2703
2553
سلام عزیزم منم خیلی دوست دارم استفاده کنم آخه تبلیغشو زیاد شنیدم یعنی یه کرم خودم استفاده میکردم کرم الویه وراشو اول خوب بود به صورتم میزدم آخه اول چرب نبود همه لکامو برده بود اما بعدا چون حواسم نبود چربشو خریدم پوستم بهم ریخت فقط حواست به این باشه
سلام عزیزم منم خیلی دوست دارم استفاده کنم آخه تبلیغشو زیاد شنیدم یعنی یه کرم خودم استفاده میکردم کرم الویه وراشو اول خوب بود به صورتم میزدم آخه اول چرب نبود همه لکامو برده بود اما بعدا چون حواسم نبود چربشو خریدم پوستم بهم ریخت فقط حواست به این باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دوستانی که به محصولات ارگانیک علاقه من هستند و می دونند ارگانیک بودن یک محصول بهداشتی چقدر اهمیت داره برای سلامتی قطعا کورپورسانو رو با اون برند 4 رنگ اش به همه چیز ترجیح می دند اما خب نمی شه از بیش از 100 سال سابقه تولید اسپانول هم گذشت
راستی اگر مایل بودید محصولات این دو شرکت عظیم رو تهیه کنید می تونید از این سایت بازدید کنید
http://eshop-iranian.net/m_box.aspx?p_group=70

همیشه سلامت باشید