2410
2553
عنوان

رادیولوژی کاخ و هر نوع سوال در مورد عکس رنگی

| مشاهده متن کامل بحث + 51894 بازدید | 138 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مهرسا جون رادیولوژی کاخ نیاز به وقت گرفتن نداره .بین 8 ام تا 11 پریودت میتونی بری من خودم 8 ام رفتم.روزهای شنبه تا 4 شنبه بعد از ظهرها از ساعت 3-7 هستندو 5شنبه ها از 8:30 صبح تا 12 هستند.سعی کن اول وقت بری که نفر اول باشی .
جای خوبیه اکثر دکترای معروف اونجا رو پیشنهاد میکنند ولی اولش که وارد بشی خیلی می خوره تو ذوقت خیلی قدیمیه ولی تشخیص و کارشون عالیه.من که اصلا درد نداشتم خیلی راضی بودم خیلی هم پرسنلش مهربونند.ولی قبلش دکترم گفته بود از 3روز قبل از عکسبرداری تا چهار روز بعدش داکسی سایکلین بخورم.1 ساعت قبلش1 قرص دیازپام بخور ویک شیاف دیکوفناک 100 استفاده کن.امیدوارم همه چیز خوب پیش بره ونتیجشم خوب باشه.
2720
آزین جان آره عزیزم شیاف طرز مصرفش همون جوریه که گفتی.در مورد دارو ها بهتر حتما با دکترت مشورت کنی اینایی که نوشتم همه رو دکتر من(خانم دکتر صفاراده) همیشه به همه کسایی که می خوان برن عکس رنگی بگیرن تجویز میکنه.چون احتمال داره بعضی ها درد داشته باشند واسپاسم ایجاد بشه و کیفیت ونتیجه عکس خوب در نیاد. ولی کلا داکسی سایکلین آنتی بیوتیکه که از چند روزقبل از عکسبرداریباید بخوری چون بالاخره آ دمو دستکاری میکنن و ممکنه عفونتی ایجاد بشه یا اگه عفونتی هم از قبل باشه خوب بشه و به لوله ها منتقل نشه. دیکلو فناک و دیاز پام هم باعث می شه عضلات ومجرا ها شل بشن واسپاسم ودرد حین تزریق ماده حاجب ایجاد نشه. من که اینارو استفاده کردم اصلا درد نداشتم.راستی کجا می خوای بری برا عکس؟ من کاخ رفتم خیلی مهربون بودن و همون لحظهکه عکس انداختم بهم گفت عکست خوبه ولی جوابو 2 روز بعد دادن.
ممنون ناز بانو جون!
منم میرم کاخ،دکترم گفته اینجا برم
به من داکسی نداد دکترم و از بچه ها شنیدم که خود رادیولوژی میده،ولی من میگیرم از قبلش میخورم
دیکلوفناک 100 و دیازپام 5 درسته؟
2714
آذین جان داکسی سایکلین رو رادیو لوژی بعد از عکس میده ولی دکتر من از 3 روز قبل گفته بود بخورم که اگه عفونتی باشه از بین بره .دیکلو فناک 100 ودیازپام 2راستی گفته بود 6 ساعت بعدش دوباره ای دارو ها(دیکلوفناک ودیازپام) رو استفاده کنم ولی چون من درد نداشتم استفاده نکردم .نگران نباش اصلا چیزی نیست هیچ کدوم از کسایی که اون روز اومده بودند اونجا درد خاصی نداشتند.فقط قبل از اینکه از تخت بیای پایین بپرس نتیجه چجوری بود.حدودا بهت میگن .
راستی من اینا رو از الان خودم گرفتم،یعنی به دکتر بگم دیگه واسم ننویسه اینارو
داکسی سایکلین و دیازپام و دیکلوفناک

یا چیز دیگه ای هم هست؟

شما مشکلت چی بود؟من مشکلم دو شاخ بودن رحم
آذین جان فقط داکسی سایکلین رو 3-4 روز قبل ارعکسبرداری بخور.دیزپام ودیکلوفناک 1 ساعت قبل ار عکس استفاده کن.

کی باید بری برای عکس؟من مشکلم این بود که 6 ماه بود اقدام به بچه دارشدن کردم ولی خبری نشده و چون مشکل خاصی نداشتم دکترم گفت یه عکس هم بندازم که بدونه مشکل ار لوله هام نباشه که خدا رو شکر لوله ها باز بودن.رفتی عکس حتما بگو نتیجه چی شد.
سلام بالاخره منم دیروز رفتم و عکس انداختم!
نمیدونم کی به کی بود،ولی در کل رفتارشون خیلی خوب بود و صمیمی......من با همه مریضا دوست شدم
خلاصه ساعت 2 اونجا بودم که در بسته بود . با دونفر دیگه که بعد من اومدن صحبت کردیم تا ساعت 20 مین به 3 در رو باز کردن!
بعد که واسمون دارو و ...نوشتن و رفتیم داروخونه روبرو گرفتیم!
من از شب قبلش داکسی سایکلین خوردم،ساعت 2 و نیم دو تا ژلوفن و یه ربع به 3 یه شیاف دیکلو فناک 100 گذاشتم،وقتی هم رفتم تو واسه عکس تا نوبتم شه یه شیاف 500 هم که خودشون داده بودن رو گذاشتم!
خلاصه تو که رفتم حدودا 5 دیقه تو اتاق اصلی بودم
در مورد درد هم بگم،نه میشه گفت درد نداره نه میشه گفتم داره.........کاملا بستگی به بدن هر کسی داره و متفاوته
ولی واسه من فقط همون لحظه اولش بود....
بعدشم که یه عکس معمولی از شکم
خانومه بهم گفت عکست خوب شده!
خلاصه خداروشکر به خیر گذشت،راستی من زیاد خونریزی نداشتم فقط یه کم لکه بینی همین!

ناز بانو جون بازم ازت ممنونم
دردشم درد نیست واقعا مثل پریودی میمونه،من قبلش با خودم میگفتم آخه پریود من اصلا درد نداره........ولی یه چیزیه که بیشتر آدمو کلافه میکنه،مثل دل درد پری
اونم بخاطر مایعیه که وارد بدن میشه
یه جور دلپیچه و نفخ
2706