2726
سلام
من چهار ماهه باردارم
همیشه با همسرم شوخی های خرکی می کردیم مثه کشتی گرفتن ، ترسوندن ، بالش بازی کردن و.....
حالا هم که من باردارم همسرم مراعات شرایط منو نمی کنه و مثلا یه هو یه بالش ور می داره و شوت می کنه به من ، سری پیش بالش مستقیم خورد به دلم!
خیلی باهاش حرف می زنم که خطرناکه نکن و فلان ولی می گه: لوس نشو دیگه! مقاوم باش!
خیلی مهربونه و بچه دوس داره و خیلی ام مراعات منو می کنه و دوسم داره ولی این شوخی هاش کلافه ام کرده
گاهی دل درد های بدی می گیرم از دستش!
لعنت الله علی آل سعود...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جدی باهاش برخورد کن
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
مامان مهربون
مثلا کارای خونه رو می کنه
نمی ذاره رانندگی کنم و همه جا منو می بره بی بهونه
به تغذیه ام شدیدا حساسه
هر روز زنگ می زنه و می پرسه خوبم؟ همیشه دکتر رفتنی باهام میاد
لعنت الله علی آل سعود...
یه بار که میری پیش دکترت برای چکاب باخودت ببرش تو و البته قبلش با دکترت هماهنگ کن یکم باهاش منطقی صحبت کنه و براش توضیح بده این ضربه چقدر میتونه به سلامت جنین و حتی مادرش صدمه جبران ناپذیری بزنه شاید افاقه کرد. بالاخره باید بفهمه هرکاری شوخی بردار نیست ........ مردم هزارجور دوا دکتر میکنن خرج میکنن بچه دار بشن اونوقت این شوشو جان شما اینجوری میکنه .........
چند سری بهش گفتم که ببین عزیزم خودت دیدی که ما چطور با بدبختی صاحب این نی نی شدیم
آخه باردار شدن من 8 ماه طول کشید
میگه کاری نمی کنم شوخیه!
اصلا فکر نمی کنه شوخیش برای من دردناکه!
بعد که می گم آخ دردم گرفت می گه: ای وای ببخشید فکر نمی کردم اینطوری بشه!
لعنت الله علی آل سعود...
بلخره گلم بهش توضیح بده همه جور شوخی رو هستی اما پرت کردن به دل و اینا ضرر داره بگو از دکی زنگ زدم پرسیدم گفت خیلی ضررر داره
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
2706