2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من تو یه تاپیک دیگه گفته بودم . تک ستاره غرب شهرک ژاندارمری کار ابروش فوق العااااده اس.
شماره اش: 44225604
دریای بزرگ دور *** یا گودال کوچک آب *** فرقی نمیکند *** زلال که باشی ، آسمان در توست ...
2714
سلام مامانای گل
یه ابرو کار توپ غرب تهران هست که اکثر مامانا اینجا میشناسنش
اسمش سوسن خانومه از ارایشگاه سمیرامیس رفته یه ارایشگاه دیگه اینم شماره اش 09194188968 برای گرفتن وقت باید با خودش هماهنگ کنید .

من کارش تضمین میکنم
اگه از کارش راضی بودید به بقیه هم معرفی کنید اگه نه به ایمیل من هرچی دلتون خواست بد و بیراه بنویسید
اینم ایمیلم

ghoghnos20062000@yahoo.com
lموفق و پیروز باشید
ساحل جان من از سالن هاینا تو فردوس غرب خیلی راضیم چندتا آرایشگر داره که همشون دوره دیده از دبی هستن و کارشون خیلی خوبه اینم شماره سالن 44157608-9
زندگی مثل پیانو است, دکمه سیاه برای غم و دکمه سفید برای شادی, اما زمانی می توانی آهنگ قشنگی بنوازی که دکمه های سفید و سیاه را با هم فشار دهی.

سلام ساحل جان

اگر مسیرت ستارخان هست سمیه دولتی سالن خانه آرزوها کارش عالیه من مشتری ابروشم از کارش خیلی راضیم چون واقعا اولین نفری بود که تونست ابروهامو قرینه برداره پیش خودشم فیبروز زدم جاهای خالی ابرومو برام زد که عالی شد

من تو یه تاپیک دیگه گفته بودم . تک ستاره غرب شهرک ژاندارمری کار ابروش فوق العااااده اس. شماره اش: 44 ...

عزيزم ايشون بى نهايت بى شخصيت بود دارم با تلفن باهاش صحبت مى كنم وسط صحبتم تلفن رو قطع كرد

2706