2726
عنوان

رژ لب های خوشرنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 531299 بازدید | 2174 پست
ای بابا!

نونا و خانوم بلا لایک!

خب این که مشخصه استی لودر خیلی سر تره نسبت به بقیه! و از اون سر تر هم هست که اینم مشخصه!

من ویدئوهای لیزا الدریج رو از سایتش دانلود کردم یه ویدئو داشت محصولات آرایشی و بهداشتی مورد تائیدشو معرفی می کرد که کمترینش استادرم بود.

مارکای خیلی خوب خیلین اما به قول خانم بلا ما ایران زندگی می کنیم.

چی بگم والللا ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانمه بلا مبارکه دوستم.

نوبا چه شماره ای؟ چه رنگی؟

ریمل نقره ای بیو رو هم اگه میشه قیمت بده میخوام با یون که قیمتشو نمی دونم فعلا مقایسش کنم :)

بعد یه عکس هم از این بوم لب رزال که گرفتی بذار. چرا من جایی ندیدم اینو هاااااااااااااان؟

2728
مرسی گلم. بوس. شاید رفتم نوبا رو تستش کردم.

اما همچنان به قول مهنازجون تو تاپیک آرایشی رتبه اول رژ رو به یون اختصاص می دم از بین اونایی که داشتم. بعد لورئال بعد بورژوا نیچرال سوئیت کیس و آرتدکو با هم، بعد دی ام جی ام، بعد بورژوا سوئیت کیس، بعدش 362 بیو و آخرشم دیانا.
خانوم بلا مباارکهههههههههه خریدات...

وای دبورا ریملش 49 بوود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ههههههههههههههه من 17 میخریدم تا 7 ماه پیش.....وای فاجعست که اینقدر پولمون بی ارزش شده
خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.
بلا جونم من قیلا یه رژ از نوبا داشتم اونموقع 10 تومن بوود:)) ولی اصلا ازش خوشم نیومد نمیدوم چرا ...شاید رنگشو درست انتخاب نکرده بوودم آخرم دادمش به مامانم
خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.
2706