2726
ممنون میشم در مورد زمان دادن اونا وهمچنین نحوه دادنش که چطوری تهیه میکنین وچندبار درهفته به نی نی هاتون میدین برام توضیح بدین.
نی نی من تو8ماهه میتونم براش شروع کنم؟؟؟؟؟؟
خانمی آب قلم که درست می کنی بزار سرد بشه و چربیش را بردار و اون را نه خودت بخور نه به بچه بده .چون خیلی چربیش بالاست بعد مثل ژله می شه بزارش تو فریزر و هر وقت سوپ درست می کنی یه تیکه بنداز توش.من از 7-8 ماهگی آب قلم می دادم و تخم بلدرچین هم از موقعی که تخم مرغ را شروع کردم یه بار در هفته.پسر من بنا به تصیه دکترش روز در میان تخم مرغ می خوره واسه تامین روی بدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون کیاناز جون.پسرمنم3هفته زودتربدنیا اومد.نی نی های عجول هههههه.
آواجان ازشما هم ممنون.پی من واسه نی نی شروع کنم.
راستی چطورقلم رو بپزم./؟
مامانا ی نازنین کسی دیگه تجربش رو نمیذاره؟؟؟
2728
جالب منم دخترم 8 ماهشه ولی تا حالا ندادم بهش.

تخم بلدرچین مگه چه فرقی با تخم مرغ که هفتهای بهشونمی دیدم داره؟ یعنی خواص بالاتری داره؟
مشهدی ها. مبلمان با قیمت های ویژه. جاده شاندیز- بین ویرانی 4 و 6- نمایشگاه مبل نگین شرق.
دوستان سلام من شنیدم فسفر آهن ویتامین تخم بلدرچین چندبرابر تخم مرغه تاحالا امتحان نکردم پسرمنم ۸ماهشه حتما امتحان میکنم مثل تخم مرغ باید درست کنی دیگه فقط سعی کن اولش خیلی کم بدی که اگه حساسیت نداشت ادامه بدی اما شنیدم ۱سال به بالا بهتره بدی
ساخت انواع تزیینات نمدی پاپوش نوزاد وکودک،تزیینات اتاق،آشپزخانه http://zhivaar.shopfa.com/