2410
2553
امضات جالبه من دقیقا از اون دسته ادما بودم اما الان تلاش میکنم بر عکس با چون به این رسیدم که نیکی که از حد بگذرد ابله خیال بد کند.سوار ادم میشن حالا مگه میتونی پیادشون کنییییییییییییییییی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من هم تنبلی تخمدان داشتم خواهرم هم همینطور مال اون شدیدتر از من بود
با متفورمین و یه قرص که اسمش یادم نیست باید 4 شب اول پریودی میخوردم ....حامله شدم همون ماه اول .........ولی برای خواهرم 3ماه طول کشید تا باردار شد الان پسر من 3 سالشه و پسر خواهرم 2 سالشه
انشاا شما هم به خواستت برسی
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
من تنبلی شدید نداشتم ولی با رژیم غذایی ، حذف شیرینیجات قنادی و متفورمین درمان و باردار شدم. اضافه وزن نداشتم و فقط سه کیلو کم کردم ولی همون خیلی اثر داشت
رایان عشق زندگیم 9 اسفند به دنیا اومد
من ر ژ یم میوه و سبزی گرفتم ، تو این 10 روز هر روز دمنوش رازیانه می خوردم و عصر ها هم دمنوش بومادران

به لطف خدا خوب شدم البته رژیم 40 روزه بود مربوط به پروفسور خرسند که من ادامه ندادم .

همه بدن پاکسازی می شه تو نت سرچ کنی سایتش میاد
هلیا جون میتونم یه سوال بپرسم؟اجازه هست؟

البته اگه ناراحت نمیشی که اینجا اومدم و تو تاپیک شما اینو میپرسم.
دختر بهاری ما در تاریخ 17/03/1393 ساعت 20:10 دقیقه قدم به این دنیا گذاشت و زندگی رو برای ما زیباتر کرد.خدایـــــــــــــا هزاران مرتبه شکرت بابت این فرشته زمینی.
2714
2706