2410
2553
عنوان

میکرو اینجکشن

293881 بازدید | 23 پست
سلام دوستان.
برادر من گرفتگی مادرزادی مجاری ادراری داره. چند جا هم دکتر رفته اما نتیجه نگرفته. یکبار هم میکرو اینجکشن تو اصفهان پیش دکتر احمدی انجام داده اما نگرفته. حالا هم دنبال یک جایی هست که بتونه این کار رو مجددا انجام بده و دنبال یک مرکز معتبر هست. اگر هر کدام از شما دوستان تجربه ای در این زمینه دارید خوشحال میشم در اختیار من بگذارید.
اگر خودتون این روش رو رفتین، نتیجه گرفتین یا نه، کجا انجام دادید، اگر بخواد بره مرکز رویان باید چکار کنه. بعد از چند بار نتیجه میده.
ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
الما خانم من دقیقا نمیدونم ولی فکر میکنم با توجه به مشگلتون سزازین بشید اگه از دکترتون بپرسید خیلی خوب راهنماییتون میکنند
عاقبت در یک شب از شبهای دور کودک من پا به دنیا می نهد
آن زمان بر من خدای مهربان نام شورانگیز مادر می دهد
سلام همگی خوب هستین و من تازه اومدم و یک سوال کس تا به حا بعد از خوردن داروی دیابتی برای دمان پلی کیست بار دار شده ؟ این دارو برای مادر خطری نداره؟ من پلی کیست تخمدان دارم دکتر به من این روش و پیشنهاد داده. لطفا کمک ام کنید
سلام همگی خوب هستین و من تازه اومدم و یک سوال دارم. کسی تا به حال بعد از خوردن داروی دیابتی برای دمان پلی کیست بار دار شده ؟ این دارو برای مادر خطری نداره؟ من پلی کیست تخمدان دارم دکتر به من این روش و پیشنهاد داده. لطفا کمک ام کنید
2714
تشخیص بارداری به روش بوعلی سینا
بو علی سینا ۱۰۰۰ سال پیش روشی برای تشخیص بارداری ابداع کرد که هنوز هم بدون

کوچکترین درصد خطا مورد استفاده بزرگان طب سنتی و اسلامی میباشد.

روش تشخیص به شرح ذیل است:

چنانچه احتمال بارداری دادید و به باردار بودن خود شک کردید یک حبه سیر را آرام پوست

بگیرید جوری که زخمی نشود (چون زخمی شدن سیر باعث زخم و سوزش میشود.) سپس

سیر را تمیز شسته و در واژن شیاف کنید. سپس ۱۵ دقیقه بر روی پهلو دراز بکشید و پس از

آن اگر کسی کنار شما ایستاد و گفت بوی سیر میاید یعنی شما باردار نیستید و اگر بوی

سیر نیاید باردار هستید.
خدایا تو دامن همه منتظرا رو سبز کن (آمین)
2706