2410
2553
عنوان

زمان تشخیص جنسیت در سونوگرافی

98796 بازدید | 23 پست
سلام
من در هفته 18 بارداری هستم دیروز برای تعیین جنسیت جنین به سونوگرافی رفتم که گفت به علت طرز قرار گرفتن بچه هنوز چیزی مشخص نیست به نظر شما کی باید بروم سونو که صد در صد جنسیت جنین در سونو قابل تشخیص باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به دقت سونوگرافی و فرد رادیولوژیست بستگی داره,
از هفته 12 اندام تناسلی خارجی شکل پیدا می کنه و قابل تشخیصه,
اما بطور کلی 14 هفته به بالا تشخیص راحت تره, و اینم بگم من خودم 14 هفته رفتم گفتن زوده, 17 تموم بیاین!
و اینکه جنین پسر زودتر خودشو نشون میده
تو با منی هر جا برم... عشق تو بند جونمه...
2720
من تو هفته 19 هستم جدا از اون اوایل که واسه سلامت جنین رفتم سونو، برای تغیین جنسیت هم تو هفته 15 رفتم که سونوگراف گفت هیچی دیده نمیشه برو چند وقت دیگه بیا دوباره همین دو روز پیش رفتم گفت بچه تو بدترین حالت خوابیده و هیچی دیده نمیشه برو یه چیز شیرین بخور بیا که تکون بخوره منم رفتم یه لیوان بزرگ شیرموز خوردم نیم ساعت بعد دوباره رفتم اما بازم هر کاری کرد چیزی ندید اما نمیدونم با این حال بدون اینکه چیزی ببینه، بر چه اساسی گفت 70% پسره؟
دوستم هم بارداره و مال اون پسره اما هیچ کدوم از نشونی هاش مثل مال من نیست وقتی هم که علائم دختر و پسر بودن رو تو نت میخونم هیچ کدومش که مال پسره به من نمیخوره چند نفر هم تا به حال بهم گفتن صورتت ورم کرده و بچه ات دختره در حالیکه اون دوستم که بچه اش پسره ورم نکرده و برعکس خوشگل هم شده.
خلاصه بدجوری موندیم تو خماری.
CafeMom Tickers

پسر دلبندم سورنا 29 تیر 92 پاهای کوچولوش رو به زندگیمون گذاشت و خوشبختی رو به منو باباش هدیه کرد خدایا به خاطر همه چیز ممنون.
سلام به همگی من هفته 26 یه جای معمولی رفتم سونوی تعیین جنسیت به نظرم همه چیش خوب بود گفت نینی پسره اما تا یه ماه پیشش دکتر از صدای ضربان قلبش میگفت دختره توی سونو های قبلی هم پاهاشو باز نمیکرد البته دکرم هم دکتر خوبی نبود راضی نبودم الان هفته 31 ام سیسمونیشو پسرونه خریدم به نظرتون چه قد احتمال داره نی نی دخمل باشه
سلام منم 17 هفته ام اما هرچی به دکترم میگوم که می خوام برم جنسیت نی نی مو بفهمم میگه نه زوده .خیلی خسته شدم می خوام برم خرید واسه کوچولوم.
“In three words I can sum up everything Ive learned about life: it goes on.”
2714
سلام خوبین سونوگرافی انجام دادم هفته 34 بارداری میشم تو سونو گفتن 3 هفته از بارداری عقب هستش یعنی Fl:5.96 هستش که میشه 31 هفته ونوشته در بررسی پارامترها طول استخوان ران قد کوتاهتر است که با بررسی داپلر FAR رد میشود AC.BND.HC در حد نرمال است.احتمال کوتاهی شاید ژنتیکی باشد. BDP.:8.84 35 w+5'd HC:31.58 35w+d3 Ac:30.10 34w+0 d Fl:5.96 31w+0 d لطفا منو راهنمایی کنین خیلی نگرانم مرسی

سلام من تمام غربال گری هارورفتم همشم جای معتبرازمایشگاه نیلووسونوگرافی رم سونوگرافی گلستان رفتم که تمام جواب غربال وسونوگرافی ها نرمال بودولی وقتیربچه بدنیااومدسندروم پیرابین ودستو پاکلاب فوت بودواترزی مری...داشت که هیچ کدوم تشخیص نداده بودن فقط وفقط پول گرفتن مهم این نیست که بچه پسرباشه یادخترمهم سلامت بچه است طفل معصوم من بعد۹روزفوت کردمن موندم وخاطرات نه ماه ونه روزی که ان ای سیوبودناشکری خوب نیست پسرم رووقتی بادستوپای فلج دیدم حاضربودم چشمام بدم اون خوب بشه ولی..‌.😢

2706