2410
2553
سلام دوستان . من یه خواهر جوون دارم که به خاطر عدم تفاهم جدا شده . دلم براش میسوزه و دوست دارم سر وسامون بگیره. اگه بخوام براش همسر خوبی پیدا کنم واقعا کار خجالی آوریه؟
مجبورم تو خونه سینه خیز حرکت کنم .چون به محض اینکه پا میشم میگن ( قربونت سرپایی یه چایی بریز )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مامان الوچه خواهرت چند سالشه ؟؟؟

راستی از تو نت میخوایی براش پیدا کنی

میشه اعتماد کرد؟

من برادرم از خانومش جدا شده میخوام براش زن پیدا کنم
ای جان ای جان ای جان دارم میام به ایران😉
2714
تهران هستیم . خواهرم 32 سالشه و انصافا خوشگل و خوش هیکله . لیسانس فیزیک داره . با شوهرش فقط 2 سال زندگی کرد و متاسفانه الان یه پسر 8 ساله داره .اگه مردی پیدا شه که خودشم بچه داشته باشه بهتره . البته مامانم حاضره بچه رو نگه داره ولی خود بچه گناه داره
مجبورم تو خونه سینه خیز حرکت کنم .چون به محض اینکه پا میشم میگن ( قربونت سرپایی یه چایی بریز )
به نظر شما توی نت بهتر از تو خیابون نیست . آخه خواهرم اصلا اهل این جور برنامه ها نیست . از خونه به زور در میاد بیرون . اونا دیگه مثل مجردها بچه نیستن که مورد سواستفاده قرار بگیرن
مامان الوچه جون فکر کنم از طریق سایت همسریابی بهتر به نتیجه برسی؛البته اطلاعات زیادی در موردش ندارم اما ازش زیاد شنیدم؛میتونی توو نت سرچ کنی
برای همه کم باش,اگر قرار است فراموش شوی بگذار فراموش کنند
اینها همان کسانی هستند که اگر زیاد باشی حرامت میکنند
عزیزم منم یک دایی خیلی گل دارم به دلایلی از خانمش جدا شده و یک پسر 6 ساله داره که بیشتر پیش مادرشه اگه ایشون مشکلی نداره دوست داره پیش خود داییم باشه همه چیش اوکی دنبال یک خانم خوب میگرده البته یکی از شرطاش اینه که خانمه مومن و چادری حتما حتما و نمازخون باشه چون خودش مومنه و اهل نماز و اینجور چیزها خوشگل و خوش تیپه وضع مالیشم به اندازه خودش خوبه فوق لیسانس داره میخونه فرهنگ و ادب اگه دوست داشتی به من زنگ بزن یا شمارتونو بده من به شما زنگ بزنم چون فکر کنم اینجا جاش نیست بیشتر صحبت کنیم 09194222452
فروش لوارم منزل لباس زنانه و بچه گانه نو و کار شده و در حدنو
http://tanazam.mihanblog.com
عزیزم منم یک دایی خیلی گل دارم به دلایلی از خانمش جدا شده و یک پسر 6 ساله داره که بیشتر پیش مادرشه اگه ایشون مشکلی نداره دوست داره پیش خود داییم باشه همه چیش اوکی دنبال یک خانم خوب میگرده البته یکی از شرطاش اینه که خانمه مومن و چادری حتما حتما و نمازخون باشه چون خودش مومنه و اهل نماز و اینجور چیزها خوشگل و خوش تیپه وضع مالیشم به اندازه خودش خوبه فوق لیسانس داره میخونه فرهنگ و ادب اگه دوست داشتی به من زنگ بزن یا شمارتونو بده من به شما زنگ بزنم چون فکر کنم اینجا جاش نیست بیشتر صحبت کنیم 09194222452
فروش لوارم منزل لباس زنانه و بچه گانه نو و کار شده و در حدنو
http://tanazam.mihanblog.com
2706