2703
2553
با سلام من تمام اطلاعاتی را که در مورد عکس رنگی یا هیسترگرافی میخواهین دارم در ضمن وقت هم برای عکس بهتون میدم
آدرس و تلفنش را هم براتون میذارم
خوب من توی اونجا کار میکنم خودم هم ناباروری داشتم و خوشبختانه بعد از گرفتن این عکس باردار شدم
آدرس: خیابان فلسطین جنوبی - چهارراه شهید روانمهر - روبروی داروخانه پرتو - رادیولوژی کاخ
تلفن : 66409294 66401129
درضمن ساعات کار از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 3تا 5 و پنجشنبه از ساعت 8تا 12 ظهر
این عکس را بهتر 2 یا 3 روز بعد از پاک شدنتون بگیرید و قبلش نباید .... داشته باشید تا احتمال حاملگی باشه
عکس واقعا سخت نیست مثل معاینه کردن میمونه یک کمی درناک تر
البته اون روزی که میخواهید برید بندازید بهتره که نوار بهداشتی همراهتون باشه ممکن هست خونریزی کنید و اینکه اگه خیلی میترسید یک ژلوفن بخورید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مامان رومنا من باید بگیرم اما خیلی میترسم اخه من خیلی ضعیفم

برام بنویس که قیمتش چند شده واینکه جه جوری وقت بگیرم

مرسی عزیزم
من نوید امدنت را از سوره یونس گرفتم
maman romina joon manam oonja ax andakhtam 1 mah pish . motaasefane dahaneye rahemam chasbandegi neshoon dade, neveshte ehtemalan ye arezeye tromatice vali man koortaj nashodam vali yebar seght dashtam. man parsal ghabl az seght ham ax andakhtam too radiology dr shoyooi too enghelab vali oonja chizi raje be chasbandegi naneveshte bood .hala man 2 sal ham hast ke nazaii daram oon ye baram ba iui bardar shodam kheili doost daram bedoonam aya in chasbandegi az aval boode ya na,nemidoonam age axesho bendazam ghabele tashkhis hast
هلی جان من قیمت را دقیقا نمیدونم زنگ بزنی بهت میگن البته به نوع بیمه ات هم فرق میکنه
ولی عزیزم اگه این عکس را بگیری خیلی برات خوبه چون اگه مقداری چسبندگی هم داشته باشه با گرفتم این عکس سریغ خوبه میشه و حامله میشی وقت زمان عکس گیری را هم نوشتم ببین کی دکترت نوشته بهم بگو تا من برات وقت بگیرم
2714
سارا جان اول اینکه امیدوارم زودتر مامانن بشی چون خودم هم این انتظار را تجربه کردم
ولی چسبندگی بعد از سقط اومده و این عکس کمک خوبی هست برای برطرف شدن چسبندگی
البته میزان چسبندگی هم خیلی مهمه بهت گفتن خیلی چسبندگی داری ؟ یا نه کمه ؟
چون حتی اگه یکی از لوله هم چسبندگی نداشته باشه با همون میشه حامله شد
بعد فکر میکنم تو باید تحت نظر باشه تا داروهای بهت بدن که چسبندگیات خوب بشه و تخمک گذاریت هم سر زمان معین باشه تحت نظر کدوم دکتر هستی ؟ الان داروی خاصی استفاده میکنی؟
سارا جان اول اینکه امیدوارم زودتر مامانن بشی چون خودم هم این انتظار را تجربه کردم
ولی چسبندگی بعد از سقط اومده و این عکس کمک خوبی هست برای برطرف شدن چسبندگی
البته میزان چسبندگی هم خیلی مهمه بهت گفتن خیلی چسبندگی داری ؟ یا نه کمه ؟
چون حتی اگه یکی از لوله هم چسبندگی نداشته باشه با همون میشه حامله شد
بعد فکر میکنم تو باید تحت نظر باشه تا داروهای بهت بدن که چسبندگیات خوب بشه و تخمک گذاریت هم سر زمان معین باشه تحت نظر کدوم دکتر هستی ؟ الان داروی خاصی استفاده میکنی؟
با سلام.من هم باید کمتر از یک ماه دیگه برم سونوگرافی کاخ برای عکس رنگی.ولی میترسم چون شنیدم اگر لوله ها چسبندگی داشته باشند احتمال پارگی دارد.میشه در این مورد کمی توضیح بدید.
مامان رومینا جون چسبندگیم رو نوشته تو دهانه رحم هستش نه تو لوله ها. دارویی مصرف نمی کنم. تو رویان بهم گفتن چون تو دهانه رحم هستش مهم نیست و می خوام iui کنم. ولی من برا سقطم کورتاژ نشدم نمی دونم از کجا اومده شاید هم از اول بوده.
2706