2703
2553
همیشه وقتی اینجور تابیکها رو نیدیدن دلم میسوخت برای صاحب تابیک و میگفتم خدا را شکر که نن درگیر اینجور چیزها نیستم ولی امشب کلی به خودن رسیدم رفتم بیش شوشو بیدار بود ولی خودش رو بی خواب زد مدتیه نسبت به من خیلی سرده منم خوابم نمیومد رفتم بازی پاسور تو کامپیوترش کنم که دیدیم به به پر از کلبپ سوپر هست تو قسمت دانلودهاش الان بد جوری داغونم خوابم نمیبره
باید حالیش کنم که من متوجه شدم اما چه جوری نمیدونم

میخوامم همانطور که چند شبه داره خوردم میکنه و یعنی هیچ حسی به من نداره منم با نشون دادن این فیلمها خوردش کنم

حا چطوری نمیدونم

راهنماییم کنید

با دعوا یا اصلا هر چی شما بگید چیکار کنم الان تب دارم حالم هم بده باید با اینجور مردی چیکار کنم که دیگه از این علطها نکنه
آنچنان کار کن که گویی تا ابد زندگی خواهی کرد و آنچنان زندگی کن که گویی همین فرداخواهی مرد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اخییییییییییییییییییییییییییییی نمیدونم چی بگم عزیزم.

فقط میدونم که با قهر و دعوا و داد و بیداد کاری درست نمیشه.

من اگه جای شما بودم یه چند روزی به روش نمیاوردم.
یه کم خودمو ناراحت نشون میدادم.بعدش که میومد سمتم علتشو بپرسه غیر مستقیم بهش توضیح میدادم.
2714
روشان جون من میخوام خوردش کنم بهش بفهمونم که دیدم اینجوری که انگار سرشو گذاشتم و تمام
آنچنان کار کن که گویی تا ابد زندگی خواهی کرد و آنچنان زندگی کن که گویی همین فرداخواهی مرد.
بعدش هم من ادمیم که چیزی تو دلم نمیمونه اگه پاکش کنم و بعد بهش بگم خیلی کلکه انکار میکنه
تو رو خدا این درد دل نیست اومدم که راهنماییم کنید یک خاکی بریزم تو سرم
2706