2703
2553
سرویس اطاق خواب کودک : مغازه نی نی ناز- صادقی – خیابان وحدت اسلامی روبروی درب پارک شهر پلاک 1306 تلفن: 66461450
13 ام شهریور 1391 برای خرید تخت و کمد با مامان رفتیم حسن آباد، از مترو که پیاده شدم به سمت پایین رفتم.سمت راست خیابون چند تا مغازه رو که رد کردم مغازه های سیسمونی فروشی شروع شدند، بدی نبودند اما شرکتی نبودند و به خاطر تجربه ای که داشتم می خواستم حتما کاری رو که تو نمایشگاه بود تحویل بگیرم اما هیچ کدوم به هیچ عنوان قبول نمی کردند. تاریخ تحویل کار رو هم از زمان سفارش بیست روزه وعده می دادند. تجربه بهم ثابت کرده کار تو ویترون زمین تا آسمون با کاری که تحویل می دن از نظر کیفی فرق می کنه .البته این شامل کارهای شرکتی نمیشه.
تا ایکنه به مغازه نی نی ناز-صادقی رسیدم. از اونجایی که دقتم خیلی زیاده متوجه شدم که صاحب مغازه خیلی با سلیقه و مرتبه! کارها هم خوب بودن نسبت به بقیه مغازه ها خیلی بهتر بودن.دستگیره های خیلی قشنگی روی کارهاشون کار کرده بودند. بعد متوجه شدم که مغازه 2 تا طبقه دیگه هم داره که اگه تشخیص بدن شما مشتری هستی می برنت اونجا: یکی زیرزمین و یکی هم تو یه ساختمون تو کوچه پشتی!
با مامان رفتیم کارهاشون رو دیدیدم همه خوب بودن. و از قضا چون مدل های متنوعی دارن بعلت تغییر دکوراسیون 2تا از کارهاشون به نام مدل موج از جنس ملامینه و روکش ام دی اف ضد خش فروش ویژه بود. یک مجموعه سه تیکه شامل تخت، کمد و ویترین 590000 تومان. طرح از جمله طرح های چوب ارژن بود و ریل های ساچمه ای داره که باعث میشه کشو ها و درب های کمد به نرمی باز و بسته بشن و یه جورایی برای امنیت کودک هم مناسبه. و از اونجایی که باید همون کار رو می بردیم خونه خیلی عالی بود و به چیزی که می خواستم رسیدم. هم زیبا و جاداره هم امن و همه جوره چیزی بود که می خواستم. کیفیت هم از کارهای شرکت های معتبر چیزی کم نداره. ویترین هم بدون شیشه است که بازهم یه فاکتور امنیتی برای کودک محسوب میشه.البته فروشنده می گفت ایرانی ها بیشتر دنبال ویترین شیشه ای هستند که خوشگل تره و خارجی ها ویترین بدون شیشه که امن تره. ایرانی ایم دیگه، چه میشه کرد
هزینه ایاب و ذهاب هم 25 هزار تومان تا خونمون(جمهوری-خوش) گرفتن،تازه به شرط طبقه اول و اینکه شوهرم باشه و کمک کنه برای حمل که البته شوهرم حمل کرد و اون آقا فقط نظارت می کرد! کلاً راننده وانت خوبی نبود وچند بار هم اومد دبه کنه که من همون موقع زنگ زدم به مغازه شون.
پتو اسپانیایی_خیابان رودکی مجتمع نگین پلاک 24 سیسمونی فسقلی- فلفلی تلفن 66832078
توی سایت ها خونده بودم که پتو اسپانیایی خوبه. یه روز که برای شروع خریدهای نی نی به یه پاساژ تو رودکی –پایین تر از خیابان هاشمی رفتم دیدم پاساژ کلاً سیسمونی زیاد داره.با یه فروشنده خوبی آشنا شدم که 2 تا مغازه در طبقه زیر همکف به نام سیسمونی فسقلی و فلفلی داشت.فروشنده خوب بود چون در مورد پتو اسپانیایی اطلاعات خوبی بهمون داد:
سه نوع پتوی اسپانیایی در بازار موجوده :
1.ایرانی!
2. چینی!
3. اسپانیایی!
که هر سه در جعبه های یک شکل هستند. و صاحب مغازه هر سه نوع رو داشتند که وقتی برامون اوردن تفاوت جنس کاملا مشخص بود و قیمت هاش از 20 تا 28 متغیر بود که اگه نشناسی ممکنه کلاه سرت بره. از پتو اسپانیایی اصل فقط 2تا براش مونده بود.
دو تا مغازه داشت:
یک مغازه که بیشتر وسایلش خوب و مارک دار(نه مارک های آنچنانی) با قیمت های مناسب بودن و یکی دیگه کنار پله ها که کالسکه و از این جور چیزها داشت و البته لباس های تک اون یکی مغازه شون رو در این مغازه تو سبد گذاشته بودن و تکه ای چهار هزار تومان می فروختن.من هم چند تا تکه برای تو خونه و یه سری هم از اون یکی مغازه برای بیرون خریدم:
28تیرماه 91
پیش بند کوکالو 5500تومان
پتو اسپانیایی اصل 27500
شلوار اشور6000
زیربلند اشور8800
دوباره اول شهریور رفتم اینارو براش خریدم:
1- سرهمی گرم کلاه دار پشمی سایز صفرتا سه ماه تایلندی 30000تومان
2- سرهمی بهاره(پاییزه) سایز سه تا شش ماهه مارک babyboo که خیلی عالیه چون لباس زیرش جدا از سرهمیه و به همراهش کلاه و پاپوش داره (4تکه) 28000تومان
13 شهریور 91
10 مهر 1391 خرید از مغازه فسقلی و فلفلی
جوراب گپ 2 جفت 8000
پیش بند بزرگ 2000
پیش بند آشور 4500
جغجغه کلید نوبی 3500
جغجغه پاپا 5500
قاشق ژله ای مارک وی wee یک بسته دوتایی 6500
تب سنج دیجیتال مارک وی 7000
ناخن گیر تک مارک تیجکس فرانسوی 7500
دندان گیر کمرا 3000
چقدر این مغازه فلفلی و فسقلی خوبه با اینکه دلار شده 3700 تومان قیمت هاش رو عوض نکرده و همون قیمت های قبلی می ده حتی جنس هایی که از خیلی وقت پیش موندن رو به همون قیمت می ده خدا خیرش بده. مثلا این دو تا تکه لباس رو که ازش خریدم ببینید
سرهمی آشور جدید 20000
سرهمی baby boo قدیمی 10000
تازه جنس دومی بهتر هم هست
پد سینه مارک وی 12000
شلوار تک 5000
پوشک 9/7/1391
دیروز پوشک 86 تایی پریما ( سایز 3 تا 6 ) پمپرز خریدم 38هزار تومان
و یک بسته هم پوشک 50 تایی جان ب ب ترکیه ( سایز 2 تا 5 ) به قیمت 24هزار تومان
از یک مغازه لوازم بهداشتی به آدرس خیابان خوش نبش خیابان بوستان سعدی که همه انواع مارک ها رو هم داره و قیمت اجناسش هم خوبه
پیشنهادات فروشنده:
از مارک های ایرانی ماما رو که از جنس کتان هست ببرید
پمپرز بهترینه ولی خیلی گرون در میاد
پمپرز سایز 2 تا 5 پنجاه تایی و قیمت هم بالای سی و چون خیلی گرون در میاد معمولا نمیاریم
برای بچه ای که تازه دنیا اومده پوشک خوب بگیرین چون پوستش حساسه
اگه خارجی پای بچه کنین دیگه نمی تونین ایرانی پاش کنین یا به سختی می تونین
مارک پوشک رو تغییر ندید و همیشه یه چیز بگیرین تا بچه عادت کنه و اذیت نشه
در حال حاضر تولید کننده ایرانی به دلیل تحریم قادر به تهیه مواد درجه یک پودرجاذب امریکایی نیست و درنتیجه از مواد درجه دو و سه استفاده می کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مبارک باشه لی لی جون. به سلامتی
یه سوال داشتم میخواستم ببینم توی محدوده خیابون رودکی و خوش و ... به غیر از سیسمونی، لباس برای بچه 5-4 ماهه هم هست. لباس خونه و بیرون . اگه میشناسی ممنون میشم هم یه کم توضیح بدی و هم آدرس دقیق بهم بگی.
بازم ازت ممنونم.
مامان آوا
اینجا که فراوونه !
ولی بیشتر تو خیابون آذربایجان بین خوش و رودکی
البته بیشتر روی لباس خونه ای هاشون حساب کن چون خیلی مالی نیستن
ولی اون مغازه ای که گفتم لباس های قشنگی داره
خیابان رودکی پایین تر از هاشمی مجتمع نگین پلاک 24 سیسمونی فسقلی- فلفلی تلفن 66832078
چون استراحتم هنوز کامل اتاقو نچیدم تا عکس بگذارم

اما تو سایت دیدم که یک نفر عین سرویس چوب دخترم خریده و عکسش رو گذاشته

فقط فرقش اینه که مال اون تخت نوجوانه مال من تحت کودک

البته مغازه ای که خریدم ازش تخت نوجوانش رو هم داشت

اگه یه نفر بگه چطوری عکس بذارم حتما براتون عکس هم میگذارم
2714
دوستان ممنون میشم یه گهواره بهم معرفی کنید برا کنار تخت میخوام که بشه جمع بشه برا سفر و بیرون از خونه و اینکه ارزون هم باشه
مه تعریف فرست یرز رو میکنن اما قیمت کردم 420 تومن خیلیل گرونه و تاشوهم نیست
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
سلام
لی لی جون واقعا" 590 چوب خریدی؟ خیلی خوبه.میشه ادرس کاملشو برام بفرستی؟
ببین من یه چیزی در حد کارای یاسمین - کپل پا -ارژنگ-اپادانا هر کدوم ایرانی با یراق خوب میخوام و خیلی برام مهمه که از این کارای رنگی نباشه و مناسب با هر جنسیتی که بشه. شیک به نظر بیاد.من واسه لباسم فقط مار ک ها رو بهار رو بلد بودم.این حسن آباد و نشنیده بودم تا حالا.
لطفا" سرویس چوب رو برام ادرس دقیقشو بنویس امروز برم ببینم.مرسی
pregnancy
پوشک پنبرز پریما اصل ترکیه سایز 2 : 80 تایی = 48000 تومان سایز 3 : 74 تایی = 48000 تومان سایز 4 : 62 تایی = 48000 تومان سایز 4+: 52 تایی = 48000 تومان سایز 5 : 48 تایی = 48000 تومان سایز 6 : 40 تایی = 48000 تومان تماس بگیرید: 09122240164
0912-2240164 پارچه نمدی شریف/پذیرش نمایندگی در شهرستان ها namadkari.blogfa.com