2726
عنوان

شرق نشینان دنبال مهد کودک بیایین تو کارتون دارم........

| مشاهده متن کامل بحث + 205926 بازدید | 785 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چی شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همه ما برامون انتخاب مهد مناسب سخته

من تازگیها فهمیدم ربطی به هزینه ای که می کنی هم نداره
در ضمن من الان بین دو راه موندم

اما آفتاب رو میدونم خوب با بچه ها برخورد میشه که خیلی مهمتر از آموزشه
اما من میخوام آموزش مهد هم خوب باشه

2728
اینطور که دیانا میگه انگار مربی با مداد زده رو میز گفته ساکت اما دیانا ترسیده ولی اون مربی رو کلا بیرون کردن
شاید یه بچه دیگه ازین کار نترسه اما نمیدنم چرا دیانا ترسیده

رفتارشون بد نیست اما خیلی بچه ها رو لوس نمی کنن

بچه های بزرگتر رو دیدم مثلا اگه سر کلاس کار بدی بکنن از کلاس میان بیرون کنار میز مدیر میشینن که مثلا در مورد کارشون فکر کنن بعد چند دقیقه میرن سر کلاس
این کارشون کاملا درسته وتو تمام کتابهای تربیتی هم توصیه شده.روانشناس دخترمم هم گفت.منم این کارو می کنم
به ازای سن بچه یک دقیقه قطع فعالیت میشه

شاید به نظر بعضی مامانا درست نباشه و خوششون نیاد

فغلا غیر از ناآرومیاول صبح دیانا من مشکل دیگه ای ندارم.امروز 11/5 رفتم بچه های کلاسشون رفته بودن جامپینگ
مشکلی هم نداشت بازی می کرد منو که دید آویزونم شد
امیدوارم کم کم خوب بشه
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
آهههههههههههههه
خدا دیانا دوباره مریض شده.خیلی شدید.اول ویروس بود الان باکتریایی شده
5 روزه تب داره .هیچچچچچچچچچچچچچچچی نمی خوره.واقعا هیچی

آب شده وبد خلق

90% از مهد گرفته.چاره ای نیست
دکترش گفت همه مهدهذ همینن خوب وبد نداره.تا 6 ماه همینه تا بدنش مقاوم بشه.بچه های خودمم همش مریض بودن همه هم می خندیدن باباشون دکتره همش مریضن

اوضام خرابه.داغونم

آره از اسباب بازی و آموزششون راضیم....میرسه به رسیدگی.الان زوده که بحوام بگم اما من توقعم رو از رسیدگی مهد آوردم پایین چون مهد نصف مادر هم نیست حتی بهترین بهترینهش

رفتارشون هم بد نبوده اما مسئله خرج تراشی رو نمیشه انکار کرد...نمی دونم چقدر برات اهمیت داره!؟
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
سلام
من نی نی ام 10.5 ماهشه.
حکیمیه می شینم.
اینجا فقط یه مهد هست که کودک شرخوار قبول می کنه. رفتم دیدم، محیطش بد نبود و دوربین مئار بسته هم داشت. ولی رفتار یه خانمی که اونجا رو نشون داد بهم فوق العاده بی ادبانه بود، به حدی که حس کردم می خواد کاری کنه که خودم بچه ام رو نذارم. حقیقتش منم ترسیدم که بذارمش اونجا. گفتم جلوی روم اینه وای به حال پشت سرم.

"کاملیا" تو جشنواره رو هم دیدم. اونجا برخوردشون خوب بود ولی هم یکم شلوغ بود و هم بچه های شیرخوار و باهم بودند. تخت بچه ها هم کوتاه بود، پسرم خودش رو میندازه. بهشون گفتم، گفتن مواظبیم.

"شکوفه های بهاران" بین دوم و سوم رو هم دیدم، بعذازظهر رفتم فوق العاده خلوت بود. یجوری بود.

برای بچه شیرخوار مهد خوب سراغ دارید؟
میراث های اجدادی و شرایط ارثی ما هرطور باشد باید بدانیم که خداوند قدرت فرمانروایی بر همه آنها را به ما بخشیده است و خودمان به سادگی می توانیم با اعتماد به نفس تمام آن شرایط را تغییر دهیم.
فندوق جان میشه شماره مهد "الهام" تو جشنواره رو که گفتی به من بدی؟
میراث های اجدادی و شرایط ارثی ما هرطور باشد باید بدانیم که خداوند قدرت فرمانروایی بر همه آنها را به ما بخشیده است و خودمان به سادگی می توانیم با اعتماد به نفس تمام آن شرایط را تغییر دهیم.
شنیدم دوتا سروش هست

من شماره مهد الهام از اینترنت پیدا کردم .دیگه ندارم پاکش کردم چون برام دور بود

جمعه مجبور شدیم دختری رو ببریم آنتی بیوتیک تزریقی بزنیم!آزمایش هم دادیم که معلومشد ایمنی بدنش خیلی خیلی پایینه گفت فعلا اصلا در معرض خطر وشلوغی نباشه
فعلا نمی تونه بره مهد
درسته......به نطرم بهداشت مهد بیشتر تو اسهال استفراغ تاثیر داره اما ویروس رو نمشه کنترل کرد
اما همه مهد ها همینه خوب وبد هم نداره...بچه رو صبح میارن سالمه بعد چند ساغت تب می کنه پس از دو روز پیش بیماری گرفته و بازم رفته مهد و منتقل کرده.همینطور این چرخه معیوب ادامه داره
من فقط شاکیم که چرا مهدنفهمیده که تب داره....اینا مگه دست به بچه نمی زنن؟یا نمی فهمن یا بی تفاوتن

شوشو هم حسابی شاکیه.میگه تو فرستادیش مهد

البته دختر من خیلی خیلی ضعیف بودچون تو 40 روز گذشته 4 بار مریض شده.شاید اگه بچه دیگه بود اینطور نمی افتاد
نمیدونم.من پستتون رو ندیدم .نمیتونم قضاوت کنم
من فعلا می خوام تا جایی که ممکنه دخترمو جای شلوغ نبرم

دکتر دختر منم گفت واکسن بزنم منم منتظرم بهتر بشه و واکسن هم بیاد
سلام مامان یه گل
اول خواستم ازت تشکر کنم به خاطر اطلاعات خوب و دقیقت
دختر منم 21 ماهشه من هم مثل شما کارم رو با به دنیا اومدن دخترم کنار گذاشتم احتمال داره دوباره برگردم و به خاطر همین دنبال اطلاعات اینطوری بودم خدا خیرت بده البته نمیدونم برگشتن به کار تصمیم درستیه یا نه ولی واقعا تو خونه افسرده شدم و به این نتیجه رسیدم که اگر ساعتهای کمتری رو با دخترم باشم ولی با روحیه بهتر براش مفیدترم
دوما وقتی این تلاش و پیگیری شما رو دیدم احساس عذاب وجدان کردم که مادر خوبی برای مانلی نیستم البته بزرگتریین مشکل من اینه که قبلا تهرانپارس بودم و الان منزلمون حکیمیه هستش و چون خودم رانندگی نمیکنم رفت و امد برام سخته اما ماشاا... شما همه جا سر زدی و ممنون که اطلاعاتتو اینقدر دقیق در اختیار بقیه قرار میدی
2706