2703
2553
سلام مامانهای گل روی زمین از اینکه تو زمان حساس زندگیم با فکر کردن به شماها و راهنمایی و تجاربتون قوت می گیرم خدارو شکر می کنم.
می خوام بدونم شما ها از کی حالت تهوع داشتید و چی کار کردید که بهتر شدید؟
راستی دوستایی که نی نی هاشون بدنیا اومدن هم بگند آیا روی بچه شون تاثیر داشته یا نه؟
salam nastaran joon man khodam aslan viyar nadashtam vali migan az hafteye 5 shoro mishe zan dadsham az hafte 5 halesh bad shood vali az 3 mahegi khoob shod bachash ham alan khili bahoosh va khoobe moshkeli nadare say kon behesh fekr nakoni enshalla joze khanoomai bashi ke haleshoon bad nemishe man ham khodam alan ye pesare 22 mahe daram ke khili mashalla bahoosh va salamate

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
نسترن جون من الان آخر هفته ی ششم هستم که حالم خیلی بده و تهوع من از اول هفته ی چهارم شروع شده ، سعی کن غذاهای خشک استفاده کنی و بیشتر موقع معده ات سبک باشه ، وای من چند روز پیش سوپ خوردم داشتم می مردم، تا صبح استفراغ کردم
2714
خانمی من سه ماهه اول اصلآ تهوع نداشتم اما سه ماهه دوم شدیدآ طوریکه چیزی نمی تونستم بخورم,اگه حجم غذات رو کم کنی , وعده غذاییت رو بیشتر کنی وغذای خشک مصرف کنی میتونه تا حدی موثرباشه . اینم بدون که احساس حالت تهوع صبحگاهی در زنان باردار نشانه عدم مسمومیت غذایی و عدم نقص عضو جنینه,پس خیالت راحت چون تاثیربدروی جنین نداره بلکه نشانه سلامت بچه هم هست
امیدوارم حاملگی راحتی رو تجربه کنی
man az akharaye hafteye sevom viaram shoro shod be hadi k daruye zede tahavo ro ham bala miyavordam va faghat tazrighi jazb mishod.ta hala k 25 hafte ro tamum kardam kamakan viar daram.hame kari ham kardam vali nahayatan khub nashodam.ishalla k shoma intori nemishi.vali inam begam ba in vaziyat k man daram fekr mikardam bache aslan vazn nagire vali dar kamale taajob pesaram ham ghad bolande ham nesbat be omre janinish vaznesh ziyade.khoda be mamana komak mikone:)
دوست جونا ازتون ممنون به خاطر راهنماییتون.من هنوز به اون شکل حالت تهوع ندارم .الان توی هفته 6 هستم.یه روزی هم منم تجربمو برای مامان های جدید ی نویسم.
فاطمه جان برات آرزوی مامان شدن دارم
حدودا از 40 روزگی..شایدم اصلا نداشته باشی
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
سلام بچه هامن امروز روز 31 پری هستم معمولا 28 پری می شدم.دیروز بی بی چک استفاده کردم بلافاصله یه خط کم رنگ دومی اومد حدودا از هفته قبلش هم حالم یه طوری بود. احساس تهوع داشتم ولی خیلی خفیف. به نظر شما من باردارم؟ گذاشتم یه هفته دیگه برم آز بدم. راستی من مهر ماه یه بارداری پوچ داشتم بار اولم بود. حالا دوباره می ترسم نکنه مثه اوندفعه بشه. کمک کنید.
خداوندا همیشه باهام بودی و کمکم کردی از این به بعد هم ازت میخوام پشتیبانم باشی
2706