2726
عنوان

رژ لب های خوشرنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 531298 بازدید | 2174 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلین خریدات مبارک باشه

راستی خواهرم پنکک ضد آفتاب اون رو گرفته بود خیلی رنگ و پوشانندگیش خوبه اما پوستش پوسته پوسته میشه . البته با اکتی پور هم همینطور میشد ، احتمالا پوستش دهیدراته شده
2728
جالبه شما انقدر اینجا از یون تعریف میکنید من دو تا رژ و رژ گونه و مداد طوسی شو دارم به نظرم خیلی معمولیه
من تو مارکای معمولی ایوروشه و اورئال رو ترجیح میدم .رژ گونشم که مزخرفههههه مدادشم که رنگ نداره
من فقط از برس رژ گونه ش راضیم اونم بدیش اینه برسه در نداره باید مرتب شسته بشه
♥️👨‍👩‍👦‍👦🙏
اگر زیورآلات غیرطلا و جواهر را دوست دارید و در عین حال به بعضی بدلیجات حساسیت دارید می‌توانید از زیورآلات ساخته شده از استیل استفاده کنید. در پیج زیر نمونه هایی از بدلیجات زیبا را میتوانید انتخاب کنید....

http://www.golishop.ir

برای درخواست تخفیف ایمیل بزنید.
ما را در اینستاگرام دنبال کنید. http://instagram.com/golishop
به نظرتون یون خیلی دوام داره؟؟

من که میگم نداره

ولی منهتن این مایع هاش خیلی دوام داره و با کیفیته اصلا رو لب جمع و یا چرب نمیشه و از بین نمیره و با دوامه خیلی الان عکسشو میذارم.من که خیلی خیلی راضیم و فقط دیگه این منهتن رو میخرم.من اورئال، بورژوا و همه مارکها رو کم و بیش زدم

ولی الان با اطمینان بهتون میگم منهتن
یون اصلا دوام نداره من رژهای ایوروشه رو خیلی بیشتر دوست دارم به نظر منکه نسبت به قیمتش خیلی معمولیه
اورئال رژهای بادوامش خیلی خوبه البته من خودم رژهای شاین رو بیشتر دوست دارم تا مات.منهتن هم رژ مایع کوچیکاش دوامش خوبه.استی لودر هم رژاش دوام نداره منکه پشیمون شدم اینهمه پول دادم
♥️👨‍👩‍👦‍👦🙏
من یون رو چون ?? تا ???? گیاهیه دوس دارم
مطمئنا برندای خیلی با کیفیتی هستن که یون از اون لحاظ بهشون نمیرسه
اما مثلا یکی مثه من که دوس داره پوستش کمترین آسیب رو در اثر استفاده از لوازم آرایش ببینه ترجیح میده از یه برند گیاهی استفاده کنه
کیفیت محصولاتشم به نظر من قابل قبوله و رنگ بندیاش فوق العاده شیک و ملایمن .
بچه ها یه رژایی مثه منهتن که ?? ساعته هستن ???? مضرن . من دوتاشو دارم اما هیچ وقت استفاده نمیکنم . مای ? تا داشتم انداختمشون دور چون لبمو پوسته پوسته میکردن . حتی کلاسیکم همینطور . با اینکه همشون رنگای قشنگی دارن
ریمل آرشیتکت اورئال و استفاده نمیکنم چون مژه هامو خراب میکنه ، با اینکه بلند و پر و خوش حالت میکنه مژه رو وقتی میزنی
کرم پودر منهتن خییییلییییی کاورش خوبه اما به همون اندازه هم منفذای پوستو میبنده و پوستو خراب میکنه
منم با فروز موافقم. ترجیح میدم رژمو هر ساعت تمدید کنم تا اینکه یه بار بزنم واسه 24 ساعت و همش نگران سلامتیم باشم. یونم خب 4 - 3 ساعت رو رو لب من میمونه.
اینم بگم که مطمئنا یون هم یه سری مواد غیرارگانیک توش داره و مثلا تمشک خالص که نیست اما قابل اطمینان تره نسبت به رژای 24 ساعته. من به شخصه اصلا حس خوبی به رژای 24 ساعته که به قول بچه های نوعروس آخرش با اسکاچم نتونی پاکش کنی ندارم.

دوستان یه چیزی هست راجب لوازم گیاهی و اون اینکه برندایی مثه یون و ایوروشه که گیاهی اند دقیقا به خاطر همین گیاهی بوودنشونه که کمرنگ هستن چون برند حرفه ای و میکاپ آرتیستی نیستن مثه مک یا مارکای دیگه 100% آسیبشونم به پوست کمتره....

من رزلب یون نداشتم اما ایوروشه داشتم جامدشو که خیلیییییییی لایت بوود رنگش... رژ مایع حجم دهندشم دارم اما شاینش بالاست خوبه

کساییکه رنگای غلیظ تر دوست دارن بهتره گیاهی استفاده نکنن
خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.
دقت کرده باشین فرانسوی ها اصلاااااااا اهل میکاپ غلیظ نیستن مثه روح میمونه صورتاشون :)) همیشه هم برندای گیاهی ماله این کشوره...

برعکس امریکا و ایتالیا برندای آرایشیش غلیظه با طیف رنگی شاد و متنوع اما رنگای گیاهی نزدیک به همه
فروز جون یه چیزه جالب راجب رژ مای..من داشتمش لبمو پوسته میکرد و همشم میماسید بس که چرب بوود منم دادمش به کسی که رنگشو دوس داشت بعد ازونجاییکه ازونه و طیف رنگیش عالیه من چند ماه پیش باز جو گرفتتم یه رنگ طبیعیشو گرفتم هیلیییییی شیکه و جالب اینکه این یکی اصلا پوسته نمیکنه و نمیماسه عجیبهههههههههههههه البته گاهی میزنم

من همش فکر میکنم شماره ها و رنگای مختلفش کیفیتاش فرق داره:)))
ولی یه لوازم ارایشی که خودش هم یون داشت هم اورئال و هم منهتن و مک و همه چی ...

بهم گفت بشنو گیاهی و باور نکن اگرم گیاهی باشه فقط 1 درصد شاید باشه...

میگفت تو همش مواد شیمیاییه و همه سرب دارن

اصلا رژ بدون سرب میگفت تو ایران نیست

منم دیگه یون نخریدم چون دیدم راست میگه در حالی که قیمت یون بیشتر از منهتن بود و گفت برای من فرقی نداره کدوم رو بخری ولی تو ایران گیاهی معنا نداره
2706