2703
2553
عنوان

رژ لب های خوشرنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 531258 بازدید | 2174 پست
ماهانا جان ... یون و ایوروشه که تولید ایران نیست...حتی برای ایران بطور اختصاصی چیزیرو تولید نمیکنه که...

ایووشه یه مارکه 50 سالست که توی خود فرانسه هم محبوبه و همین محصولاتش که توی ایران هست توی فرانسه هم هست باشعار ارگانیک بوودن مخصولات

فروشنده ها صرفا میخوان جنسشون رو بفروشن حتی شده ارزونترین جنسشون رو وگرنه هیچ اطلاعاتی ندارن عزیزم
خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من چندتا رژ دارم که ازشون فوقالعده راضیم دوامشونم خوبه:
مکس فاکتور.......دبورا...........پنه لوپه

که قیمتاشون بین 20تا30 شده (مکس فاکتور 28تومن)

طیف رنگاشونم خوبه من مکس فاکتورو کرمان بودم خریدم یه رنگ قهوه ای براقه روشنه که خیلی میپسندمش (کرمان فروشگاه سپیده)

اینم این سه تا که الان ازون عکس گرفتم

دبورا جلد قرمزشم که ازبقیه ارزونتر بود داشتم اونم خوب بود

آپلود عکس
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
2456
اورئالم رنگاش قشنگه به نظر من موندگاریشم خوبه
پس برین سمت اورئال یا دبورا
مکس فاکتورم که میگین جمع شده تو بازار نیست

من قبل زدن رژ مداد لب میکشم تا روی خود لبم واسه همین رژام تکون نمیخورن
چندتا خط لب معمولی بگیرین که یکم تیره از رژ خودتون باشه نه خیلی و بکشین اصلا دیگه رژ تکون نمیخوره
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
نونا جان من که نگفتم تولید ایرانه گفتم تو ایران میاد نه اینکه تولید ایران باشه.... ایران چی لوازم ارایش تولید کرده که این دومیش باشه

ولی خالم که امریکا زندگی میکنه میگه اینجا زیاد ایووروشه و اینا طرفدار نداره و بین دوستای امریکاییش حتی استی لودر خیلی محبوبتره با اینکه ایوروشه رو میگی گیاهیه ولی یون زیاد تعریف نداره هااااااااااااا

و بیشتر لوازمای خودشم همون استی لودر هست و مک...... چون واقعا با ایوروشه و یون قابل قیاس نیست

منم استی لودر مصرف کردم که اصلا با مک نمیتونم مقایسش کنم چون خیلی سبکه خیلی

ایوروشه که دیگه اخر سبکیه وقتی میزنی بعد 5 دقیقه از بین میره انگار یه چیز الکی رو پوستته منظورم
کرم پودرشه

2714
من گفتم ایوروشه توی فرانسه محبوبه نه توی آمریکا

آمریکا مک و شنل و لانکوم و استی لادر طرفدا داره
من که اصلا فکر نکنم هیچ کدوم ازین برندا تو ایران اصلش باشه چون قیمتهای اورئال و ایوروشه تو خود آلمان و فرانسه از ایران گرونتره مثلا یه رژ مایع ایوروشه من از نمایندگی ایوروشه تو پاریس خریدم 17 یورو بعد دیدم نمایندگی ایوروشه تو برج آرین همون رژ میده 27 تومن!!!!! این مارک یون رو هم نه تو فرانسه من دیدم نه آلمان نه هلند بورژوا هم خیلی کم بود ولی اورئال تقریبا همه جا بود یه کرم پودر ارگانیک هم اورءال زده که خیلی عالیه به اسم vichy من تو ایران ندیدم اگه جایی دیدید لطفا بگید قیمتش تو هلند 25 یورو بود دیگه تو ایران حداقل باید 100 باشه
♥️👨‍👩‍👦‍👦🙏
کارولینا دقیقا اینجا زیاد نمیشه به اصل بودن اعتماد کرد

یون هم دقیقا تو فرانسه دیده نمیشه

منم

با شما کاملا موافقم

یعنی اصلش اونوقت بیاد تو ایرانو خوب از کار در بیاد .......

ماشالا ایرانیا استاد تقلبند...

وقتی شامپو معروف به گفته یه فروشنده تقلبیش رو تو کرج میزنن همون هد اند شولدر رو

اونوقت چی میشه گفت

حالا هنوز اورئال ولی خب اورئال صد تومنی تو ایران نیست چون اینجا تقلب زیاده عزیزم هههههههه
ولی بچه ها ایوروشه و یون زیاد خوب نیستااااا

درسته به نظر شما گیاهیه که اونم صد درصد درست نیست چون تقلبیش هم زیاده تو ایران

ولی خب باید یه موندگاری هم داشته باشه نه اینکه مثل گریم باشه ولی مثل این گیاهیا بی دوم هم نباشه

ایوروشه رو من ندیدم تو فرانسه زیاد باشه هاااااااااااا

تو خارج از کشور اورئال و مک و استسی لودر طرفدار داره

تو ایران مارکای دیگه

چون اصل اون ها مثل مک و استی بیاد ایران بالای 130 تومنی الان میشه فکر کنم با این دلار

مثلا استی لودر تقلبشو تو بازار تهران دارن فکر کنم یکی میگفت 60 تومنه...

زیاد فکر نکنید حالا گیاهه حتما گیاهی هست

یه چیز بگیرید رو پوست بشینه و خوب باشه نه مثل گریم نه اینکه زود پاک بشه
والا بخدا دختر خاله ی پدرم 30 ساله پاریس زندگی میکنه و میگه اینجا ایو روشه محبوبه حتی گیفت میفرسته برای مشتریای دائمش به مناسبتهای مختلف خودش لیوانشو داشت.... ولی از یون چیزی نگفته

برندایی مثه مک و استی لودر و..... که کلا معروفند و دیگه یه حالت بین المللی پیدا کردن
اینجا هم بچه ها از رنگای یون تعریف میکردن من خودم از یون چیزی نداشتم تاحالا اما مشتاق شدم رژشو امتحان کنم
2706