2410
2553
عنوان

قرص زادیتن

80866 بازدید | 19 پست
دکتر برا شوشو قرص زادیتن داده..مشکلش یه کم کم تحرکی اسپرم هست. قبلا ویتامین ای و زینک میخورد که یه کم بهتر شد.. من این قرص جدید "زادیتن" را اسمشم نشنیدم.. کسی بوده استفاده کرده باشه و موثر بوده؟
عزیزم این قرص زادیتن رو من استفاده میکنم ضد آلرژی و پیشگیری میکنه از سل
برای کسانی تجویز میشه که حساسیت دارن ، خارجیه کتوتیفنه
مطمئنی همین قرصه
من رویایی دارم رویای آزادی، رویای یک رقص بی وقفه از شادی، من رویایی دارم رویای رنگارنگ، رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
آره مطمئنم.. هم خود دکتر اسمشو خوند هم خودم بعدا از روی نسخه خوندم سرچ کردم منم خوندم مال حساسیته.. واسه همین شک کردم.. البته مثلا پنتوکسی فیلین هم مال گشاد کردن عروقه ولی برای اسپرم اثر خوب نشون داده.. ولی این یکی را دیگه نشنیده بودم!!! این دکتره هم اورولوژیست با مدرک ناباروری هست..نمیدونم والا!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر خواهر منم حسلسیت به پروتئین گاوی داره و همین دارو رو میخوره البته شربتش رو
خانم ها و اقایون مسئول خداییش تا کی نمیتونم اسم کاربریمو عوض کنم .
پسرم وقته زنشه هنوز اسمکاربریم رادین کوچولو هه.
هر چی ایمیل هم میدیم که تاثثیری نداره .

اینطوری خوبه حالا؟؟
2456
البته شایدم درست باشه چون این قرص باعث باز شدن نایژک ها در شش هم میشه که عوارض حساسیت رو کمتر میکنه
همسرت مشکلش چیه ؟
من رویایی دارم رویای آزادی، رویای یک رقص بی وقفه از شادی، من رویایی دارم رویای رنگارنگ، رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
منم و پسرم حساسیت داریم

قرص زادیتن خودم و شربتشو پسرم استفاده میکنیم

نشنیدم برای کم تحرکی

میشه نام تجاریشو بنویسی؟
قهـــــــــوه را تلــــــــــــخ­ دوست دارم مــــــــــزه ی زنــــــــــــد­گی میـــــــــــــ­ــدهد
همسر من مورفولوژی اسپرمش پایینه ، میخوایم بریم پیش اورولوژ
شما اسم دکترت چیه؟
2714
رویا نی نی جون دکتر برای شوشوی منم داد و استفاده کردیم و جواب داد یه دوره سه ماهه استفاده کرد که همراه ویتامین

ای بو که تعدادش و مورفولوژیش خیلی داغون بود ولی بهتر شد حالا دوباره همون تعداد رو داده
فان مع العسر یسرا ***ان مع العسر یسرا ***
پس با هر سختی البته آسانی هست***و با هر سختی البته آسانی هست***
رویا جون منم اصفهانم و دکتر شوشو هم عباسی است،دکتر شما کیه؟طول درمانتون چقدره؟
فان مع العسر یسرا ***ان مع العسر یسرا ***
پس با هر سختی البته آسانی هست***و با هر سختی البته آسانی هست***
با سلام اگر زادیتن برای آلرژی مصرف میکنید پیشنهاد میکنم از بی پرو پلیس استفاده کنید اگر هم برای افزایش موفولوژی اسپرم استفاده میکنید پیشنهاد میکنم ماکا و رویال ژلی مصرف کنید هر سه این محصولاتی که پیشنهاد کردم در سایت زیر موجود هست www.winnersclub.ir حتما قبلا با مشاورین سایت یا پزشک خود در مورد محصولات مشورت بگیرید
با حس خوب همه چی خوب پیش میره . من با فوراورلیوینگ حالم رو خوب نگه میدارم   
کسانی که باردار نمیشن چه خودشون یاچه شوهرشون مشکل دارن فقط بایک نسخه برن پیش دکتر صاحب نسق به ادرس تهران میرداماد میدان مادر تلفن02122900451 به هرکی ادرسو دادم رفته نتیجه هم گرفته خداییش اندازه پروفسوری حالیشه.

عزیزان هر دارویی که فقط یک‌فایده نداره هر دارویی چندین فایده و شاید هم چندین ضرر داشته باشد

وقتی دکتر آن را میدهد لطفا صبور باشید و به دکتر خود اعتماد کنید اگر واقعا نمیتونید از فکرش برید بیرون در موردش با حرف بزنید یا به روان‌کاو مراجعه کنید چون به احتمال زیاد شما استرس دارید و این فکرها استرس هست نه خود شما

2706