2410
2553
بچه ها هر کس این پست و می بینه خواهشا برا ارشان دعا کنه

از وقتی از مسافرت برگشتیم ارشان از صندلی قطار افتاده البته با کف پا اومده پایین از صبحش نمی تونه راحت راه بره و می لنگه

تو عکس از پاش هیچی معلوم نیست
امروز قراره ببرمش دکتر ارتوپد دعا کنین هیچی نباشه

اصلا امروز صبح که از خواب پاشد راحت راه بره

تو رو خدا برامون دعا کنین دارم از غصه میمیرم
سفارش انواع کیک و کاپ کیک و پاپز کیک و کوکی و..... (روشان کیک) کانال @roshancake اینستا roshancake http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1423576&T=%D8%B9%DA%A9%D8%B3%D8%A7%DB%8C_%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%85_&postID=55039744
خاااااااااااااااااااک بر سر نی نی سایت .............

همه جا میشه به زور رفت . الا اسفند 89

آخه چرا ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یه تایپیک بزنید به خانووووووم تهرانی که چرا نمیشه وارد تایپیک اسفند 89 بشیم ... ؟!؟!؟!
زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم تاپیک جدید مبارک! یادم رفت اون پست و خوندم!

راستی ریحانه نینی دوم مبارک..
احتمالا وقت نکنه بیاد خبر بهمون بده.

چه خوب که مهراوه هم به ما سر میزنه ..

نگین جون از سفر برگشتی داری خستگی در میکنی دیگه. واقعا با بچه یه پروژه ی جداست.
شبنم جون بیا یه کم به ما یاد بده چطور بچه ها رو بزاریم پیش مامانا و بریم سفر!
آخی مرضیه جون انشالا که صبح خوب خوب میشه و دیگه احتیاج به دکتر نیست عزیزم نگران نباش.

مهراوه جون منم میگم خوبه که بیشتر سر بزنی دلمون تنگ میشه.

انیس جونم خدا رو شکر که به خیر گذشت یکی از دوستای دیگم بچش اینطوری شد 4روز بیمارستان خوابید آخه استفراغ هم داشت...

خدا رو شکر که بلا دور شد از دختر گلمون...
نگین جون زیارت با اعمال شاغه شما بخیر عزیز...
خدایم....صدایت میزنم ....بشنو صدایم....
آخی مرضیه جون انشالا که صبح خوب خوب میشه و دیگه احتیاج به دکتر نیست عزیزم نگران نباش.

مهراوه جون منم میگم خوبه که بیشتر سر بزنی دلمون تنگ میشه.

انیس جونم خدا رو شکر که به خیر گذشت یکی از دوستای دیگم بچش اینطوری شد 4روز بیمارستان خوابید آخه استفراغ هم داشت...

خدا رو شکر که بلا دور شد از دختر گلمون...
نگین جون زیارت با اعمال شاغه شما بخیر عزیز...

راستی یادم رفت بگم دست گلت درد نکنه نازیلا جون که زحمت تاپیک رو کشیدی.
خدایم....صدایت میزنم ....بشنو صدایم....
2714
خدارو شکر امروز ارشان حالش بهتر بود

بیمارستان اختر بردمش دکتر عکسش و راه رفتن ارشان و دید گفت خدارو شکر استخون پاش هیچ مشکلی نداره

ولی اگه تا سه،چهار روز دیگه هم نتونست راحت راه بره باز ببرمش

ممنون از همگی که به یاد ما بودین

سفارش انواع کیک و کاپ کیک و پاپز کیک و کوکی و..... (روشان کیک) کانال @roshancake اینستا roshancake http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1423576&T=%D8%B9%DA%A9%D8%B3%D8%A7%DB%8C_%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%85_&postID=55039744
نازیلا دستت درد نکنه

مرضیه انشالله زودی ارشان خوب بشه

بچه ها واقعا سوالام رو جواب بدید چون میخوام ببینم پارمیس اینطوری یا بچه های شما هم همینطورن اگر فقط بچه من اینطوریه پیگیری کنم

دائم در حال غر غره وقت خواب هم هی گریه وزاری میکنه از خواب ظهر بیدار میشه گریه میکنه عصبی شده 2 روزه هی گریه میکنه بقل هیچ کسی هم نمیره بقل مامانم و برادرم هم نمیره نمیدونم چرا تا قبلش حالا دائم بقل اونا بود بچه های شما هم اینطورین شوهرم میگه این بچه تو این 1 سال اصلا اروم نبوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدا رحم کنه به این بچه ها واقعا سن خطرناکیه ... تو رو خدا شما چطوری عکس این بچه ها رو انداختین ؟! ما پدرمون دراومد چند تا آتلیه رفتیم ولی هایا خانم راضی نشد که یه عکس محض رضای خدا بندازه ... تا عکاسه رو می دید جیغ و داد و هوار ... آخه چرااااااااااااااااااااا ؟!!!!!!! بیا مژگان جون ... هایا هنوزم که هنوزه بعد 100 بار پدرشوهرمو می بینه یا خونشون می ریم انقدر جیغ می زنه و می گه برو برو برو که من خجالت می کشم به خدا .. درو دو دستی فشار می ده که یعنی نیا تو. ولی بعد نیم ساعت خوب می شه انگار نه انگار که این همون هایا بود ! شروع می کنه به جانگولر بازی
http://www.womenshealthmag.com/
سلاممممممممممم

تاپیک جدید مبارکککککککک

مژگان جون رایان اگه بهش محل ندهم و اعصاب خودم خورد باشه غر میزنه و گریه زاری

ولی از خواب که بیدار میشه دربست در اختیارش هستم گاهی میبرمش بیرون راه میریم تو سایه البته بعد که بر میگردیم حالش خیلی بهتر از وقتیه که از اولش تو خونه هستیم حسابی هم گرسنه میشه و ناهار رو خوب میخوره کلی براش کتاب میخون و نقاشی میکشیم و آشپزخونه رو با هم مرتب میکنیم و فوتبال بازی میکنیم و آهنگ براش میزارم و ماشین بازی میکنیم بعد دیگه یکمی منو رها میکنه و خودش بازی میکنه تا وقت خواب ظهرش که 2 ساعت میخوابه بعدش که بیدار میشه باز اولش غر میزنه

اگه بشه باز سریع میریم بیرون هههههههه همش میریم بیرون راستش

دوباره بازی و غذا که آخر شب باز منو ول میکنه و خودش باز یمیکنه

اگه باهاش بازی نکنم هی به من میچسبه و هی میمی میخواد و هی غر میزنه ولی به محض اینکه با جون و دل باهاش بازی میکنم خوبه خوبه

رایان هم با مردم خوب ارتباط بر قرار نمیکنه مخصوصا اگه هی بخوان ببوینش که خیلی بدش میاد گریه میکنه

یخش که باز میشه میره سمتشون
نگین جون رسیدن به خیر واقعا با بچه مسافرت رفتن خیلی سخته
ریحانه مبارک باشه ایشالله قدمش خوب باشه خدا رو شکر که راحتت شدی

مهراوه جون چه عجب دلم برات تنگ شده بود ایین گل چطوره

فرانک جون خداروشکر به خیر گذشت خیلی ناراحت شدم
سلام به همگی.

فقط یه کوچولو فرصت دارم و باید برم.

واااااااااااای نازیلا باورم نمی شه! دیشب رفته بودیم بیرون یه پسربچه دیدم کپی سامیار!!!!!!!!!! زل زده بودم بهش و شوک شده بودم از این همه شباهت! بلافاصله مامانشو نگاه کردم گفتم شاید یه سر اومدید اهواز اما خودت نبودی! هههههههه. کاش میشد ازش عکس بگیرم..
2706