2703
2553
عنوان

معرفی خانه کودک در تهران

35790 بازدید | 29 پست
سلام مامانهای خوب
بچه ها برای روزهای تعطیل به جایی برای بازی نیاز دارند. بیایید جاهایی که می شناسم رو معرفی کنیم.
من پسرم رو چند تا خانه کودک بردم.
اولی خانه کودک سبز در مرکز خرید بوستان. وسایل بازی خیلی خوبی داره و بچه تا مرز خستگی بپر بپر و بازی می کنه. ساعتی حساب می شه و می شه بچه رو سپرد و اومد بیرون. البته اگه بچه شیطون دارید توصیه نمی کنم چون باعث آسیب خودش و بچه های دیگه می شه.
دومی خانه کودک برج میلاد. وسایل بازی بسیار خلاق و عالی داره مثل آشپزخونه بچه ها و غیره. برای بچه های کوچکتر بهتره اما به هر حال پسر من کلی اونجا بازی می کنه. البته کمی گرونه و بیشتر برای مراجعه کنندگان برج میلاد یا شرکت کنندگان در کنسرتها پیش بینی شده. می شه بچه رو با خیال کاملا آسوده سپرد.
سومی هم شهر بازی هاپر استار که وسایل بازی برقی هم داره و یک اطاق بازی برای بچه های بالای چهار سال. البته کنار بچه باید حضور داشته باشید.
یک خانه کودک هم مرکز محله کنار پارک شهرارا هست که کلاسهای متنوع داره از جمله عرف، زبان، نمایش خلاق، موسیقی، سفال و ژیمناستیک که به صورت ساعتی می شه ثبت نام کرد. البته به جای مهدکودک و برای استفاده هر روز خیلی بکار نمی آد.
منم خانه بازی بوستان رو رفتم به نظرم خیلی خوبه 2 تا خانه بازی هم تو سعادت اباده که خیلی خوشم نمیاد ولی برای کسانی که تو این منطقه هستند وبعضی روزا بچه ها بیقراری میکنن یا مامانا میخان جایی برن با بچه ها نمیشه برن بد نیست وسیله بازی نداره فقط به بچه ها اسباب بازی میدن بعضی وقتها بچه ها زیادن خوبه ولی بعضی ساعتها کسی نیست به بچه ها خوش نمیگذره ساعتی 3 تومن یکی تو پارک خ حق طلب هست تو بلوار سعادت اباد خانه سلامت
یکی دیگه هم که فکر کنم مبلغش کمی بالاتره تو پارک شقایق بالای م کاج خ عبقری هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام توی سعادت اباد هم من 2 تا میشناسم یکی گلدونه توی بلوار دریا هست که زیاد جالب نیست ولی یکی دیگه باشگاه کودک تماشا هست توی خیابون طاهر خانی که خیلی عالیه همه جور اسباب بازی داره و خیلی کامله

میشه بگی خانه کودک برج میلاد چنده؟
پری جان باشگاه تماشا 2 ساعتش 12 هزار تومنه ولی واقعا کامله در مقایسه با گلدونه که هیچی نداره

بلوار فرحزادی پایین تر از میدان کتاب خ طاهر خانی پلاک 61 برج تماشا

راستی اونی که توی خ حق طلبه خوبه؟
2714
یگانه جون گفتم که چیزی نداره فقط به درد این میخوره که اگه یه کار فورس پیش بیاد و جایی رو نداشته باشی بچه رو بذاری اونجا یه اتاقه که موکت شده چند تا هم اسباب بازی داره مثل جارو برقی و عروسک و ماشین و...
سلام به همه خانه کودک برج میلاد دو ساعت ده هزار تومن هست و وسایل بازی اش همه جور هست از اشپزخانه اسباب بازی تا بخش نقاشی و خمیر بازی و ماشین اسباب بازی و سرسره. مقیاسش برای بچه های زیر دو سال واقعا عالیه.
2706