2410
2553
عنوان

کورتاژ(فوری)

71527 بازدید | 33 پست
سلام دوستان عزیز
من دیروز متوجه شدم که جنینم توی هفته 6 دفع شده.راستش دیروز مثل دیوونه ها بودم الانم با اشک ریختن این سئوالو مطرح می کنم.دکتر به من گفته اگه خونریزیم زیاد شد برم بیمارستان ایرانمهر برای کورتاژ.تو رو خدا یکی به من بگه کورتاژ چه جوریه؟خونریزیو دردش چه جورین؟
امیدوارم شماهایی که منو درک می کنین جوابمو بدین غم از دست دادن کوچولویی که هیچ وقت ندیدیش ولی تا مدرسه رفتنو دانشگاه رفتنو ازدواجش آرزوهای زیادی کردیو تازه اسمش هم انتخاب کردی
کمکم کنین
من 10 هفته حامله بودم که خون قهوه ای رنگی دیدم. رفتم سونوگرافی. گفتن که ضربان و حرکت نداره و تو 7 هفته مرده. از نظر روحی خیلی به هم ریختم. دکتر خودم گفت طبیعی دفع میشه اگه نشد یاید میزوپروستول مصرف کنم که خدا رو شکر کسی دکتری رو معرفی کرد و اون مجبورم کرد کورتاژ کنم. دهانه رحمم باز نشده بود و من دو شبانه روز درد زایمان طبیعی داشتم. بهم آمپول فشار زدن تا دهانه رحم باز بشه و دکتر کورتاژم کرد. البته چون حاملگی اول بود گفت که کورتاژ ملایم انجام میده. بعد از عمل درد نداشتم الان یک کم درد دارم و لکه بینی که دکتر گفت طبیعیه. الان هم خیلی ناراحتم اما دوست نداشتم بچه ناسالم داشته باشم اما خیلی بهش عادت کرده بودم و هر روز باهاش حرف می زدم. الان هم امیدوارم دیگه مشکلی نداشته باشم.
لباس نوزاد، کودک و تزئینات تولدها و مراسم شما www.hanavashop.com شماره تماس: 09195149322

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام ، منم هفته پیش کورتاژ کردم ، به حساب خودم اواخر سه ماه بودم اما سونوگرافی که رفتم گفت تا 10 هفته بیشتر رشد نکرده. مریمی منم مثل شما بودم بهش عادت کرده بودم و هر روز باهاش حرف می زدم اما چه میشه کرد دیگه... ببینم شما دوباره آزمایش بتا ندادین ؟ من انقدر تو اینترنت درباره حاملگی مولاری مطلب خوندم دارم دیوونه میشم ..... دکترت گفت تا کی باید صبر کنی ؟
salam dostane aziz man 8hafe hamele bodam ke be elate kamardadr va deldarde kheili shadid be dr morage kardam dr goft janin faghat 4 hafte ee
va age bekhaim bemone baiad ghors hormoni masraf koni
ke baz ham ehtemale seght vogod dare
chon hamelegi kheili zaeefe
man ham be pishnahad dr d&c anjam dadam
vali alan ie joriaee narahatam
albate baiad begam in hamelegi nakhasted va man ie dokhtare 2 salo nime ham daram
mishe rahnamaee konid
darzemen bade kotag aslan khonrizi ham nadashtam
aia in tabieeie?
سلام هلیا جان، فکرشو نکن قسمت این بوده، تازه تو که یک دخمل گلم داری ... منم خونریزی نداشتم در حد لک بینی بود. شرایط بدن هرکس یجوره دیگه . ببینم شما دیگه دکتر نرفتی چک کنی ؟ آخه میگن بعد کورتاژ باید دوباره
آزمایش بتا بدیدن که مشخص کنه جفت کاملا دفع شده .....
salam sima rose jan
na azizam man malaysia zendegi mikonam
va doctoram chizi rage be in mozo behem nagoft faghat baraie panjshanbe ke mishe 6 roz ba az d&c baram vaght dade ke beram phesh vali ie chiz baram ajib bod ine ke man bad az rozze aval dg khonrizi nadashtam
faghat kami del dard va kamardard ke ie kam bara on narahatam shoma etelaee dari dar morde mizane khonrizi ke baiad che ghad bashe
2714
هلیا جان اصلا خودتو ناراحت نکن ، خیلی افراد هستن که تا 20 روز خونریزی شدید و کمر درد دارن . من خودم

اولین روز بعد از کورتاژ نه درد کمر داشتم نه خونریزی فقط لک داشتم که با دکترم چک کردم گفت طبیعیه . هم داروی

انعقاد خون ریزی بهم داده بود هم آنتی بیوتیک که خوردم خدا رو شکر بهترم . تو هم نگران نباش چیزی نیست منم

امروز بعد از یک هفته باید برم دکتر :) اطلاعات کاملتری گرفتم خبر می دهم ;)
سلام به همگی راستش من خیلی ناراحتم چون هفته پیش کورتاژ کردم فقط به خاطر اشتباه دکتر که من تحت نظرش بودم چون اون منو فرستاد رادیولوژی که بعدا فهمیدم نیازی نبود در حالیکه من باردار بودم اما چون دکتر زنان بود من بهش اعتماد کردم که این موضوع باعث شد که با توافق منو همسرم کورتاژ کنم الان اونقدر از دست اون دکتر عصبی هستم که نگو اما از کارم پشیمون نیستم چون خیلی از خطرات و عوارض رادیولوژی روی جنین میدونم تو رو خدا به هیچ دکتری اعتماد نکنید
سلام من دیروزسونو انجام دادم که متاسفانه جنین رشد نکرده بود و الان توی 8 هفته هستم دکترم گفته باید کورتاژ انجام بدم خیلی میتر سم تو رو خدا راجع به کورتاژ برای من توضیح بده ممنونم
سلام من دیروزسونو انجام دادم که متاسفانه جنین رشد نکرده بود و الان توی 8 هفته هستم دکترم گفته باید کورتاژ انجام بدم خیلی میتر سم تو رو خدا راجع به کورتاژ برای من توضیح بده ممنونم
سلام بچه ها من شب یلدا کورتاژ کردم .خیلی ناراحتم چون دلیل سقط جنین رو که توی هفته یازدهم بود نمی دونم فقط می دونم توی سونوی اولم قلب داشت همش فکر می کنم من قاتلم . فردا باید به دکتر برم می ترسم که اگر باز هم حامله بشم سقط بشه و من ایراد داشته باشم واقعا زندگی واقعه دلخراشیه...
2706