2703
2553
می خوام از شوهرم جدا شم دنبال یه وکیل خوب میگردم بتونه حق و حقوقم رو کامل و سریع بگیره اگر می شناسید لطفا معرفی کنید دعاتون می کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه راحت و سریع میتونی جدا شی نه سریع و راحت حق و حقوقت رو بگیری.زمان میبره.مگر اینکه که جفتتون به این کار راضی باشین و برین توافقی جدا شین.و همسرت نخواد اذیتت کنه . دوس داشته باشه خودش مهریه و و...راحت بهت بده.وگرنه حداقل یکسال طول میکشه تا کارات پیش بره.
حکایت عجیبی ست رفتار ما آدمها،خدا می بیند و فاش نمیکند.مردم نمی بینند و فریاد می زنند..
2720
2714
عزیزم طلاق خانوم از سخترین کارهاست منظورم اینه که حق طلاق در کشورما با مردهستش هروقت اراده کنه میتونه زنشوطلاق بده وهیچ منعی نداره اما اگر خانوم باشه باید یا مرد از شرایط ضمن عقد عدول کرده باشه یا ضرب وجرح که حتما مدارک پزشکی قانونی میخواد یا زندان رفته باشه اعتیاد داشته باشه وزندان رفته باشه و... یعنی شما باید حتما دلیل با مدرک داشته باشی وبه غیر ازاین فکرشو نکن چون دعوات رد میشه مدرک مدرک ومدرک حق الوکاله بستگی به توافق داره برای طلاق توافقی نیازی به وکیل نیست مدارک عدم بارداری حاضرباشه یک روزه صادر میشه
مامان نینک من پارسال یه مورد طلاق زوجه داشتم که خوشبختانه انجام شد ولی باید بهت بگم که خیلی سخته مورد ما چون زوج اعتیاد به شیشه داشت و زوجه را کتک میزد انجام شد ولی در کل باید دلایل محکمه پسندی داشته باشی وگرنه حتی حاذق ترین وکیل هم کاری نمی تونه برات بکنه باید بتونی عسر وحرجت را ثابت کنی من دوره دانشگاهم یه تحقیق در مورد عسر وحرج در طلاق زوجه داشتم مبشه ازت بپرسم دلیل درخواست طلاقت چیه شاید بتونم همین جا راهنماییت کنم
فرزانه خانم دمت گرم ... یکی باشی ... چی بود این خلج ... باور کن احساس میکنم خدا اومده رو زمین ... مگه میشه مهریه را از شوهر خواهر همسرم بگیرم .. همه میگفتن شعر میگه و کلاهبرداره ... اما من بهش اعتماد کردم و اموالشو توقیف کرد و هنوطم هیچ کس حتی خودم باور نکردم ... دمت گرم ... زندگی و امیدشو بهم برگردوند ... حیف که زن داره وگرنه نوکرش میشدم تا آخر عمر به خاطر اینهمه انسانیتش .. نه از قانون میترسه نه از قاضی ... حاضره واسه موکلش بره رو مین ... تازه فهمیدم 90 درصد وکیلا هیچی نیستن / وکیل فقط آقای خلج 09120388236 ... یه مشتری ناراضی نداشت .... خداپدرشو بیامرزه
آن مرد آمد ... آن مرد بی اسب آمد ...
2706