می کند ؟
فریدون مشیری
چند عمل باعث استجابت دعا است
اول - گفتن بسم اللّه الرحمن الرحیم در اول دعا
دوم - مدح خداوند عالم
سوم - صلوات فرستادن بر محمد و آل محمد
چهارم - نا امید شدن از مردم
پنجم - حضور قلب و امیدوار شدن به استجاب دعا
ششم - اصرار کردن در دعا
هفتم - انگشتر عقیق در دست داشتن
هشتم - انگشتر فیروزه در دست کردن
نهم - دعا کردن چهل مومن قبل از دعا
دهم - خواندن صد آیه از قرآن و پس از آن هفت مرتبه گفتن(یا اللّه )
یازدهم - ختم کردن دعا به (ماشاء اللّه لا حول و لا قوه الا باللّه )
فریدون مشیری
برکات صلوات

یکی از ختم های مجرب برای گرفتن هر حاجتی ، مادی یا معنوی، فرستادن صلوات و هدیه این صلوات به محضر نورانی معصومین علیهم السلام است چنان چه رسول اعظم صلی الله علیه و آله و سلم می‌فرمایند : هر که روزی بر من صلوات فرستد حق تعالی درِ عافیت را بر وی گشاید و حاجت معنوی و مادی ، دنیایی و اخروی او به حرمت صلوات بر محمد و آل محمد علیه و علیهم صلوات الله بر آورده می‌شود .( جامع الاخبار ، ص 67 و مستدرک الوسایل ج5 ،ص100 . )

و بهتر آن است که این ختوم به عدد نام این بزرگواران انتخاب شود . در زیر راهنمای شمارنده اعداد نامهای چهارده معصوم علیهم السلام طبق حروف ابجد جهت ختم گرفتن ذکر می‌شود .(به عنوان مثال به یمن و برکت نام مبارک امیر المؤمنین علیه السلام و به عدد نام ایشان صد و ده صلوات فرستاده شود و...)

1- نام مبارک پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم = 92

2- نام مبارک امیرالمومنین علیه السلام = 110

3- نام مبارک حضرت فاطمه زهراء علیها السلام = 135

4- نام مبارک امام حسن علیه السلام = 118

5- نام مبارک امام حسین علیه السلام = 128

6- نام مبارک امام سجاد علیه السلام = 110

7- نام مبارک امام محمد باقر علیه السلام = 92

8- نام مبارک امام صادق علیه السلام = 353

9- نام مبارک امام کاظم علیه السلام = 116

10- نام مبارک امام رضا علیه السلام = 110

11- نام مبارک امام جواد علیه السلام = 92

12 - نام مبارک امام هادی علیه السلام = 110

13 - نام مبارک امام حسن عسکری علیه السلام = 118

14- نام مبارک امام عصر علیه السلام = 59
فریدون مشیری
سلام آریانا جونم
خدا رو صد هزار بار شکر
ایمانت باعث رواشدن حاجتت شده گلم
خیلی خوشحال شدم
آریاناجون بازم دعا های خوب اینجا هست
سعی کن با این تاپیک حسابی حال کنی
انشالله همیشه شاد باشی
فریدون مشیری
دوستان خوبم منظور آریانا همون نماز 5شنبه است که صفحه 2 این تاپیک معرفی شده

آریاناجونم من اون ختمی که معرفی کردی رو دیدم . برای رزق و روزیه ؟

من این سوره ها رو تو طول روز می خونم . یعنی موثر نیست ؟
فریدون مشیری
2706