2410
2553
من در ماه فروردین 1389سقط داشتم اوایل فکر میکردم سونگرافی واژینال باعث سقط شده یک تاپتیک بابت این موضوع اختصاص دام که بچه رای دادند که این سونگرافی خطری نداره ولی من بخاطر بچه ام پسر بشه شیره کنجد شیره انگور گردو روغن حیوانی بادم فندق پسته پودر کردم معجونی درست کردم صبحها با صبحانه می خوردم چون گرمی فوق الاده زیاده شاید همین باعث سقط من شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم شما هر چی برای تعیین جنسیت می خوری باید قبل از بارداری بخوری چون اگر جنین تشکیل شد از همون روز اول جنسیتش معلوم میشه . برای بعد از بارداری هم می گن خوردن زعفرون - موز زیاد و کنجد زیاد نخورین که البته همش گرمه و دلیلشون هم اینه که باعث پریودی میشه .... دیگه به اون موضوع زیاد فکر نکن و توکلت به خدا باشه .
2714
نغمه خانم این قرص های شما ظاهرا تمومی نداره. هرچند که شک دارم شما خانم باشی. خوب چرا مستقیم نمیگی که فروشنده قرص هستی. بعدش فکر نمیکنی داری گرون فروشی میکنی!!!!!!!!!
جهت اطلاع دوست من قرصهای شما رو 3 هفته پیش خرید و استفاده کرد ولی هیچ اثری روش نداشت. شما میخوای کاسبی کنی واسه چی برای مردم قصه تعریف میکنی....
خدایا امانت زیبایت را به من ببخش. آمین
سلام دوستان
من بچم مرده بود اما چون پروژسترون استفاده کرده بودم ک نمیره و بمونه 3هفته مردش تو دلم بود زعفرون با نبات خوردم همش اومد ولی بدیش این بود اولین چیری ک اومد و چشم تو چشمش شدم صورت پسرم بود.هنوزم بعد 2ماه جلو چشامه
شنیدم عسل هم باعث خونریزی میش
If u wana go fast, go alone
If u wana go far, go together
سلام.تورو خدا به من کمک کنید.من تقریبا روز 19 سیکلم با نامزدم رابطه سطحی داشتیم.اما به هیچ وجه منی ریخته نشد فقط ممکنه پیشاب در تماس بوده باشه.الان 9 روز از زمان پریودیم میگذره و هنوزنشدم.احساس میکنم علائم حاملگی رو دارم.(حالت تهوع، درد سینه، تیر کشیدن دلم گاهی اوقات)در ضمن من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان هم دارم و قرص میخورم.از بی بی چک استفاده کردم اول منفی نشون میده بعد چند ساعت یه خط خیلی کمرنگ در پایین خط بالایی نشون میده.خیلی میترسم آخه ما هنوز ازدواج نکردیم و نمیتونم به هیچ کس بگم.میترسم برم آزمایشگاه.چیکار کنم سقط بشه اگه حامله باشم.تورو خدا جوابمو بدین.داروی گیاهی جواب میده؟؟
2706