2703
2553
عنوان

رژ لب های خوشرنگ

531255 بازدید | 2174 پست
لطفا اگه ممکنه رژلب های خوشرنگو با کیفیت خوب و شماره و مارکشو بنویسینچه مایع وبراق چه مات.
در ضمن بیشتر الان چه رنگایی مده؟ به نظرتون رژ لبهای سریالهای کره ای خوبه؟
من چندتا مارک بل گرفتم که سرشون فشاریه، اما بیشتر گل بهی صورتی قهوه ای و مسی داره.
در ضمن دنبال مدادهای طوسی و صورتی و بنفش که مثل همون هنرپیشه های کره ای بشه بالای چشم زد هم هستم . من احساس میکنم روغنی خوب نیست و زود مالیده میشه مات هم راحت کشیده نمیشه به نظرتون چه مارک و چه شماره ای خوبه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام..اگه رژ لب چرب دوست داری ..my رو هم امتحان کن خیلی چرب و براقه..

اگه رژ با دوام میخوای cimic (رژ لب مایع ) که بسیار با دوام ودر رنگ های متنوع هست..

در ضمن رژ لبهای kenzo(البته اصلش) رنگ های خیلی قشنگی داره و برای کسایی مثل خودم که از رژچرب خیلی خوشمون نمیاد خوبه خودم چند رنگش رو دارم 214.. 210..221 ... همه رنگاش عالین وفانتزی..
بیا ره توشه برداریم....
2720

من به غیر از رنگ قهو هایی تمام رژ لبهای 24 ساعته منهتن رو امتحان کردم ... خیلی خوب و عالین ...

رژ لبهای جدید ثابت اورآل هم خیلی رنگهای قشنگ و جذابی داره .......

از رژ لبهای ثابت مکس فاکتور هم استفاده کردم ، کیفیتش خوبه ولی زود تموم میشه ....

آخرین رژ لبم هم رژ لب بادوام مارک نوبا هست ، البته نسبت به بادوام بودنش ، دوام آنچنانی نداره ولی رنگاش خیلی خوشگله .. انگار آدم به لباش لاک میزنه ، لبو کاملا قلوه ایی میکنه ....

حدود قیمت همه این رژ لبها هم از 11 تا 14 تومنه .
2714
رژ لبای ایوروشه هم خوشرنگه هم با کیفیت . آدم وقتی میزنه یه احساس خوبی بهش دست میده ولی قیمتاش زیاده از 18 تومان به بالا
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...
مهگل جون دوامشم عالیه. البته من از ایران نگرفتم نمیدونم کیفیت اینها هم مثل همونی که تو فرانسه میفروشند هست یا نه. ولی اینی که من دارم خیلیییییییییی عالیه هم رنگاش خوبه هم دوامش واقعا گاهی صبح تا بعد از ظهر پاک نمیشه.
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...
ایلا جان شما فرانسه هستین؟ اونجا هم این مارک معروف هست؟ میدونم ایووروشه فرانسوی هست ولی من شنیدم که اونجا مارک معروفی نیست شاید به من اشتباه گفتم ممنون میشم اگه بهم بگی
2706