2703
2553
عنوان

آیا خوردن گرمی زیاد باعث سقط جنین میشود

| مشاهده متن کامل بحث + 142818 بازدید | 32 پست
دیبا جان واقعا نمیدونید که هلال احمر فقط به کسانی این قرصو میده که جنینش مشکل داشته باشه ؟!!! اونم با دو تا سونو از جنین که مشکل داره و نامه دکتر و پرونده و کلی دردسر.
من و امثال من که دچار بارداری ناخواسته شدیم مجبور میشیم برای هر عدد قرص 30-50 هزار تومان پول بدیم- به من خود دکتر 8 عدد قرص داد 300 هزار تومن اونم با هزار منت و خواهش و تمنا .
CafeMom Tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها تو رو خدا کمکم کنید
من ناخواسته باردار شدم دارم دیوونه میشم. شوهرو و خانوادم اصلا راضی نیستند که بچه دار بشم.آخه خیلی با هم مشکل داریم و تصمیم داریم از هم جدا شیم. توروخدا نگید چرا باردار شدی و از این جور حرف ها، نیاز به دلگرمیتون دارم. بگید چکار کنم؟ هیچ کس هم خبر نداره، امروز متوجه شدم،البته دکترم گفت هفته 4 هستم و هنوز ساکم تشکیل نشده ،گفتش میتونه با قرص بندازه ولی خودم خیلی میترسم، از طرفی هم بچه دوست دارم از یه طرف هم چون قصد جدا شدن داریم اصلا نمیتونم قبول کنم بچه رو، کارم از وقتی فهمیدم شده گریه کردن.
2456
بچه ها تو رو خدا کمکم کنید
من ناخواسته باردار شدم دارم دیوونه میشم. شوهرو و خانوادم اصلا راضی نیستند که بچه دار بشم.آخه خیلی با هم مشکل داریم و تصمیم داریم از هم جدا شیم. توروخدا نگید چرا باردار شدی و از این جور حرف ها، نیاز به دلگرمیتون دارم. بگید چکار کنم؟ هیچ کس هم خبر نداره، امروز متوجه شدم،البته دکترم گفت هفته 4 هستم و هنوز ساکم تشکیل نشده ،گفتش میتونه با قرص بندازه ولی خودم خیلی میترسم، از طرفی هم بچه دوست دارم از یه طرف هم چون قصد جدا شدن داریم اصلا نمیتونم قبول کنم بچه رو، کارم از وقتی فهمیدم شده گریه کردن.
سلام خسته نباشید من تازه عضو سایت خوبتون شدم عذر میخام ی سوال داشتم .من همیشه سوم و چهارم هر ماه پریود میشدم هفدهم تا بیستم غروردین نزدیکی داشتم که روز هفدهم دوتا قرص ال دی با هم خوردم و از اون شب به بعد هرشب ی دونه قرص میخوردم تا اینکه دوره قرص تموم شد اما تا چند روز پریود نشدم که تا دو روز زعفرون و آویشن خوردم سیزدهم اردیبهشت پریود شدم شروع پریودم با خون به رنگ قهوه ای بود بعد از سه روز پریودم تموم شد درصورتیکه همیشه پریودم هشت روزه بوده بی بی چک هم استفاده کردم جواب منفی بود حالا دهم و دوازدهم خرداد هم نزدیکی داشتم اما از روش جلوگیری طبیعی استفاده کردیم با توجه به اینکه اون سری سیزدهم پریود شدم الان چهاردهم است و من هنوز پریود نشدم نظرتون چیه؟
سلام خسته نباشید من تازه عضو سایت خوبتون شدم عذر میخام ی سوال داشتم .من همیشه سوم و چهارم هر ماه پریود میشدم هفدهم تا بیستم غروردین نزدیکی داشتم که روز هفدهم دوتا قرص ال دی با هم خوردم و از اون شب به بعد هرشب ی دونه قرص میخوردم تا اینکه دوره قرص تموم شد اما تا چند روز پریود نشدم که تا دو روز زعفرون و آویشن خوردم سیزدهم اردیبهشت پریود شدم شروع پریودم با خون به رنگ قهوه ای بود بعد از سه روز پریودم تموم شد درصورتیکه همیشه پریودم هشت روزه بوده بی بی چک هم استفاده کردم جواب منفی بود حالا دهم و دوازدهم خرداد هم نزدیکی داشتم اما از روش جلوگیری طبیعی استفاده کردیم با توجه به اینکه اون سری سیزدهم پریود شدم الان چهاردهم است و من هنوز پریود نشدم نظرتون چیه؟
سلام دوستان گلم برای سقط جنین که هنوز1 ماهه هست نمیدونید چه چیزهای گیاهی میشه خورد که سقط بشه؟ خواهشا میزان مصرفشم بگید خواهش میکنم کمکم کنید مررررررررررررررررررررررررررسی :*
2714
مصرف عسل در ماه‌های اول بارداری موجب سقط جنین می‌شود. اما در ماه‌های آخر موجب تقویت جنین شده و به مادر کمک می‌کند تا زایمان آسانتری داشته باشد.
انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
سلام. من روز 20 عادت ماهیانم رابطه بدون پیشگیری داشتم حدود 13 ساعت بعد1عدد لونژیل خوردم و 12 ساعت بعد یک عدد دیگر..الان 5 روز میگذره،پریود نشدم،احتمال بارداری هست ؟؟ البته ماه پیش هم اوژانسی خوردم که پریودم یه هفته جلو افتاد
سلام. من روز 20 عادت ماهیانم رابطه بدون پیشگیری داشتم حدود 13 ساعت بعد1عدد لونژیل خوردم و 12 ساعت بع ...

مشکلی نیست بخاطر قرص اورژانسی که خوردی هورمون هات بهم ریخته و نظم پریودت بهم خورده

بچه ها تو رو خدا کمکم کنید من ناخواسته باردار شدم دارم دیوونه میشم. شوهرو و خانوادم اصلا راضی نیستند ...

اگر واقعا قصد جدايى داريد بچه رو نگه نداريد چون بچه باعث به وجود آمدن حس خوب و رنگ تازه زندگى نميشه اگر مرد يا زنى نخواد زندگى كنه و مشكلاتش رو حل كنه با صد تا بچه هم درست نميشه اينطورى فقط يه بچه بى گناه رو وارد زندگى پر آشوب و دعواى خودتون ميكنيد و يه آدم و بدبخت ميكنيد

زرشک باعث انقباض رحم می شود.هر گیاهی که شانس انقباض عضلات مختلف بدن را افزایش دهد میتواند سقط جنین را هم تحریک کند.در این میان بافت رحم عضلات مخططی دارد که تحریک را افزایش میدهد. البته این در صورتی است که زیاد مصرف شود. از جمله گیاهانی که به نظر میرسد سقط جنین را افزایش میدهند زرشک و ریشه آن است. میوه زرشک یکی از مواردی است که ابن سینا برای آن اثرات سقط آور قائل شده است. این میوه دارای آلکالوئیدها و همچنین ترکیبات فنلی از قبیل آنتوسیانین هاست. مشخص شده یکی از آلکالوئیدهای اصلی میوه زرشک،میتواند موجب انقباضات عضلانی صاف رحم شده و افزایش انقباض می تواند منجر به سقط شود.(زرشک و سقط جنین)

2706