2703
2553
سلام من حدود 4سال ازدواج کردم سال سوم ازدواج باردارشدم حاملگی پوچ بوده بطور طبیعی سقط شدبعد عکس رنگی گرفتم گفتند چسبندگی لوله رحم دارم چون 40سالم می باشد آخرین درمان ivf را می خواهم انجام بدهم ولی قبل از آن چون به طب سنتی خیلی اعتقاد دارم می خواهم بدانم طب سنتی داروئی دارد البته صفحه 41و58هم مطالعه نمودم ولی جواب نگرفتم متشکرم اگر پاسخ من را بدهید فکر مخیلی آشفته است
سلام گل
منم دو تا لوله رحمم بسته است تو عکس رنگی نگفت علتش چییه ولی گفت با لاپرا معلوم میشه و فعلا رفتم سراغ طب سنتی ، بادکش ، حجامت و کلی بخور دارو و غیره فعلا دو ماهه که خبری نیست الانم وقت پریمه نمی دونم نی نی اومده یا نه
اگه چسبندگی خفیف باشه طب سنتی جواب میده ان شاء الله
Lilypie First Birthday tickers آدرینا عشق منو باباشه زندگی با او صد چندان زیبا شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام پری ناز عزیز
ببخشید دیر جوابت رو میدم
دوسی جون خیلی دارو داد (عرق آنیسون + رازیانه ) هر شب بُخور واژینال
عرق رازیانه را هر روز باید بخوری ، و چند تا داروی دیگه که اسمشون ( حب سلمی و کپسول رازیانه )
روغن سیاهدانه یا بادام تلخ + روغن گل بنفشه هر شب روی کمر و زیر شکم مالیده شود
و حلیله سیاه هم هر روز یک قاشق غذا خوری
Lilypie First Birthday tickers آدرینا عشق منو باباشه زندگی با او صد چندان زیبا شد
سلام.دوستان خوبم من حدودا 4 ساله ازدواج کردم.ونزدیک 1/5 ساله برای بارداری اقدام کردم و تا به حال که نتیجه ای نگرفتم.اول پیش دکتر آتوسا اعتمادی فر میرفتم که بهم گفت کیست تخمدان دارم که با دارو رفع شد.بعد بهم گفت پولیپ رحم دارم که اونم با رژیم گیاهی برطرف شد.بعدیک سال که نتیجه نگرفتم بعد رفتم پیش پرفسور میردامادی.که عکس رنگی گرفتم گفتند چسبندگی لوله دارم 6ماهه آنتی بیوتیک مصرف کردم و هنوز نتیجه ای نگرفتم.ازنظر روحی داغونم.نمیدونم دیگه چیکار کنم.کمکم کنید.کسی هست با وضعیت من باردار شده باشه؟در ضمن همسرم هم مشکل کمی تعداد اسپرم داره همچنین سرعت حرکت اسپرمش کمه که اونم تحت درمانه و دارو مصرف میکنه.
خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...
دکتر گفته باید لاپاراسکوپی کنم؟میترسم بعاز لاپاراسکوپی هم نتیجه ای نگیرم؟کسی هست که بعد از لاپاراسکوپی چسبندگی لوله برطرف شده باشه و باردار شده باشه؟
خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...
دوستان خوبم کمکم کنید.کسی هست که پرفسور علی اکبر طاهریان دراصفهان را بشناسه؟چون میخام برم پیش اون؟خیلی تعریفشا شنیدم همه میگن 6 ماهه تکلیف آدم را مشخص میکنه و نتیجه قطعی را میده که بچه دار میشیم یا نه؟میخام بدونم کسی راجب این دکتر چیزی شنیده؟
2714
منم با گیاه درمانی نتیجه گرفتم
متن زیر را بخونید متوجه میشید
اردیبهشت ماه متوجه شدم که مبتلا به یائسگی زودرس شدم و تخمدانهام کوچک شده اند در حالی که 29 سال دارم و ازدواج نکردم.

پیش چند تا متخصص باتجربه رفتم همشون ناامیدم کردن که درمانی برای مشکلم وجود ندارد
تا اینکه در همین سایت با خانمی مهربان و دوست داشتنی آشنا شدم(همشهری هم هستیم)

برام دکتر طب سنتی پیشنهاد کرد وقتی پیش دکتر رفتم نه تنها نا امیدم نکرد بلکه خیلی هم امیدوارم کردند عین جوابشو میگم:

گفت بیمارهای من سه مدل درمان دارن:
1- سهل العلاج
2- صعب العلاج
3- لا علاج

به من گفت که من جزء صعب العلاج ها هستم و بعد از یک مدتی کاملا خوب میشم

دکتر نگفت که برو بشین منتظر پیری باش در عوض گفت که اصلا مشکل تخمدان ندارم مشکلم مربوط به خونم است غلبه خون دارم (یعنی خونم فاسد شده است که سالها پیش باید میفهمیدم و درمان میکردم) که به راحتی حل میشود
این موضوع را ایجاد کردم که بگم همیشه یک راه حلی وجود دارد وقتی که در زمینه طب جدید همه ناامیدم کردند رفتم سراغ طب سنتی که جواب گرفتم. قصد داشتم اگر طب سنتی هم جواب نداد برم سراغ روشهای تازه تر.
اسم دکترم:
محمد زاهدنیا در مجتمع طب سنتی تبریز
شماره تلفن مجتمع
0411-5575126-28
سایز تخمدانم در اردیبهشت ماه:
تخمدان راست 20.14
تخمدان چپ 20.13
بعد از درمان حدود دو ماه سونوگرافی رفتم و نتیجه:
تخمدان راست 28.16
تخمدان چپ 36.19

خودتان قضاوت کنید نتیجه را

هر دکتری رفتم دریغ از یک قرص یا یک کپسول. همشون میگفتن دیگه درمانی نداری همه توصیه میکردن که ورزش کنم تا پوکی نگیرم. فقط همین.
از اوایل ماه رمضان تصمیم گرفتم دیگه دکتر نرم چون همشون یک جواب میدادن و بعد از برگشتن از دکتر چند روزی بهم میریختم و ناراحت بودم.
نی نی سایت پاتوقم بود میومدم اینجا و با بچه ها درد دل میکردم یه بار یکی از بچه ها گفت به طب سنتی برم. ولی راستش اعتقادی به طب سنتی نداشتم. پیش خودم میگفتم دکترهای متخصص درمانی نمییدونن اون وقت طب سنتی مثلا چیکار میخاد بکنه. این هم لطف خدا بود که اون خانم همش اصرار میکرد که برم طب سنتی. حتی آدرس هم داد.
یه بار برای اینکه دیگه اصرار نکنه الکی به مرکز طب سنتی زنگ زدم و وقت گرفتم. الکی الکی جدی شد.
دو ماهی نمیشد که درمان با طب سوزنی را شروع کردم که دیدم دچار لک بینی شدم. من شش ماهی میشد که پریود نمیشدم قبل از اون هم یک سال نامرتب پریود میشدو.
خلاصه بعد لک بینی فردا دیدم که پریود شدم. بعد از چند روز به دکتر شرح حالم را دادم و ایشون به سونوگرافی گفت برم. من هم رفتم و نتیجه را برای شماها هم گذاشته بودم
دکتر همش میگفت خدا را شکر کن و احسان بده.
دکتر من دکتر زاهد نیا خودش پزشک عمومی است ولی دوره های طب سنتی را هم گذرانده. من بهش ایمان دارم چون در زمینه طب جدید و طب سنتی سررشته داره. تشخیصش فوق العاده است. همون مرکز یک دکتر دیگه به اسم دکتر فضل جو هست که تعریف اون را هم شنیدم. بوسیله آدرس زیر میتونی ازش راهنمایی بگیری. شاید تهران هم میره
تو سایت کلوب عضو شو و از طریق لینک زیر براش پیغام بزار جوابتو میده و راهنمایی میکنه
http://www.cloob.com/name/majnoon88
خدایا آسانی هایت را نصیبم کن
توپولو جون حتما برو پیش طاهریان خیلیا ازش تعریف می کنن اتوسا اعتمادی فرم بی خیال شو واقعا کاری نمی کنه برات از بس بی خیاله
فقط به درد بارداری بدون مشکل میخوره و بس‏!‏
دکتر رقایی هم اگه بتونی ازش نوبت بگیری خیلی خوبه
2706