2737
2734
سلام به همگی،
دستور کیت تخمک گذاری اینه که هر وقت 2 تا باند پررنگ بشه یعنی 36 ساعت بعد تخمک گذاری انجام می شه . و در روز تخمک گذاری ترشحات دهانه رحم تغییر می کنه. ولی برای من اینطور نیست ، یعنی هر وقت که ترشحات م تغییر می کنه LH هنوز پایینه و فقط یک باند روی کیت ظاهر می شه .و زمانی هر دو باند پررنگ می شه که دیگه ترشح رحمیم قطع شده . من موندم بالاخره به کیت اعتماد کنم یا به حالتهای خودم . آیا برای شما هم اینطوریه ؟ لطفا هر کی از کیت استفاده کرده و میدونه ممنون می شم راهنماییم کنه .
منم پایینی کمرنگ تر بود.البته کیت تخمک گذاری هیچ راهنمایی نداشت من فقط با توجه به بی بی چک فهمیدم دو تا بایدبشه.درکل نمیدونم یعنی تخمک گذاری من یکی دو روزه دیگست یا اینکه چون کمرنگه الان انجام شده.نمیدونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزیز من موقعیکه استفاده کردم و دوخطش پررنگ شد به سفارش دکترم وقت سونو داشتم و تخمک آزاد شده بود. شما هم اگه برای بارداری اقدام می کنید از زمانیکه خط دوم کمرنگ میشه تا زمانیکه پررنگ شد و دوباره کمرنگ شد باید نزدیکی داشته باشید.
یا رب این نوگل خندان که سپردی به منش می سپارم به تو از چشم حسود چمنش
2731
در مورد کیت تخمک گذاری باید یا دو تا خط همرنگ بشن یا پایینی پر رنگ تر از بالایی باشه...در این صورته که مثبته و حدودا تا 36 ساعت یا زودتر تخمک آزاد میشه...ولی کلا وسیله ای نیست که 100% بشه بهش اطمینان کرد...بهتره یک شب درمیون نزدیکی داشته باشین در کل دروان سیکلتون...این مطمئن ترین راهه
سلام من با کیت ماکس 14 باردار شدم عالیه
یه توضیح بدم بهتره این آزمایش رو در ساعت مشخصی از روز مثلا از 11 دورتون ساعت 10 صبح امتحان کنید باید دوتا خط قبل از 5 تا 7 دقیقه همرنگ(پررنگ)بشه و بعد از 5 یا نهایتا 7 دقیقه جواب مورد اعتماد نیست به اینا دقت کنید
هر وقت کیتتون مثبت شد اون شب و دو شب بعدش یعنی سه شب پشت سر هم نزدیکی داشته باشید
من دورم 29 روزه بود و روز 17 دوره کیتم مثبت شد و من 17 و 18 و 19 پروژه داشتم و همون ماه باردار شدم
بازم اگر سوالی بود جواب میدم
خدا جونم ممنون که منو دوباره لایق مادر شدن دونستی،کوچولوم رو به تو سپرد م و بیمه 
اگر اندازه فولیکول 24 باشه چطور؟ از رو اون میشه فهمید کی تخمک گذاری هست؟ و اینکه خط پایینی جزئی اگر کم رنگتر باشه حدود 20-30% باز هم منفیه؟

اینکه میگن بعد 7 دقیقه تست را نخوانیم آیا شامل زمانی هم میشود که از داخل ادرار در میاریم؟ یعنی وقتی خارج از ادرار است چند ساعت بگذره به تست نمیشه اعتماد کرد؟؟؟؟؟؟
2738
بازم سلاممن از داروخونه آزادی تو خیابون آزادی گرفتم 3500 تومن
آسمان آبی من میزاشتم تو ادرار میموند
چون ماکس 14 باید تو ادرار 5 تا 7 دقیقه بمونه همون وقتم جوابشو بخون
باید همرنگ باشن اگه کمی هم کمرنگ باشه مثبت نیست
من از سونو استفاده نکردم که اندازه فولیکول رو بدونم ولی با 3 شب پروژه شکر خدا نتیجه گرفتم و الان گل پسرم در هفته 25 جنینی به سر میبره
خدا جونم ممنون که منو دوباره لایق مادر شدن دونستی،کوچولوم رو به تو سپرد م و بیمه 
این شماره تلفن کیت تخمک گذاری ماکس 14 ، به این شماره زنگ بزنید ، و اسم محلتون رو بگید ، تا بهتون بگه ، کدوم داروخونه محل زندگیتون از این کیتا داره ، تازه فکر می کنم با پیک براتون بفرستن 884395713 -021 تو هر کیت هم 5 عدد داره
یادتون باشه از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر تست کنید تا جواب درست بگیرید
عزیزم تو وبلاگم برام خصوصی بزار تا 10 دقیقه دیگه هستم متاسفانه فردا نیستم و پس فردا بعد از ظهر هستم زود بفرست تا جواب بدم
2706