2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام آره خانومها درشیراز هم زایمان دراب انجام میشه ولی اول باید برای شرکت درکلاسهابه مرکز مشاوره مامایی تولدارام مراجعه کنید ودوره یوگا وریلکسیشن روپشت سربذاریدچون اولین مجری زایمان دراب خانم مریم فخار باشما کار میکنن وبعدزایمانهارو در بیمارستان فرهمندفرانجام میدهندوهزینه زایمان دراب دربیمارستان فرهمندفر آزاد600 تومان"تامین اجتماعی 500تومان وبیمه تکمیلی زیر100تومان میشه.(آدرس مرکز مشاوره مامایی تولدآرام:سی متری سینما سعدی روبروی مسجدایرانی جنب محضر کلینیک تولدآرام)شماره تماس 2341288_09174148025
من شنیدم تو بیمارستان شوشتری - حافظ- فرهمندفر-مادر و کودک انجام میشه بیمارستان حافظ رو رفتم گفتن 1شنبه 9تا12بیا با دکتر محمودی صحبت کن اگر اجازه دادن با خانمهایی که به این روش زایمان کردن نماس تلفنی برقرار میکنیم
فعلا تا همین حدشو میدونم
دکتر مریم فخار هم زایمانهای فیزیولوژی روانجام میدن که زایمان تو بیمارستان فرهمند فرهست شماره مرکزخدمات و مشاوره مامایی ایشون 2341288وهمراه09173111128هست که تلفنی هم میشه صحبت کردهزینه این دکتربابیمه تکمیلی100هزار بیمه تامین اجتماعی500 وآزاد600هزارتومان هست
سلام من زیرنظرکلینیک خانم مریم فخارهستم(دکتر مریم فخار هم زایمانهای فیزیولوژی روانجام میدن که زایمان تو بیمارستان فرهمند فریاشفا هست شماره مرکزخدمات و مشاوره مامایی ایشون 2341288وهمراه09173111128هست که تلفنی هم میشه صحبت کردهزینه این دکترحدودا بابیمه تکمیلی100هزار بیمه تامین اجتماعی500 وآزاد600هزارتومان هست)
همانطورکه قبلا درسایت نوشتم به خیلی جاها سرزدم امادرست رسیدگی نمیکردن یاتازه کاربودن تااینکه اینجا رفتم کلاسهای دوران بارداری ماساژ ریلکسیشن تغذیه و.... درمحیطی دوستانه 12 جلسه برگزارمیشه که 3جلسه باحضور همسر هست اینوبگم ازهمش بهتر همین حضورهمسروآموزشهایی است که به آقایون داده میشه چون درکشون رو خیلی بالاترمیبره این کلاسا بارداری رو باانجام وآموزش ماساژ وتغذیه وخیلی موارد دیگه که تا نبینی درکشون نخواهی کرد روراحت میکنه .کلاسای کودکان ماساژوتربیت وتغذیشون هم 3جلسه برگزار میشه که1جلسش حضور پدرالزامی وموثرهست خیلی فوق العاده هست
من قبلش جای دیگه ثبتنام کرده بودم اماوقتی اومدم کلینیک خانم فخار تفاوتهای بسیار زیادی رو مشاهده کردم 1چیزی میگم 1چیزی میشنوی من دیگه دارم انتظار زایمان میکشم هفته37هستم سرحال پرانرژی هستم وتاالان به خیلیا پیشنهاد دادم وتشویقشون کردم چون اعتقادم براینه که اگرجایی رفتی راضی بودی به بقیه هم پیشنهاد بده وتشویقشون کن انشاالله خاطرات بارداری وزایمان درآبم روبه طور کامل درسایت خانم فخار ونینی سایت میذارم تادوستان بخوانن الان کمی سرم شلوغه اما قول میدم به زودی بزارم
خانم فخار وماماهای همراه خیلی دلسوزومهربونن که هیچوقت پشیمان نمیشین راستش من خودم فقط به1فرزند فکرمیکردم اماازحالا دارم به دومی فکرمیکنم تابابرنامه ریزی و زیرنظرخانم فخار زمان وشرایط بارداری نینی بعدی روتعیین کنم
موفق باشید
2714
سلام این همون زایمان طبیعی هست با این تفاوت که درون آب وان زایمان میکنی1سری دوره یاکلاس قبلش میذارن البته شیرازاگرباشی توکلینیک خانم فخارکه بهترین مجری این کار هست صورت میگیره(البته چندین نفررومیشناسم که ازتهران یااقلیدوجاهای دیگه میومدن) جاهای دیگه توشیرازهم بود اماتحقیق کردم خوب نبودوکیفیت نداشت والبته کلاساشون روهوابودوکارایی چندان نداشت من جای دیگه ثبتنام کرده بودم که پشیمان شدم و برگشتم اینجا
توکلاساماساژوورزشهای دوران بارداری تغذیه گوارش و...بیان میشه وازعوارض ودردهای زایمان وبارداری کم میکنه وازهمه مهمترکلاس همسران در3جلسه برگذارمیشه که به آقایان توضیح کامل داده میشه هم برای درک بهتر مادر هو فرزند هم حس مسیولیت شیوه تربیت ومسایل دیگه که بگم فوق العاده بودمن که شوهرم خیلی روش تاثیرگذاشت وخوشحالم کرد.
کلاسای ماساژوتربیت وتغذیه کودکان هم تو3جلسه برگزار شدکه عالی بود من خودم به شخصه این زایمان روبه همه پیشنهاد میکنم انشاالله زایمان که کردم حتما ازروز زایمان هم میگم
تاقبل ازبارداری فرصت زیادواسه تحقیق و فکر کردن داری؟!
من همیشه درموردکارام تو اینترنت یاجاهای دیگه تحقیق میکنم بعدتصمیم میگیرم که پشیمون نشم
سایت خانم فخار هم هست(tavalodearam.com )میتونی بری وببینی منم به زودی اگر وقت کنم حتما خاطرات و عکسای دوران بارداریمو توسایتشون وارد میکنم
موفق وپیروز باشی