2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا یکی نیست به این خانمها بگه اگر همسر شما تو لب تاب شما فیلم و عکس سوپر پیدا کنه همون عکس العمل شمارو نشون میده ؟ میگه چه اشکالی داره زنم بشینه تن لخت مردا رو نگاه کنه؟
اگر اینطوری بگه که خوش به غیرت یه همچین مردایی.واقعا متاسفم براشون.
به نظرم خانمهای یه همچین مردایی باید سر به کوه و بیابون بزارن که انقدر همسرشون بهشون احترام میزاره.
اگرم مرد متوجه بشه زنش فیلم و عکسای ناجور میبینه و بدش بیاد و دعوا کنه پس بیخود میکنه خودش میبینه.
دیدن این فیلماس که باعث شده انقدر مردا پر توقع بشن
چه معنی داره یه مرد بشینه تن یه زن دیگرو نگاه کنه؟حتما با اون فیلم خودشم ارضا کنه.
اگر یه مرد ایمان و عشق و پاکی و نجابت و ..... داشته باشه فقط به دیدن یه زن اونم فقطططططططططططططط زن خودش اکتفا میکنه.
اول با دیدن عکس شروع میشه.بعد تکراری میشه و میره سراغ واقعیش تا از نزدیک ببینه

مانا جان من اصلا منظورم به شما نبود چون خودت خیلی ناراحتی.منظورم با کسایی بود که این چیزا براشون عادیه
امیدوارم مشکلت حل شه
من اومدم و از صبح هم نوشته های دوستان رو همه خوندم ولی اونهایی که به من میگن فیلمها رو پاک کن و بی تفاوت باش بخدا نمیشه و اینطور به من میگید چون برای شما قابل درک نیست و تو این موقعیت من نیستین که الان بعد از کلی ماموریت و دوری از سفر برگشته و هیچی براش کم نذاشتم از خوشتیپی نمیگم عالیم ولی همیشه به روز و مد هستم از آرایش چیزی کم نمیذارم که بخواد هوس کنه به زن و دختر مردم نگاه کنه از صبح تا شب چند تا دست لباس براش عوض میکنم بهترین عطرها وووووووو ولی بعد سفر نحسش اصلا بهم محبت که نمیکنه هیچ وقتی میرم پیشش میره تو پذیرایی نیخوابه یا خودشو به خواب میزنه و اگه برم پیشش بدتر شاید کتک کاری هم بکنه من خیلی داغونم صبح تا الان نه بهش صبحانه دادن نه غدا الان هم رفته از بیرونبر غذا بخوره بهش هم گفتم از مرد حیض چشم ناپاک خوشم نمیاد الان که رفته بیرون رفتم سر لبتابش نامرد پسورد گذاشته نمیدونم چه خاکی تو سرم کنم
آنچنان کار کن که گویی تا ابد زندگی خواهی کرد و آنچنان زندگی کن که گویی همین فرداخواهی مرد.
2456
البته فقط از صبح تا حالا دعوا کردیم ولی هنوز از اون فیلمها چیزی بهش نگفتم رفتم سر لبتابش گفتم تا میاد اون فیلمها رو بیارم تو صفحه دسکتاب و بزارم رو میز که دیدم پسورد گذاشته
آنچنان کار کن که گویی تا ابد زندگی خواهی کرد و آنچنان زندگی کن که گویی همین فرداخواهی مرد.
من تو خیابون اکه اون نامرد چشم نا پاک به کسی نگاه چپ میکرد تا یک هفته باهاش قهر بودم الان اصلا برام قابل هضم نیست نمیتونم صبور باشم و چیزی که اکثر دوستان نی نی سایتی ازم خواستن رو اجرا کنم و فقط پاکش کنم و چیزی نگم انگار برام هووووو اورده تا این حد برام سخته

البته این هن بگم فرهنگها با هم فرق داره یکی میشناسم که با شوهرش آخر شب بعد از اینکه بچه هاشون خوابیدن میرن سر وقت این فیلمها ولی فرهنگ من اینطور نیست و در حد خیانت عصبانیم
2714
میدونید چرا خونم شده خوراکم چون اگه محبتش به من بجا بود و منو دوست داشت میگفتم درسته داره از این فیلمها یاد میگیره من اهل این حرفها نیستم و شرمم میاد بگم ولی خوب منو کسی اینجا نمیشناسه میگم تا عقده نشه تو روابط جتسیش با من مثل حیوون رفتار میکنه و فقط برای نیاز جنسیشه اون هم هر وقت میل خودش باشه

با این فیلمها چیزی به من نمیرسه ومن فقط بدبختترین زن هستم
برای منم جالبه که زن بیچاره باید اینقدر زجر بکشه از این کار اونوقت همه میگن با مرد با ملایمت برخورد کنید به روش نیارید نزارید ناراحت بشه که مبادا بدتر بکنه
این که نشد کارررر محبت رو که نمیشه گدایی کرد!!!

نه عزیزم بهش نگفتم فقط از صبح بهش گفتم من برای مرد حیض غذا نمیپزم برو بیرون غذا بخور کلی هن دعوا کردیم و رفت
ازش متنفر شدم بهش گفتم اینبار زودتر برو ماموریت

اومدن که نوصوع فیلمها رو هن بهش بگم که پسورد گذاشته بعد رفته بیرون احساس نیکنم دلیل بد رفتارین رو فهنیده
2706