2410
2553
عنوان

کمر درد و درد شکم در دوران بارداری

158631 بازدید | 47 پست
سلام دوستان می خواستم بدونم کمر درد و درد زیر شکم دردهایی شبیه به زمان پریود شدن در دوران بارداری طبیعی هست؟من الان پنج ماهمه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم من هم ماه بنجم تمام شده رفتم تازه تون 6 ولی تا یه ذره میشینم کمردردم شروع میشه که حتما باید یه بالشت کوچیک بزارم تو کمرم بهش فشار بدم هنوز هم خوب نشدم ولی زیر دلم درد نمیکنه به هر کی هم میگم میگه عادی هست خوب میشی
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین میبرد
2456
بجز اینا تهوع تنگی نفس تیر کشیدن کشاله ران سوزش معده بیخوابی افزایش ترشحات واژینال و سردرد هم ظبیعیه عزیزم تازه اگه همه دردها رو نوشته باشم مواظب خودت باش یه مشورت با دکترت بکن و خوب استراحت کن و شاد باش دوست من
2714
سلام من خودم این سوال رو پرسیدم اما حالا بعد از 22 روز یه تجربه تلخ دارم من به خاطر این دردها پیش دکتر رفتم که دکتر گفت شاید یکی از نشانه های زایمان زودرس باشه بهم قرص داد اما شاید من دیر مراجعه کرده بودم چون 2 روز بعد کیسه ابم پاره شد و نی نیمو از دست دادم حالا من بهتون پیشنهاد می کنم که هر علامتی رو جدی بگیرید.
سحر جون خیلی خیلی برات متاسفم امیدوارم زودتر سلامتیت رو بدست بیاری من الان ماه هشتم هستم هنوزم زیر دلم بشدت درد میکنه کشاله های رونم و کمرم دیگه امونم رو بریده تازه معده درد و سوزش و نفخ و ... بماند
اما هر بار به دکترم میگم میگه عادیه تو بارداری فشار سنگینی رحم هست که باعث درد میشه

دکتر شما نگفت دلیلش چی بوده عزیزم؟

اینجا رو هم ببین در مورد دردها چی نوشته :

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=26556&postID=1853926#1853926
سلام
سحر جون ممنونم که خیر دادی. این پست مال یک سال پیشه. امیدوارم تا الان خدا یه نی نی ناز بهت داده باشه.
من به خاطر پیاده روی زیاد از دیروز کمر درد داشتم و زیر دلم سفت شده و قسمت رحمم تیر می کشه. ولی همین امروز به دکترم زنگ می زنم. البته دو تا ایزوپرین خوردم ولی خوب زنگ می زنم تا اگر نیاز باشه برم پیش دکترم.
امیدوارم همه مامانا سالم باشن و مشکلی نداشته باشن.
دوستان سلام من امروز بر اساس اخرین پریودم ، رفتم هفته هشت دیروز سمت چپم درد گرفت ولی وقتی رفتم خونه و تا شب استراحت کردم ساکت تر شد( کارمندم و تا ساعت 3 یا 3:30 اداره ام) ترسیدم ، چون تو اینترنت نوشته احتمال سقط هس و احتمالش توی هفته 8تا12 بیشتر خیلی میترسم و نمیدونم کدوم درد طبیعی هس و جوشش رو نزنم و کدوم دردا رو جدی بگیرم
2706