2410
2553
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3009485 بازدید | 41767 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام دوستان گلم
وای ساناز60جون و سانازی جون چقدر خوب . چقدر خوشحال شدم .

آنا جون خودت رو ناراحت نکن . شاید حل مشکلت کمی زمان بخواد . شاید موانع دیگری سر راهند . آناجون بگذار به حساب اینکه شاید خدا دوست داره بیشتر از این حرف ها بهش نزدیک شی .

به خودت مراجعه کن ببین آیا گناهی خاص تو وجودت هست که به روحت احاطه کرده ؟ مثل کینه ای شدید که از کسی داری . عصبانیت . حسادت . یا چیز دیگه .

حتی ناامیدی . یک انسان مومن به خدا نباید امیدش رو از دست بده . مگه حضرت ابراهیم نبود تو اون شرایط تو منجنیقی که قرار بود او رو به آتش بیندازه ایمانش رو از دست داد ؟
دیگه از این وحشتناک تر که به او حکم شده بود در بدترین شرایط سر پسر نازنینش رو با دست های خودش ببره .

نه ! او ایمانش رو ذره ای از دست نداد . در عوض خدا هم به بهترین نحو در آخرین لحظات نجاتش داد.

بهت پیشنهاد می کنم با خودت و خدا عهد کن که یکی از اشتباهاتت رو کنار بگذاری . البته به شرط اینکه پای عهدت باشی . بعد دوباره خواسته ات رو از خدا بخواه و براش دعا کن . هر چه بدی های بیشتری رو کنار بگذاری خدا زندگیت رو زیباتر می کنه .

همیشه یادمون باشه که خدا تمام بنده هاش رو دوست داره و هیچ وقت تنهامون نمی گذاره . او فقط می خواد ما خوبی هامون رو بیشتر پرورش بدهیم و خودمون رو بیشتر به سمت پاکی پیش ببریم .

به دست های او نگاه می کنم ، که می تواند از زمین ، هزار ریشه ی گیاه هرزه را برآورد ، و می تواند از فضا ، هزارها ستاره را به زیر پر درآورد ، به دست های خود نگاه می کنم ، که از سپیده تا غروب ، هزار کاغذ سپیده را سیاه می کند ، هزار لحظه ی عزیز را تباه می کند ، مرا فریب می دهد ، تو را فریب می دهد ، گناه می کند ، چرا سپید را سیاه می کند ، چرا گناه می کند ؟
فریدون مشیری
در ضمن بچه ها ما هر هفته در این سایت ختم قرآن داریم که هرکس بخواد می تونه شرکت کنه و 1 یا چند حزب بخونه . اما معمولا هر هفته اسامی شنبه یا نهایت 1شنبه پرمیشه . چون خوشبختانه استقبال خیلی خوبه . اگر دوست دارید به اینجا بروید و ثبت نام کنید . هنوز چند جای خالی دیگه هست
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=8587&PostID=1785056#1785056
به دست های او نگاه می کنم ، که می تواند از زمین ، هزار ریشه ی گیاه هرزه را برآورد ، و می تواند از فضا ، هزارها ستاره را به زیر پر درآورد ، به دست های خود نگاه می کنم ، که از سپیده تا غروب ، هزار کاغذ سپیده را سیاه می کند ، هزار لحظه ی عزیز را تباه می کند ، مرا فریب می دهد ، تو را فریب می دهد ، گناه می کند ، چرا سپید را سیاه می کند ، چرا گناه می کند ؟
فریدون مشیری
سلامی دوباره
اگر من 100 بار نماز شکر بخونم باز کم خوندم
من از خدای خودم شرمسارم باوجود این همه کاهلی و سستی در بعضی از مسایل دینی باز هم صدای منو شنید وپاسخ داد
خداوندا به محمدو ال محمد قسمت میدم که ایمان مرا قویتر گردانی.امین
خدایا ...مارا ببخش بخاطر همه درهایی که زدیم و هیچکدام خانه تو نبود!
2714
سلام دریاجون . من اعتقاد دارم خدا این مشکلات رو به عنوان نعماتی سر راهمون قرار می ده تا ما رو بیشتر به سمت خودش بکشونه .

متاسفانه بعضی آدم های از خدا بی خبر غرق تجملات و شادی های مبتذل دنیوی اند . انگار خدا هم دیگه از اونها رو بگردونده . معمولا اینجور آدم ها بهاهای سنگینی برای اشتباهاتشون می پردازند .
فریدون مشیری
ساناز 60 جون الهی شکر .
بی نهایت شکر !

بقیه بر و بچه ها نماز 5 شنبه و بقیه نمازها و دعاهای درجه 1 یادتون نره .

ارادتمندتونیم
فریدون مشیری
سلام غزلک جون روزی 143 بار آره اگه نیت کردی باید روزی 143 بار بخونی اگر یک روز نشد بخونی می‌تونی فردا 286 تا بخونی جبران روز قبلت اگر با نیت پاک بخونی جواب می‌گیری من خودم جواب گرفتم برای امتحانام
خیلی دعای قشنگیه
فریدون مشیری
مارال جونم نماز 5شنبه رو در صفحه 2 همین تاپیک گفتم . به اونجا مراجعه کن عزیزم
فریدون مشیری
2706