2410
2553
خواهرم دو ماهی میشه که خونریزیش خیلی کم شده سونو داده کیست نداره حالا نگرانه که نکنه تو ن 34سالگی یائسه شده باشه شما مشابه چنین چیزی دیدن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
منم همین طورم دقیقا ... خیلی هم نگرانم هفتم نوبت دکتر دارم ... رفتم عطاری تخم هویج گرفتم خوردم انگار یه کم بهتر شدم و خونریزیم بیشتر شد ولی بازم عاد نیست
یا حضرت رقیه امید هیچ کسو ناامید نکن  *فاالله خیرا حافظا و هو ارحم الراحمین *
2714
من هیچ قرصی نمیخوردم ولی یکماه فقط لکه دیدم که فکر کردم لکه جایگزینیه ولی زهی خیال باطل و این ماه هم خیلی کم شده
شخصیتم را با برخوردم اشتباه نگیر.
شخصیتم آن چیزیست که هستم و برخوردم بستگی به آن چیزی دارد که تو هستی!!
منم الان 2 سالی میشه خونریزیم خیلی کمه هم مدتش هم مقدارش
دکی می گه خونریزی زیاد غیر طبیعیه نگران نباش
اگه زمانش منظمه نگران یائسگی نباش
LilySlim Weight loss tickers
زن بودن مثل ققنوس بودن است!هی آتش میگیری وباز ناامید نمی شوی وازخاکسترت زن متولدمیشود!زن قداست دارد..برای بااوبودن بایدمردبود!نه نر...........
هی وای من ... دوستام ... من 31 مردادبا یک هفته تاخیر .. معذرت میخوام فقط در ادرارم چند لکه از اون روزم چند بار لکه به همون شکل ... یعنی چی .. چرا اینطوری شدم؟ دلم شور میزنه .....
اگر روزی رسیدی که من نبودم تمام وصیتم به تو اینست "خوب بمان " از آن خوبهایی که من عاشقش بودم ....♥
2706