2703
2553
داستانم یکم طولانی اما تا آخرش بخونید بخدا خیلی به کمکتون نیاز دارم...

دلم خیلی گرفته نمیدونم باید چه کار کنم و به چه دری بزنم؟؟؟؟
راستش نزدیک 30سال سن دارم اما هنوز مجردم. موقعیت اجتماعی و ظاهر خوبی دارم جوری که باعث تعجب همست که من تا حالا ازدواج نکردم اما... راستش یه چیزی بگم فقط سرزنشم نکنید یا نگید هر چی قسمته... اینا حرفا خرافاته و ...

راستش 90% مطمئنم واسم دعا کردن یا طلسمی در کاره!!!

بذارید از اول بگم شاید بهتر باشه هر چند ممکنه سرتون رو درد بیارم

تا زمانی که 21 سالم بود خیلی خواستگار داشتم می اومدن و میرفتن باهاشون حرف میزدم اما آخرین خواستگاری که یادم میاد زن داییم معرفی کرد دقیقا بعد از اون یه دفعه از صحنه روزگار محو شدم طوری که شاید باورتون نشه حتی کسی یه تماس تلفنی هم خونمون نمی گرفت که بپرسه خانوم شما دختر دارید ؟؟؟ یا اینکه دختره شما رو معرفی کردن !!!! این قضیه تا 26 ادامه داشت... یه چیز باور نکردی !!!!!! شما باورتون میشه یه نفر که موقعیت و ظاهر خیلی خوبی داشته باشه ولی 5 سال تمام کسی به تلفن خونشون هم زنگ نزنه؟؟؟؟ دیگه جه برسه به دیدنو صحبت کردن

راستش خودم خیلی اون موقع شک کردم با دوستم رفتم پیش یه دعا نویس گفت واست دعا کردن. منم ازش خواستم باطلش کنه کلی هم دستورالعمل داد همه رو انجام دادم.... اما خبری نشد...
خلاصه گذشت تا ما از خونه ای که بودیم رفتیم... خیلی جالبه به محض جابجایی خونه یعنی حدود 1 ماه بعدش سیر خواستگارا سرازیر شد می اومدن صحبت میکردم و ... همه چی خوب پیش میرفت اما یک سال و نیم بیشتر اونجا نبودیم دوباره مجبور شدیم جابجا بشیم.

توی این خونه جدید که الانم هستیم خواستگار می اومد ولی یه دفعه خیلی کم شده بود یکی دو سال هم همینطوری گذشت گهگاهی می اومدن میرفتن ولی خبری نبود ولی هنوز احساس میکردم دعا و طلسمی در کاره و هنوز باطل نشده

رفتم یه جای دیگه که تعریفشو میکردن سرکتاب باز کردم گفت واست دعا کردن, دعایی هم که قبلا نوشتی اثری نداشته و ...

ازش خواستم واسم دوباره دعا بنویسه چون واقعا از این وضیعت خسته شده بودم. واسم دعا رو نوشت 50 تومنم بهش پول دادم

این جریان مربوط به برج 1 هستش. الان چیزی که عذابم میده اینه که دقیقا بعد از نوشتن این دعا احساس کردم اوضاع بدتر شد قبلا خواستگار کم بود ولی به مرحله دیدن و صحبت کردن میرسید اما از وقتی این دعاها رو دارم خیلی خواستگار واسم پیدا شده اما فقط در حد حرفه !!!!!!!!!!!!!!!!

نشستم حساب کردم از عید به این ور من 15 تا خواستگار تقریبا خوب داشتم که معرفی شده بود اما هیچکدومش حتی به مرحله دیدن نرسید به دلایل خیلی مسخره و بی منطق بهم میخوره حسابی گیج و عصبی شدم.

بذارید چند نمونه از عید به این طرفو بهتون بگم تا باورتون بشه چقد مسخره بهم میخوره:
1- با مامانم رفته بودم ختم انعام خونه دوست مامانم. فردا اون روز دوست مامانم زنگ زد گفت موقع که رفتید یه خانومی تو مجلس از دخترت خیلی خوشش اومده بود با عجله اومد دنبالتون طوری بود که می دوید منم باهاش تا پایین اومد اما شما رفته بودید. خانومه خیلی ناراحت شده بود منم بهش گفتم شمارشون رو دارم اشکال نداره. خواستم در جریان باشید که میخواد زنگ بزنه... اما دریغ از تماس... رفت که رفت !!!!!!!!!!! طوری که دوست مامانم خیلی تعجب کرد گفت نه به اون عجلش نه به اینکه دیگه زنگ نزد!!!!

2- یکی از همکارام منو به کسی معرفی کرد اونا هم تماس گرفتن بعد از 1 ماه که از معرفی گذشته بود هر بار میگفت پسرم ماموریته بعد تماس میگیرم تا برنامه بذاریم ولی اینم رفت که پیداش نشد الان 4 ماهه میگذره !!!!!!!!!!!!!!!!!

3- بازم یکی دیگه از دوستای مامانم یه از دوستاشون رو معرفی کرد شماره تلفن داد اما تماس نگرفتن دلیلشم این بود که خجالت میکشیم !!!!!!!!!!!!!!!!

4- یکی دیگه که جدیدا پیش اومده تو اداره که ظاهرا اون منو دیده و پسندیده حالا شماره تلفن خواسته از طریق واسطه. منم گفتم یکم اطلاعات اولیه به من بدید بعد شماره تماس رو میدم. رفته که ازش پرسیده ناراحت شده گفته بذار اول بیان جلو بعد اطلاعات ازمون بپرسه بعدشم پیغام داده که قضیه کنسل شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اینم هیچی

اگه بخوام 15 مورد رو لیست کنم که از عید به این طرف اتفاق افتاده شما هم عصبی میشید !!!! آخه نباید یه دونشم بیاد جلو؟؟؟؟ ما که نخواستیم حتما بگیرتمون حداقل هم دیگه رو ببینیم بیان خونمون به خدا دیگه کلافه شدم تمام روز شب فکرم درگیر شده دیگه نمیدونم باید چه خاکی تو سرم بریزم سنمم کم نیست روزا داره همینطوری میگذرررررررررررررررررررررره

شما ها به من بگید من چکار کنم ؟؟؟؟؟

اولین کار تو این فکرم برم دعاهایی که این مرتیکه آخری بهم داده نیست و نابود کنم. دو تا دعا داده یکیش گفته تو گردنت باشه یکی دیگه هم لای قرآن بذار. بنظرتون برم هر دو رو بندازم تو آب ؟؟؟؟ آخه اوضاع بدتر از قبل شده پارسال حداقل خواستگار می اومد خونمون.

کسی تجربه داره اگه بندازم تو آب دعا باطل میشه؟؟؟؟؟

دارم دیوونه میشم یه راه حل بدید لطفا !!!!!
مگه طلسم باطل کردن الکیه؟؟؟؟

تو کل ایران شاید 3 نفر بیشتر نتونن اینکارو بکنن اونم دست من و تو بهشون نمیرسه.....

آهان اونم که طلسم کرده میتونه طلسمشو از بین ببره....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مطمئن باش ازدواج کنی بعد چند سال میگی ا بابا چقدر الکی حرص خوردم کاش مجرد میموندم

من اهل دعا معا نیستم نمیدونم باید چیکار کنی
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
2456
نگار جان این دعا ها و دعا نویس ها رو ول کن
برو دعای طلب خیر امام سجاد رو از توی صحبفه سجادیه دعای 33 رو بخون
یکم هم قرآن بخون
اصلا هم به این خرافات اعتقاد نداشته باش.
این آیه رو زیاد بخون
ربنا جعلنا من ازواجنا و ذریاتنا قره اعین و اجعلنا للمتقین اماما
من که تا قبل از ازدواج خیلی این آیه رو می خوندم
زهرای من
Lilypie First Birthday tickers
چقد از خدا بخوام ؟؟؟؟؟؟؟ اگه این دعاها رو از خودم دور کنم بهتر نیست ؟؟؟؟

یه بار با این آقاهه تماس گرفتم اما گفت دعایی که واست نوشتم رد خور نداره یکم صبر کن !!!!!! اما ببخشید من که که کور یا بچه نیستم دارم میبینم اوضاع چطوری داره میگذره !!!!

2714
ببین به قول دکتر هولاکویی اعتقاد به دعا و خیلی از مسائل فرا طبیعی دیگه همه اش به خاطر اینکه ما می خواهیم و نمی تونیم مسائل جهان رو ساده و قابل درک کنیم ، در نتیجه شما می خواهی مسائل رو با ارتباطشون به دعا ساده کنی ، و برای خودت قابل درک و فهمشون کنی ، و گرنه به نظر من هیچ ارتباطی به دعا نداره ، الان خیلی از پسرها دیگه دوست ندارن کسی براشون لقمه بگیره ، شاید اون مامان یا اون همکار و یا .... به طرف گفتن ، و طرف گفته من اینطوری نمی خوام ، می خوام خودم باهاش آشنا بشم ، اینم بگم که من ایران نیستم، حتی اینجا هم ، دخترهای خارجی خیلی در انتظار ازدواج هستند ، همه شون هم کاملن زیبا و تحصیل کرده ، ولی حتی اینها هم میلشون به ازدواج کم شده ، پسرها زندگی مجردی و کم مسئولیت رو ترجیح می دن!
به قول دکتر هولاکویی ، نباید ازدواج هدف زندگی شما باشه ، اگه شد چه بهتر اگه نشد شما زندگی تو بکن، مسافرتت رو برو، کارت رو بکن ، زندگیت رو بکن،
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
عزیزم من یکی زا فامیل هامون تازه ازداواج کزده 40سالشه دختره دیر نیست چرا افسرده شدی چرا خیال باطل میکنی..........

بعد هم مگه همه چی ازدواجه اگه قراره جایی بری که بدتر از خانه پدرت باشه چه بهتر که نری

چیت کمه ظاهر خوب شغل و.....همه چی داری از زندگیت لذت ببر و به هیچی فکر نکن تا اگه به صلاحت بود ازداج کنی اگه هم نه حالش ببر بابا.....
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
دختر خوب فوقش با یک پسر خوب دوست بشو با هم برین بیاین مامانت هم در جریان باشه
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706