2726
برای دخترم دنبال مدرسه ای خوب میگردم تا از الان برای سال اینده اش شروع کنم اما نمیدونم کجا بزارمش..اسم امام حسین و امام رضا رو خیلی شنیدم اما قانع نشدم یکی میگه خوبه یکی میگه نه...لطفا هر کی اطلاع یا تجربه ا ی داره کمکم کنه...
نگین و رادین همه ی هستی من ...
اینایی که گفتین کدوم غیر انتفاهین کدوم دولتی ادرساشون کجاست ..
اینا خیلی مهمه برام البته غیر انتفاهی بودنش نه رای هزینه هاش اینکه به بچه درست برسن و باهاش کار کنن برام مهمه و اینکه نزدیک باشه چون تمام مدرسه های خوب از ما دوره و بچه ام تو راه اذیت میشه...ما خودمون سعد ابادیم...و همه مدرسه ها از ملک اباد به بعده....راستی اسم مصلی نژادم زیاد شنیدم...اون چطوره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دخترم رو بعثت گذاشتم ازش راضیم البته بسته به نظر ادمه که از یه مدرسه چه توقعی داره
مصلی نژاد روبه روی خونمونه اما نذاشتم چون مقطع ابتداییش بدون ازمونه و بیشتر بومی ها رو میپذیره از هر سطحی ولی راهنمایی و دبیرستانش نمونه مردمین
د
ببخشید دیر جواب دادم

امیدوار تقی اباد خیابون کفایی بود و الان رفته فکر کنم تو رضا یا ابوذر احمد اباد و یه مدرسه مخصوص ساخته و با کلی امکانات معلم هاشم جز بهترینها هستن

رسالت هم سجاده

شمس توس هم دو تا شعبه داره یکی فلکه پارک یکی هم وکیل اباد

همشونم غیر انتفاعین

دولتی خوب زیاد نمی شناسم ولی اسم شهید پایدار تو سجاد زیاد شنیدم
ریحانه هم تو کوهسنگی زیاد شنیدم

مصلی نژاد هم دبیرستانش معروفه نه ابتدایی

به نظر من همون امیدوار بذار که از همه بهتره ولی ثبت نامش وحشتناک سخته
Lilypie Maternity tickers
سلام مامانهای عزیز

ما آماده برگزاری جشن تولد کودک دلبند شما در باشگاه کودک تماشاهستیم .

شهرک غرب . بلوار شهید فرحزادی . خیابان طاهرخانی . پلاک 61 ، برج تماشا ، باشگاه کودک تماشا

تلفن : 22374857
راستش امیدوار میگن به بچه ها خیلی سخت میگیره ...منم میزارمش حضرت زینب نمونه س تو خیابون ابکوه ... مدرسه ی خوبیه میگن...حالاامسال رو بره اگه راضی نبودم سال دیگه حتما میزارمش رسالت ...به خاطر دوری راه ترسیدم خسته بشه اخه ما سعد ابادیم ...
من احتمالا مصلی نژاد آبو برق میذارمش. البته هنوز به هیچکدوم از این مدارس سر نزدم و با پرسنلش صحبت نکردم. اینجا کسی نیست که درباره این مدارس اطلاع داشته باشه و بتونه راهنمایی کنه؟؟؟؟.................آهای مامانای مشهدی کجایین؟؟؟؟................یکم راهنمایی لطفا.......................
مصلی نژادم من تعریفشو شنیدم ولی از راهنمایی به بعد بهتر میشه چون نمونه س... و مثل همیشه به ما دوره....راستی برای ثبت نام مدرسه های اینجوری فکر کنم دیر شده ها....! همه تو بهمن ثبت نام کردن رفت...مدرسه دخترم گفت تیر بیا! من زودتر میرم....
وای ی ی ی ی ..............نههههههههههههههههه............. امیدوارم دیر نشده باشه.!!!! قراره فردا بریم. ولی فکر میکنم مهمتر از هر چیز پیدا کردن پارتیه. چون شرایط ثبت نامش سخته. ضمنا نظام آموزشی تغییر کرده و دیگه راهنمایی نخواهیم داشت. فقط دو تا شش کلاسه. راستی کسی راجع به مدرسه امام رضا اطلاعاتی داره؟؟؟
رفتم مصلی نژاد رو دیدم. اونقدر مدرسه قشنگ و تمیز و شیکه که ظاهر مدارس دیگه به نظرت خیلی بد میاد. ولی براحتی ثبت نام نمیکنن. دنبال آشنا هستم. ولی راجع به کیفیت آموزشش دوست دارم بیشتر بدونم. گویا هیچ کلاس فوق برنامه ای ندارن. .... امام رضا هم آشنا دارم و میتونم ثبت نام کنم ولی نگران جو زیادی مذهبیش هستم...
2706