2703
2553
عنوان

عرق کردن همراه با بوی بد...

18912 بازدید | 12 پست
سلام بچه ها من 1 ماه پیش این تاپیک رو باز کردم ولی هر چی میگردم پیداش نمیکنم برای همین دوباره با همین عنوان براتون می نویسم. من دوران حاملگیم عجیب گرمایی شدم و همش عرق میکرم. من اگه 2 ساعت هم ورزش می کردم یا می رقصیدم یک قطره هم عرق نمی کردم ولی کاملا حالتم تغییر کرد و بعد زایمان هم روی من موند. طوری که الان اگه دو روز حموم نکنم کاملا بوی عرق میگیرم من اصلا و ابدا بوی عرق نمی گرفتم. خلاصه رفتم دکتر پوست 1 ماه پیش و برام آز کامل داد و گفت شاید که آنزیمهای بدنت به هم ریخته و یا از کبد و تیروئید باشه من آز دادم و دیروز وقت دکتر غدد (دکتر استقامتی) داشتم و گفتن که آزمایش هات خیلی خوبه و هیچ مشکلی نداری سیستم بدن خیلی ها تو دوران بارداری و شیردهی تغییر میکنه و معمولا برمیگرده به حالت عادی ممکنه 2-3 سال طول بکشه و ممکنه این حالت بمونی!!!!!!!!!!!! هم دکتر پوست و هم دکتر غدد گفتن تنها راه درمانش استحمام هستش! مرتب دوش بگیر خوب ابن خیلی راحت نیستو
خلاصه خیلی از دوستان منتظر جواب دکتر من بودن ولی هیچ دارو یا راه حلی پیشنهاد نکردن به من. تو تاپیک قبلی یکی از دوستان گفتند که برای عرق نکردن زیر بغل که لباس خیس میشه و حالت خیلی بدی هستش!!!!!!!! گفتند که 2-3 سال هستش بوتاکس میکنند زیذ بغلشون رو البته من هنوز خیلی تحقیق در این مورد نکردم و مطمئن نیستم اما ایشون خیلی راضی بودن و گفتند که سالی یک بار زیر بغلشون رو بوتاکس میکنند. لطفا اگه اون دوست عزیز این پست رو خون اسم و شماره تلفن دکترش رو بگه که من بتونم مشورت کنم و کمک بگیرم. مرسی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
شمه یا همون راج سفید رو پوردکنید وقتی از حمام میان بیرون و تنتون خیسه بزنید زیر بغل و ماساژبدید تا به همه جا مالیده بشه و تمام برید خوش باشید اصلا دیگه بو نمیگیرید تا وعده بعدی که حمام میرید
شمه یا همون راج سفید رو پوردکنید وقتی از حمام میان بیرون و تنتون خیسه بزنید زیر بغل و ماساژبدید تا ب ...

در مورد زاج سفید تحقیق کنید در بارداری هر ماده ای رو نباید استفاده کرد