2726
من هفته 14 هستم تازه دیروز فهمیدم که غربالگریم مشکل داره و 2 هفته دیگه باید آمینوسنتز رو انجام بدم خیلی ناراحتم می خوام بدونم چقدر احتمالش هست که منفی بشه و این فسقلی برام بمونه کسی می دونه ؟؟؟؟؟؟؟
ممنون می شم اگه تجربه تونو بهم بگید نمیخوام باور کنم که .......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم منم هفته 14 هستم دکترم تازه میخواد این ازمایشو برام بنویسه . میشه بگی چه جوریه ؟ هزینش؟ و چقدر جوابش طول میکشه ؟
البته خواهر شوهر منم 2 ماه پیش مجبور شد بچشو سقط کنه ولی دکترش گفت این یک مورد خیلییییییییییییییی استثنائی بوده و اکثرا مشکلی ندارن
بعضی وقتا فکر میکنم اون روزا که تو نبودی من چطوری زندگی میکردم دخترم جیگرم نفسم درد وبلات تو سرم ناناز طلا!
عزیزم منم هفته 14 هستم دکترم تازه میخواد این ازمایشو برام بنویسه . میشه بگی چه جوریه ؟ هزینش؟ و چقدر جوابش طول میکشه ؟
البته خواهر شوهر منم 2 ماه پیش مجبور شد بچشو سقط کنه ولی دکترش گفت این یک مورد خیلییییییییییییییی استثنائی بوده و اکثرا مشکلی ندارن
بعضی وقتا فکر میکنم اون روزا که تو نبودی من چطوری زندگی میکردم دخترم جیگرم نفسم درد وبلات تو سرم ناناز طلا!
هلیا جون از الان خیل یزوده به سقط فکر کنی دختر اینقدر نا امید نباش منم آزمایشم بالا نشون داد رفتم آمینو ولی خداروشکر نی نیم سالم بود عزیزم خیالت راحت نی نیت سالمه فقط رفتی آمینو یه آزمایش خون هم بهت میگن اگه خواستی بده شما سعی کن حتما بدی چون جوابش 3 روزه آماده میشه و از نگرانی در میای البته من رفتم آزمایشگاه دکتر کریمی نژاد و آمینورو دکتر معینی انجام داد برام که خیلی عالی بود و هیچ دردی حس نکردم و من تصمیم گرفتم دکترمو عوض کنم و برم زیر نظر ایشون
عزیزان نگرانی زیادی نیست.... منم هفته 11 آز غربالگری و سونو ان تی دادم گفتن آب پشت گردن جنین زیاده باید بری آمنیوسنتز. من اولش خیلی نگران بودم ولی بعدش که تو سایت در این مورد خوندم خیالم راحتتر شد. اولا که خیلیا بودن که با وجود ریسک بالا بازم جواب آمنیوسنتزشون نشون داده بچه شون سالمه. البته هستن کسانیکه مشکل دارن ولی این نسبت خیلی کمتر از اوناییه که سالم هستن.
استرس رو از خودتون دور کنین. فقط میخوام بدونم چرا دکترتون گفته دو هفته دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این آز باید هرچه زودتر انجام بشه تا اگه خدای نکرده مشکلی باشه وقت برای سقط باشه. تا هفته18 بیشتر برای سقط فرصت نیست.

از اولین هفته ای هم که آمنیوسنتز انجام میدن موقعیه که 14 هفته ات تمام شده باشه و اول هفته 15 باشی. چون جواب تئوریش دو هفته طول میکشه و جواب کتبیش هم دو هفته. دوما اینکه حتما حتما برین کلینیک پروفسور کریمی نژاد که توی شهرک غربه.از اون بهتر تو ایران نیست. من که رفته بودم حتی از بوشهر اومده بودن پیشش.
از دکترت بخواه که براش نامه بزنه. یا توی دفترچه ات درخواست آمنیوسنتز بنویسه. بعد زنگ بزن وقت بگیر از کلینیک برای مشاوره. توی مشاوره خود کسیکه بهت مشاوره میده برات تاریخ مشخص میکنه معمولا اول هفته 15. بعدم دو تا دکتر حاذق معرفی می کنه که تو کارشون خیلی واردن و نگران اونا نباش. یکی دکتر حقیقی و یکی دکتر معینی که با توجه به شرایط ترافیکی(زوج و فرد) یکیش رو میتونی انتخاب کنی. موقع نمونه گیری هم روی شکمت رو بی حس می کنن. سونو رو میذارن رو شکمت و با توجه به اون سوزن رو فرو میکنن که به جنین نخوره. دردشم اندازه آمپول معمولیه. بعدشم استراحت می کنی اونم لازم نیست مطلق باشه. بعدم بسلامتی ایشالا دو هفته دیگه زنگ می زنن بهت میگن که جنینت مشکلی نداره. ولی حتما حتما بگو اول هفته 15 میخوای انجام بدی. اینو حتما گوش کن. بعدش اگه مشکلی باشه خدای نکرده بهت اجازه سقط نمیدنا.... من خداروشکر مشکلی نداشتمو بعد دو هفته زنگیدن گفتن نی نیت پسره و سالمه خداااااااااااااااااااااااروشکر.

پرتو جان. هزینه مشاوره تو کلینیک کریمی نژاد برای منکه در تاریخ 12.02.91 رفتم شد 17500 و هزینه آزمایش نزدیک 600 هزار تومن که با بیمه ارتش نصف شد. هزینه دکتر حقیقی هم شد 150 هزار تومن که با بیمه تکمیلی ارتش میتونم یک سومش رو بگیرم. با بیمه تامین اجتماعی هم فکر کنم حدودای 400 تومن هزینه آزمایش در بیاد. ولی حتما حتما انجامش بدین. ارزش پولی رو که صرفش می کنین داره. اگه خدانکرده مشکلی باشه میتونین بموقع سقطش کنین و اگه سالم باشه اول از همه اینکه آرامش فکری دارین و اینکه جوابش صد در صده. هم صد در صد میگه بچه پسره یا دختر. چون تک تک کروموزومها رو بررسی می کنه. و هم صد در صد میگه که بچه مثلا کلا هیچگونه مشکل ژنتیکی از قبیل سندروم داون و نقایص لوله عصبی و ... نداره و دیگه لازم نیست آزمایشهای غربالگری سه ماهه دوم رو بدین و همینطور سونو های دیگه. که آزمایشهای غربالگری 70 درصد درست می گن و ممکنه باز استرس ایجاد کنن. موفق باشین
خودتونم نگران نکنین که ایشالا نی نی هم اذیت نشه. همه چی رو بسپرین دست خدا که اون مصلحت بنده هاش رو بهتر میدونه. و اینو بدونین خیلیا با ریسک بسیار بسیار بالا جواب آزمایششون خوب بوده. منم اصلا تو اون دو هفته بهش فکر نکردمو سعی کردم خودمو به نینیم وابسته نکنم.
ببخشین طولانی شد. اما فکر کنم بهترین جواب رو بهتون دادم نه؟!
راستی تا یادم نرفته:
آدرس کلینیک:تهران. شهرک قدس(غرب). میدان صنعت . خ حسن سیف. کوچه چهارم . پلاک 1143
تلفن:
88363955
88092619
5-88363952
یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر ، همین که دستت رو آروم بگیره...
یه فشار کوچیک بده!
این یعنی من هستم تا آخرش...
همین کافیه!
راستی یادم رفت بگم یکی از دوستام تو از غربالگری بهش گفته بودن باید سقط کنه به دلیل سندرم داون اون رفت امنیوسنتز اما خدا رو شکر سالم بود الان نی نی ش 2 ماهش از این موردا زیاده لصلا ناراحت نباش
مامان هیلا جان
نتیجه غربالگری دلیل نمیشه که نی نی حتما مشکل داشته باشه 90% غربالگری های مورد دار آمینوسنتز سالم دارند بی خود از الان فاز منفی نده
من آمینوسنتز کردم و الان پسر 14 روزه ام سالم توبغلم داره شیر میخوره
هزینه نمونه گیریم 130 تومن شد آزمایش آمینوسنتز هم 600- 700هزار تومنه که بسته به بیمه ات یه مقدار کم میشود یک مقدارش رو تامین اجتماعی میده واگر تکمیلی داشته باشی که فبها
با کمال احترام نسبت به نظر سارا جون. بنظر من اون آز خون هم لازم نیست. چون بیخودی باید 200 هزار تومن دیگه بده. حالا که فرصت داره اون دو هفته رو هم صبر میکنه. اون آزمایش خون که از هفته فکر کنم 12 هم میشه انجامش داد معمولا برای اینه که جنسیت جنین رو زودتر بفهمن. برای اینکه اگه کسی مثلا هموفیلی باشه یا هر بیماری دیگه ای که وابسته به جنس هست مهمه. چون مثلا اگه هموفیل باشه و بچه پسر بشه، صد در صد اون پسر هم هموفیله و باید سقط بشه. معمولا این آز خون کاربردش برای اونه و هزینه اضافیه.
یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر ، همین که دستت رو آروم بگیره...
یه فشار کوچیک بده!
این یعنی من هستم تا آخرش...
همین کافیه!
از همه شما دوستای خوبم ممنونم به خدا از دیروز انقدر گریه کردم که خدا می دونه من و شوهرم فامیل نیستیم
دکترم صفارزاده است گفته که قبل از هفته 16 جوابش درست نشون نمیده باید حتما 16 هفته بشه و خودش نمونه می گیره که بعدش شوهرم باید اونجایی که می گن ببره برای ازمایش
خود آزمایش غربالگریمو بیمارستان پارس دادم که گفتن میره آلمان و اونجا انجام میشه و تا 90% جواباشون درسته (خدا می دونه) حالا دیروز به من می گن از اونجا تماس گرفتن و گفتن حتما مورد شما پیگیری بشه
وقتی سونواش رو انجام دادم دکترش گفت من که توی سونو چیزی نمی بینم و از نظر من سالمه و این مشکل دار بودن رو از روی آزمایش خون گفتن
هزینه اش روهم دکتر گفته 300 تومن خودش می گیره و 400-500 تومانم آزمایشش می شه البته منشیش گفت شما تا 1 میلیون همراهتون باشه
یه خانم ماما هم پیش دکتر میشینه که دیروز بی معرفت تو اوج ناراحتیه من می گه برو خونواده تو آماده کن که...
اگه 2 هفته هم جوابش طول بکشه که من دیگه دیوانه میشم
2706