2703
2553
سلام دوستان من الان 11 هفته ونیم هستم وتاحالا 85 امپول هپارین زدم راه طولانی در پیش دارم

خوشحال میشم با دوستان دیگر اشنا بشوم وبا هم درد دل کنیم

ومشکلاتمون را باهم درمیون بگذاریم

منتظرتون هستم
setraeh jan salam aziam omadivrm in dran ro bekhoshi tamom koni azizam moshkelet chi hast aya eteahat ham hasty ya na?
manam to doran bardari ampol mizadam alantaeh az hafteh oo 16 ya 17 bod shoro shod rozi 2 ta avalesh 1 bod ama badesh 2 tashod alan pesaram 2 salesh khly doran sakht dashatm esterahat motlagh boda serkelaj ham shodeh bodam akhe ghablesh an yk zayeman zodras dashtam
omadvaram in doran ra bakhoshi tamom koni
khoshhal shodam bahat ashna shodam

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نغمه جان سلام عزیزم

ممنونم که پیام گذاشتی

عزیزم من سه تاسقط داشتم تو اوایل بارداری که تا4 هفته بیشتر رشد نمی کردند وقلب نداشتند

که تصمیم گرفته شد برای بارداری بعدی حتما از هپارین استفاده کنم

که تاحالا خوب بوده ورشدش هم خوبه

حالا تو هفته 12 هستم

خداکنه تا آخر خوب باشه

دوست داشتم با اونهایی که هپارین می زنند یا قبلا زدند اینجا آشنا بشم

راستی چند هفتگی سرکلاژ کردی چون به من هم گفته ولی نگفت کی ؟

من یک ماه دیگه نوبت ویزیت بعدیم هست
2456
2714
مارال جان هپارین ایرانی از شرکت کاسپین تامین معتبر هست وراحت گیر می اید وقیمتش هم مناسبه نگران نباش

واز همین شرکت بگیر واستفاده کن من تاحالا 100 تا زدم یادت باشه که سرنگ خارجی بگری چون بهتر از ایرانی هست
سلام ستاره جان
من هنوز هپارین نزده ام اما دکترم گفته ایندفعه که باردار بشم باید بزنم و اینکه چه جوری و از کی نمی دونم . تو از تجربه های خودت بگو من یه خانمی رو یه بار توی درمونگاه دیدم که 8 ماهش بود و سومین بچه اش رو باردار بود گفت برای هر سه تا هپارین تزریق می کرده و بچه هاش سالم بدنیا اومدند . فقط بازو هاش خیلی کبود بود دلم یه جوری شد ولی بنظرم برای یه نی نی سالم می ارزه.
سلام اناهیتا جان ببخشید اگر دیر جواب دادم مدتی بود اینجا تو این تاپیک نیومدم آخه کسی مثل من نیست ؟ ههههههههههههه

آناهیتا جان کاش بیشتر در مورد خودت وشرایطت می گفتی ؟ سابقه سقط داری ؟ مشکل انعقاد خون داری وچرا هپارین را گفتند بزنی ؟

حتما نکاتی که میگم رعایت کن چون من خودم اوایل نمی دونستم وسختی زیادی کشیدم اگر اونهایی که می خواهند هپارین بزنن مشکلات کمتری دارند چون تا بدن به آمپول عادت کنه طول میکشه و ظرفیت بدنی هرکسی هم فرق می کنه

1--- من از اولین آمپولم هم نرفتم بیمارستان یا درمانگاه وشوهرم زد اونهم اولین بارش بود که امپول می زد وهمین خیلی از نظر روحی تاثیر داشت چون محیط بیمارستان واقعا حس بیماری به آدم میده ولی اگر شوهرتون وحتی خودتون نمی دونید یا می ترسید که بزنید اولینش رو بروید درمانگاه واز پرستار بخواهید آموزش زدن رو بهتون بدهند وشوهرتون خوب نگاه کنه که چه طوری می زنه وبعدی هارو خودتون تو منزل بزنید آسون وترس به خودتون راه ندهید

2-- حتما از همون اول از سرنگ انسولین خارجی استفاده کنید وبه هیچ وجه ایرانی نخرید اشتباهی که من کردم و 60 تای اولی رو ایرانی خریدم وزدم سوزنهای ایرانی نیدل اونها دو سانت هست و دردش وکبودی بیشتری داره ولی خارجی یک سانت وظریف تره و در مقایسه با اون خیلی عالیه

3__ از همون ابتدا تقسیم بندی کنید ومحلهای زدن رو مشخص کنید مثلا اول تو بازوی دست راست بعد پای ران پای راست بعد دست چپ بعد پای چپ ودر ضمن من تو ران پا جایی که آمپولهای دیگه زده میشه هم می زنم که خلی خوبه واصلا حتی متوجه زدن هم نمیشم خلاصه حدودا 6 قسمت هست که یک درمیون بزنید تا فشار به یک ناحیه وارد نشو د البته دور ناف هم دوستان دیگر زدند ولی من تاحالا نزدم دوست ندارم اون قسمت کبود بشه ترجیح میدم تو پا یا دست برم متاسفانه من اوایل فقط تو بازوهام میزدم حتی بود که پشت سرهم 4 تا توی یک دست می زدم حالا دست راستم بیش از اندازه ضعیف شده به خاطر همون زدن های نا آگاهانه به خاطر همین میگم تقسیم بشه تا فرصت استراحت داشته باشه

4 -- نزدیک محل کبودی آمپول زده نشه وهمیشه جا برای کبودی بگذارید خلاصه کبودیها نباید به هم برسند بعضی ها به اندازه یک نخود کبود میشه بعضی هاهم به ادازه ته یک استکان من هم هنوز نمی دونم چرا اینجوری میشه

5-- قبل از تزریق محل رو خوب با پنبه الکلی خیس کنید که میکروب نداشته باشه وبعد از زدن به هیچ وجه آن را فشار یا مالش ندهید البته بعضی وقتها درد قلقلک مانندی داره که دوست داری ماساژ بدی که در این صوت مایع رو پخش می کنی و کبودی بیشتر میشه تو راهنمای زدن نوشته بالای محل تزریق فشار داده بشه که کار خوبی هست

6 -- دستگاه ای به نام دستگاه تزریق انسو لین تو بازار هست که سرنگ را داخل اون می گذاری و رو پوست می گذاری و یک دکمه داره واونو فشار میدی وخودش آروم اروم تزیرق می کنه بعضی از دوستان خریدند وخیلی خوب بوده من تازه فهمیدم همچین دستگاهی هست ولی چون توشهر ما نیست باید بگم از تهران برام بخرند وبفرستند
شما حتما این دستگاه را تهیه کنید خیلی راحت میشوید

7__ زدن حتما باید فوری باشه من خودم البته جرات این زدن رو ندارم ومی گذارم رو پوستم وفشار میدم که خیلی درد داره ولی شوهرم یک دفعه میزنه که اصلا متوجه نمیشم به همین خاطر اون دستگاه لازمه

چیز دیگه ای یادم نمی یاد ولی اگر یادم اومد حتما میام میگم

شروع زدن امپول هم خیلی مهمه تا دیر نشده باشه وبه جنین خون برسه چون کار هپارین رقیق کردن خونه و خون به راحتی از جفت عبور میکنه وبه جنین میرسه

من دقیقا از روز مثبت شدن آزمایشام زدم ولی بودن کسانی که از قبل از بارداری هم شروع کردن راستی روزی یک دونه آسپرین هم می خورم که لازمه
ستاره جون من سعی میکنم به تایپیکت سر بزنم چون خیلی مفیده ...ستاره من کی از دوستام که تهرانی هستش (من خودم اصفهانیم ) تو دوران بارداریش هپارین میزده و الان هم یه پسر چهار ساله داره ناز و خوشگل .....ایشالله نی نی تو سر 9 ماه و 9 روز و 9 ساعت بیاد تو بغلت صحیح و سالم ...برا منم دعا کن به فرشته کوچولوی تو دلت هم بگو به نی نی ما بگه هر چه زودتر بیاد
2706