2726
ترانه جون من پریودام منظمه و هیچ مشکل تخمدانی هم ندارم ولی دکتر بهم کلومیفن داده ، کلومیفن اولین دارویی هست که برای کسانی که به هر دلیل باردار نمیشن استفاده میشه من هم نه خودم مشکلی دارم نه شوهرم ولی الان دو سال هست که چشم انتظار هستیم و البته این دوره دومی هست که کلومیفن مصرف میکنم !!!
مریم بانو خانوم سلام
نمی دونم واله ، ولی کلومیفن برای تحریک تخمک گذاریه ، شما که پریودت منظمه ، نمی دونم ، ولی من از دکتر پرسیدم گفت برای تحریک تخمدانه ، حالا شما که تخمدانتون خوب کار می کنه ، حالا یه احتیاطی بکن ، ضرر نداره ، باز هم بپرس ، چون من کلومیفن مصرف کردم ، خیلی عوارض برام داشت ، حالت تهوع شدید ، لکه بینی خفیف ، اختلال خواب .... به هر حال یه کم احتیاط کن
امیدوارم خدا بهت بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام روشنک عزیزم
چی بگم ، این قرصا هم به بعضی ها میاد به بعضی ها نه ، دوست خود من هم پنج شب ، پنج تا خورد ، دو مه بعد بدون مصرف قرص حامله شد ، ولی من شبی سه تا هم دکتر بهم داد ولی اثر نکرد ، اونم به مدت هفت شب ، برام خیلی دعا کن ، منم دعات می کنم‌، خبری شد به ما هم بگو
2728
دوستان سلام میخوام اقدام کنم... پریودیم تقریباااا منظمه... ولی دوره ام ۵ روزست.. از روز چندم برم سونو اول تخمک گذاریمو چک کنم اصلا ببینم مشگلی دارم یانه؟؟؟؟؟؟؟۱۳ یا ۱۴
یعنی میشه یه روزی منم تیکر بارداری بزننم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خدایا به امید توووووو
سلام دوستان من سال 90 ازدواج کردم و تا الان قصد بارداری نداشتم اما ماه پیش اقدام کردم و نشد دکترم بهم قرص کلومیفن داده با استرومارین .625 تا حالا کسی اینا رو مصرف کرده؟نمیخوام دوقلو داشته باشم بعدشم چون همسرم تک پسره میخوام بچم پسر باشه ممنون میشم از تجربیاتتون در اختیرام بذارید

بچه ها من دوست دارم بچه ام پسر بشه از روز سوم تاهفتم پري هرروز دوعددكلوميفن خوردم و ٨،٩،١٠هرروز دوعدد آمپول منوگون زدم وروز ١٣كه ٦صبح hcg زدم وفرداش ٥عصرiuiشدم احتمال پسردارشدنه من چقدره ؟

2706