2726
عنوان

فیتیله 2

| مشاهده متن کامل بحث + 4127 بازدید | 47 پست
لیلا جان پسر منم دوست داره این برنامه رو
اما بعضی مواقع از حد و سطح فکر بچه ها بالاتر صحبت میکنن
مثلا بخش دکتر ، قاطینگا و پاتینگاش خیلی خوبه چون مسایلی رو هم به بچه گوش زد میکنه
ولی علی فروتن واقعا بی نظیره ازشون خیلی تشکر کن از طرف من

در کل خیلی خیلی بهتر از برنامه جمعه به جمعه ست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

لیلا جان ممنون میشم اگه راهنمایی کنی چطور بچه ها رو انتخاب میکنن برای حضور در برنامه؟؟

من به همه برنامه های کودکی که توی شبکه های مختلف اجرا میشه هم اس زدم و هم به روابط عمومی شون زنگ زدم ولی هنوز بعد دو سال هیچیییییییییییییییییی

2728
سلام لیلا جون
من خیلی این برنامه رو دوست دارم پسرمم که جمعه ها امانمون رو میبره ومیخواد این برنامه رو ببینه
اینکه خودشون مجری هستن خیلی بهتره
در کل برنامشون اموزنده وخوبه
پسرم به حرف من گوش نمیده ولی به حرف عموهای فیتیله گوش میده
نمونشم اینه که پسرم بعد علی کوچولو فتیله که قند زیاد خورد کرم ها اومدن سراغ دندونش
گفت باید قند کم بخوریم هههههههههههههههههههههه
فقط یه انتقاد
تو قسمت اتاق عمل یا اشپزی
واون دوتا گاو اسراف زیاد میشه
مثلا اون دوتا گاو میخوان خرابکاری کنن
کلی وسیله رو اسراف میکنن
یه بار میخواستن اش درست کنن یک کیلو سبزی یه قوری چایی
یه عالمه میوه وشیرینی همه رو باهم قاطی کردند
بهتره با این گرونی که داره بیداد میکنه
این کار یه نقطه ضعفه
صلوات
برنامه اششششششششششش عالیه من و بچه هام همیشه می بینمشون و لذت می بریم مخصوصا شعر خداحافظشو خیلی قشنگه

ولیییییییییییی جدیدا دخترم 10 سالشه با غصه برنامه رو می بینه اخه حسرت رفتن به این برنامه به دلش مونده میگه دیگه دوستشون ندارم الان جند ساله به این برنامه پیامک میدم ولی نمیدونم اینا که میان چه جوری میان

ولی بازمممممممممم ممنون از طرف ما تشکر کنید و بهشون بگید یه نگاهی هم به پیامکا بکنند فقط بچه های اشناهاشون نیارند

بوسسسسسسسسس
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
من الان ایران نیستم، ولی اون موقع که بودم همیشه نگاه می کردم ، بچه هم نداشتم ! خودم نگاه می کردم، خیلی لذت بخش بود ! به نظرم می تونید شعرها رو روی یک سایت برای دانلود بذارید چون بچه ها خیلی شعرهایی که توی تلویزیون پخش بشه رو دوست دارن!
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
ممنونم از نظراتتون دختر مهتاب شماره تلفن ات رو برام ایمیل کن من باز هیچ قولی نمیدم اما برای بردن کوچلوهای گل تون به برنامه همه سعی ام رو می کنم بازم قولی نمیدم
ممنون بهره جان
2706